televizorius

Nemokamai! Free! Wolny! Freie! Libre! Brivas!

Rekomenduojami pranešimai

Nu man tai nesiseka - jei buna kodai, tai pamatau tik po keliu valandu, o jei pamatau tik ka palikta zinute, tai ten buna kokia nors theme ir tai daznai veikianti tik US. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu man tai nesiseka - jei buna kodai, tai pamatau tik po keliu valandu, o jei pamatau tik ka palikta zinute, tai ten buna kokia nors theme ir tai daznai veikianti tik US. :mml:

 

Taip, sutinku - turi būti tvarka.

Tuoj sudarysiu grafiką, kada aš galiu prisijungti ir išsiųsiu ji batonui. Prašyčiau jo laikytis visiems, kitaip busiu priverstas kreiptis į tam tinkančias instancijas dėl mano asmeninių teisių pažeidimų.

Kitaip sakant, yra mygtukas, siekti tema, paspausk jį, ir kai bus naujas atsakymas gausi e-mailą. Jei jau taip bijai ką nors praleisti, sujunk emailą su savo telefonu kad ateitu sms kai gauni naują mailą, dabar 21 amžius, visi turi sratfonus,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip butu galima gauti BC2 VIP koda nemokamai, nes jau pabodo lost tuos pacius keturi map'us?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zmones, norite free xbl kodu? Folowinkit bat0nas per Twitter ir agusite random xbl koda :D

Kiekvienam naujam @bat0nas Follower'iui, parašiusiam Twitter žinutę "Follow @bat0nas, tweet this message and get a random Xbox code! :D #btn_rxc" išsiųsiu atsitiktinį Xbox kodą :thumbsup4: Sėkmės!

 

Redagavo ThePavelok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip butu galima gauti BC2 VIP koda nemokamai, nes jau pabodo lost tuos pacius keturi map'us?

 

Pasiskaityk pora psl. atgal arba parasyk KypuTeTpaBy . Jis man padejo :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bulka, daug tavo kodu isvalgo tokie zmones kurie net neuzsiregine ar neturi teses det tu pliusu, todel taip ir gaunas :D reik uzdet uz tavo gera darba, kitaip sakant uz labdara visiem varguoliam :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gaut BC2 vipą ? Pavogt blem-b. :thumbsup4: Pirkt reikia, pirkt. (arba nueit į xbox360iso.com ir atsisiųst non-jtag DLC su profiliais )

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip gaut BC2 vipą ? Pavogt blem-b. :thumbsup4: Pirkt reikia, pirkt. (arba nueit į xbox360iso.com ir atsisiųst non-jtag DLC su profiliais )

Nuotrauka

 

O kaip gaut be profiliu, nusiunciant laiska i support'a?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ka gavai jei nepaslaptis? :thumbsup4:

 

Ne į temą

Is Kinect Adventures Helicopter'i savajam Avatar'ui
Redagavo superlt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.