televizorius

Nemokamai! Free! Wolny! Freie! Libre! Brivas!

Rekomenduojami pranešimai

As noriu parasyt laiska i EA Support, o kur reik eit, kai ieini i EA Support svetaine? Pabandysiu gaut BC2 Vip koda.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As noriu parasyt laiska i EA Support, o kur reik eit, kai ieini i EA Support svetaine? Pabandysiu gaut BC2 Vip koda.

 

Contact ir tada live chat.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiktu, jei parasyciau, kad zaidima pirkau is E-bay ir buvo Vip kodas, taciau jis neveikia ir kartu nusiusciau ta fotke, kur yra BC2 temoj? O kokia fotke siuntei tu, blistai?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiktu, jei parasyciau, kad zaidima pirkau is E-bay ir buvo Vip kodas, taciau jis neveikia ir kartu nusiusciau ta fotke, kur yra BC2 temoj? O kokia fotke siuntei tu, blistai?

 

Jau tas budas nebeveikia . Vakar bandziau dar gaut prasys antros foto su tuo kodu , manualu ir disku kur nors ant stalo ir paraso ant manualo ... Bet seip man padejo Kypute_tbapu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jau tas budas nebeveikia . Vakar bandziau dar gaut prasys antros foto su tuo kodu , manualu ir disku kur nors ant stalo ir paraso ant manualo ... Bet seip man padejo Kypute_tbapu

 

Prasiau as jo pagalbos, tai man siule nusiust ta fotke, kur yra BC2 temoj, daugiau nieko nesake. :) O neisitu pasakyt, kad neturi to, ko taves praso, kitiem skaiciau, kad taip suveike?

Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasiau as jo pagalbos, tai man siule nusiust ta fotke, kur yra BC2 temoj, daugiau nieko nesake. :) O neisitu pasakyt, kad neturi to, ko taves praso, kitiem skaiciau, kad taip suveike?

 

Man atrodo jiem reike fotkes ,kad irodytai ,kad tu ji pirkai kiek zinau tai su paintu padirba :) Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kartais netgi cekio praso , poros foto kad tu tikrai turi viska , o ne is interneto , kur pirkai , kada pirkai , paintas jau nepades.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siandien Black ops double xp nuo 10 am PST . Lietuvos laiku kaip ir 20:00 .

Additionally, to celebrate the upcoming release of Call of Duty®: Black Ops Annihilation, Treyarch will host a Double XP weekend beginning Friday, July 1st.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naudodavau anksciau "GAMER PICTURE INJECTOR"

 

Bet kazkodel man neveikia. As isikeliu i Xbox, man rodo tas gamerpictures, bet kai spaudziu nustayt, kazkodel nesutato. Gal zinot kas blogai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bet kazkodel man neveikia. As isikeliu i Xbox, man rodo tas gamerpictures, bet kai spaudziu nustayt, kazkodel nesutato. Gal zinot kas blogai?

 

Jeigu taip pat kaip su modio, tai tą gamerpicture gali ijungti tik prisijungus prie live.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.