televizorius

Nemokamai! Free! Wolny! Freie! Libre! Brivas!

Rekomenduojami pranešimai

Jeigu taip pat kaip su modio, tai tą gamerpicture gali ijungti tik prisijungus prie live.

NUSISNEKI ir klaidini zmones. Pats bandei, kad sakai jog butinai jungtis reikia? ar seip kazkur girdejai?

 

Bet kazkodel man neveikia. As isikeliu i Xbox, man rodo tas gamerpictures, bet kai spaudziu nustayt, kazkodel nesutato. Gal zinot kas blogai?

Man irgi taip budavo, kad isikeldavau, bet pasirinkti neduodavo, bet pradejau knisti giliau ir gavosi. As kai saugau CON faila (gamerpictures) tai naudoju ta paty koda kaip ir pacio zaidimo. Na pvz COD:MW2 gamerpictures. Zaidimo kodas 52487952 (cia pvz), saugodamas CON failiuka naudoju toki pat pavadinima (siuo atveju 52487952). Ir kekvieno zaidimo paveiksliukus saugok atskirai. Nesuplak i viena CON 10skirtingu zaidimu gamerpictures. As asmeniskai taip darau ir man jokiu problemu nekyldavo. Keldavau su MODIO.

 

Ir dar karta kartoju, kad i LIVE jungtis, kad jie veiktu nereikia!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NUSISNEKI ir klaidini zmones. Pats bandei, kad sakai jog butinai jungtis reikia? ar seip kazkur girdejai?

 

 

 

Man irgi taip budavo, kad isikeldavau, bet pasirinkti neduodavo, bet pradejau knisti giliau ir gavosi. As kai saugau CON faila (gamerpictures) tai naudoju ta paty koda kaip ir pacio zaidimo. Na pvz COD:MW2 gamerpictures. Zaidimo kodas 52487952 (cia pvz), saugodamas CON failiuka naudoju toki pat pavadinima (siuo atveju 52487952). Ir kekvieno zaidimo paveiksliukus saugok atskirai. Nesuplak i viena CON 10skirtingu zaidimu gamerpictures. As asmeniskai taip darau ir man jokiu problemu nekyldavo. Keldavau su MODIO.

 

Ir dar karta kartoju, kad i LIVE jungtis, kad jie veiktu nereikia!!!

 

Pats bandžiau. Keldavau packus ir neveikė kol, pažystamas nepasakė, kad live reikia prisijungti ir tai suveikė. O būdas su kodų keitimais man naujiena. Reiks išbandyti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu taip pat kaip su modio, tai tą gamerpicture gali ijungti tik prisijungus prie live.

 

Pries kelias dienas supratau, bet vis tiek dekui. :lol: O laumiau, kai bandziau be live, nieko nesigaudavo, tad cia irgi labai nerekauk. ;) Na, tavo budas be live gal ir veikia, bet su live galeti vienu metu issaugot daug gamerpictures. Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Seniai batOnai buvai kokį nemokamą kodą idėjas :wacko:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks tiks? :D

 

MD224-JT4YM-DFWTK-GXXGV-DJCVZ

 

Čia skraidantis Halo padargas avatar'ui :wacko:

Redagavo bat0nas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Toks tiks? :wacko:

 

MD224-JT4YM-DFWTK-GXXGV-DJCVZ

 

Čia skraidantis Halo padargas avatar'ui :D

 

Ačiū antrą kartą spėjau pagriebti kodą :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka


tema yra skirta DETI kodam NE PRASYTI. offtopicas einantis po sio posto bus baudziamas ispejimais ir keliu dienu rasymo teisiu atemimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau pasitikslinti, ar jau tikrai neina apgauti EA, kad duotu Vip koda per BC2? Gal iseina pameluoti ten jiems?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

No idea kas tai yra.. tačiau nemokamai:

 

Mortal Kombat Compatibility Pack 4 featuring Sub Zero Klassic Skins

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Mortal-Kombat-Compatibility-Pack-4-featuring-Sub-Zero-Klassic-Skins/59206d90-ad8c-45b8-875c-6407447c5f34?cid=searchget

 

Norejau pasitikslinti, ar jau tikrai neina apgauti EA, kad duotu Vip koda per BC2? Gal iseina pameluoti ten jiems?

 

Kiek galiu prašyti šitoje temoje nediskutuoti apie nelegaliais būdais gaunamą turinį. Nelegaliai gautas turinys <> nemokamam turiniui!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Test Drive Unlimited 2 - Explorer Pack

 

FREE DLC: Exploration Pack · 20 new missions including 2 all-new mission types: Extreme Convoy and Timed Convoy. · 20 new wrecks to find which give you access to 2 new cars: o Lancia Stratos Version Rallye o Dodge charger 1969 · 3 additional Discovery levels · 2 new Multiplayer Races for the Stratos Other Enhancements · DLC: Help channel added to TDU media. · Construction has begun on several new retail locations, Grand Openings coming soon! · A variety of updates applied throughout the game, full list at www.TDU2.com

 

http://marketplace.xbox.com/en-US/Product/Test-Drive-Unlimited-2-Explorer-Pack/2d560af6-6342-4cc2-9afd-381b0f5d8dc4

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemokami avatar T-shirts.

Paspauskit like XBOX UK feisbuke ,tada spauskit GAMESCOM , isveskit savo gamertaga , uploadinkit savo foto ir gausit male / female koda .

 

Female kodas kadangi man jo nereik.

3FV92-GKCXW-DFD3K-VMMMQ-9WY4Z

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemokami avatar T-shirts.

Paspauskit like XBOX UK feisbuke ,tada spauskit GAMESCOM , isveskit savo gamertaga , uploadinkit savo foto ir gausit male / female koda .

 

Female kodas kadangi man jo nereik.

3FV92-GKCXW-DFD3K-VMMMQ-9WY4Z

 

Ačiū. Prigriebiau savo mergiotei.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, gerai, kad priminėt, aš ir pats turiu kelis nereikalingus female rūbelių kodus. :)

Female "Xbox Loves You" Avatar T-Shirt: 3P3HM-6PDYC-XFV7C-Q7HDY-J9YRZ

Ir pora FF XIII aprangų:

PSICOM Huntress Uniform: B3TPH-GVQFG-3MKB4-CX8PC-WW87W

CCJG7-TVW38-Y8VTP-HJV2V-RTCWQ. Šitas kodas buvo prie mano X360 FF XIII Special Edition. Kortelėje parašyta tik Female Avatars Only, todėl būtų įdomu sužinot, kas čia tiksliai yra. Kas pasiimsit, praneškit. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ech, gerai, kad priminėt, aš ir pats turiu kelis nereikalingus female rūbelių kodus. :)

Female "Xbox Loves You" Avatar T-Shirt: 3P3HM-6PDYC-XFV7C-Q7HDY-J9YRZ

Ir pora FF XIII aprangų:

PSICOM Huntress Uniform: B3TPH-GVQFG-3MKB4-CX8PC-WW87W

CCJG7-TVW38-Y8VTP-HJV2V-RTCWQ. Šitas kodas buvo prie mano X360 FF XIII Special Edition. Kortelėje parašyta tik Female Avatars Only, todėl būtų įdomu sužinot, kas čia tiksliai yra. Kas pasiimsit, praneškit. :)

 

Buvo tokie rūbai:

http://www.platformnation.com/wp-content/uploads/2010/03/PSCICOM.png

ir

http://download.xbox.com/content/images/00000ab8-f0a6-a2b2-c78d-1309535107e4/1033/thumblg.png

 

Linkėjimus nuo savo mergiotės pasiunčiau Tau asmenine žinute :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.