Mykola

Xbox 360 slim problemos

Kaip manote čia tiesa ir ar tokių įvikių daug??  

107 nariai prabalsavo

  1. 1. ???

    • Taip
      19
    • Ne
      69
    • Taip bet nedaug
      23


Rekomenduojami pranešimai

Sveiki xbox slim turėtojai,kokios jūsų nuomonės dėl xbox slim?kokie nusiskundimai?Teko girdėti kad xbox slim labai genda ir dažniausiai pasitaiko tokios problemos:

1.Bėdos su apsauga nuo perkaitimo(kai xboxas išmeta lentelę kad labai stipriai įkaitęs ir išsijungia ar kažkas panašaus) taigi bėda tokia kad apsauga įsijungia net gerai vėdinamoje patalpoje po 1 val žaidimo :thumbsup4:

2.Red dot of dead,teko skaityti kad jis atsirado pas kai kuriuos žmones po kelių dienų.

3.Gliukina dvd rom atidarymo mygtukas

4.Xbox slimas pakimbinėja žaidimų metu

5.Dvd rom bėdos:

neaiškūs garsai,dar didesnis garsumas nei seno 360,gedimai,ūžesiai ir t.t.

2

Taip pat yra pastebėta bėdos su HDD ir t.t.

Šia tema nenoriu pasakyti kad slimas yra prastas ar panašiai nes man pačiam jis labai patinka,TIESIOG noriu išgirsti jūsų nuomonę ir sužinoti ar jūs nesusiduriate su panašiomis bėdomis.

Nes tėvas planuoja slima pirkti dėl to noriu pasidomėti kaip ten reikalai su juo :thumbsup4:

Taigi laukiu jūsų atsakymų ir nuomonių :D

Redagavo Mykola

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažkokia nesamonė, juk slimo dvdromas tylesnis už fat, ir jis apsaugotas nuo perkaitimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del pirmo video tai ir su visom konsolem kazka panasaus kisa i youtube.com.del red rings of death tai kai tik isejo xbox 360 youtube.com buvo pilna tokiu video,as turejau 2005 laidos xboxa,ir nebuvau gaves to rrod,o del dvd rom,tai tas ciuvas spaudzia knopkes ant pulto,ir cia fake,nereikia viskuo tiketi,as irgi dauk kur skaiciau kad tas negerai anas,tu saunuolis kad uzdavei toki klausima,as irgi ruosiuos pirkti,uz tai geriausia kad pasakytu ne kazkoks youtube.com kur vaikai sumete fake,o normalus zmones is linkomanijos,kas turi slima,ir kaip jis?ACIU:))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na manau, kad dauguma tu klaidu tel paciu zaideju kaltes. Bet is isvardintu man dar nieko nebuvo nutike.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu as slim'a jau 2 menesius ir esu labai patenkintas.Del uzzimo tai negaliu pasakyti ar jis garsiau uzia nei senesni modeliai,nes sis xbox'as yra pirmas kuri turiu,bet veikia tyliai.I diena losiu ~2h o savaitgaliais ~5h prisedus ir jokiu problemu tfu...tfu...tfu .Del to dvd romo tai ten ciuju fake video.O del to uzstringimo tai man buwo viena karta toks bajeris nutikes,tai perkroviau ir viskas iki siol normaliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai cia bet koki daikta paimk , surasyk visus jo galimus gedimus ir minusus ,isgalvotus ir visokius, ir susivaryk sau nuotaika su tuo sarasu..ot tai nauda...vietoj to kad lost ir nesukt galvos sau..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ajk maziau svaik.kolkas turi 2 draugai ir as.jokiu problemu kolkas nebuwo.tie rdod tik del to kad nepanka x'ui erdves ir jis dusta.freezai buna kartais del blogai irasyto disko.del dvd romo jis tiesiog negali garsiau uzti nes jis yra visai kitoks .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau tiesiog kiek išsigandau pasiskaitęs ir pasižiūrėjas,bet šeip ir pats manau kad čia išpūstas burbulas.Teko skaityti kad sony kompanijos pasamdyti žmonės specialiai perkaitina slimus ir deda video i youtube bei skelbia kitur,beje nebūtina dėti tuos minusus tik už tai kad norėjau sužinoti slimo turėtojų ir aplamai lietuvių nuomonę šiuo klausimu :grt:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau tiesiog kiek išsigandau pasiskaitęs ir pasižiūrėjas,bet šeip ir pats manau kad čia išpūstas burbulas.Teko skaityti kad sony kompanijos pasamdyti žmonės specialiai perkaitina slimus ir deda video i youtube bei skelbia kitur,beje nebūtina dėti tuos minusus tik už tai kad norėjau sužinoti slimo turėtojų ir aplamai lietuvių nuomonę šiuo klausimu :)

Dėl tų minusų nekreipk dėmesio :). Visokių yra, visokių reikia. Pats kažkurioj temoj išsamiai aprašiau, pasirodo ne to norėjo tai minusą užkrovė(nick'ais nevardinsiu :)). O dėl šitų problemų, tai gryniausias fake'as. Ir grynų gryniausias čia išpūstas burbulas :grt:.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu slim mėnesį su puse maždaug , jis buvo mano pirmas xbox'as tai pradžioje daug lošiau,šiaip nieko nenutiko kol kas labai patenkintas esu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikraa randi del ko verkt del naujo modelio...mano pirmas pats senukas 2006 premium laike 4 metus beveik ir buvo losiamas belekiek ir belekaip. po to siemet Elite buvo ir po 12 val on ..kokios dar pertraukos, juk ne tam kuriama technika kad ja glostyt, ausint ar dar ka sugalvot, naudokit blem tas konsoles jei isigijot. esu mates tokiu issilydziusiu xbox 360 groteliu is galo kad negaleciau patiket kad taip gali but isvis.bet gali pasirodo, na matyt gali ir sumustiniai ikrist i konsole ar alus issipilt, nereiskia kad kazkas blogo pacioj konsolej.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas skundziasi ,kad jo xbox slim , daznai pakimba ir jy reikia restartuoti , kazin kodel jie taip pakimba ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas skundziasi ,kad jo xbox slim , daznai pakimba ir jy reikia restartuoti , kazin kodel jie taip pakimba ?

Žaidžiant ar dashboard'e naršant? Jei žaidžiant tai gali būt, kad lazeris nelb nuskaito. Man taip būna su subraižytais diskais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Diskai subraižyti? HDD prigrūstas? Kitkas nelabai gali būt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.