Rekomenduojami pranešimai

Susiruosiau ir as isbandyt Sleeping Dogs, pries tai dar svarsciau ar verta, bet pazaides demo supratau, kad verta. Gera kovos sistema be ginklu, saudymas irgi toks visai smagus. Bet isbandes pilna, nusivyliau, kadangi tokio tipo zaidime transportas bent jau man uzima svarbu vaidmeni, o cia transporto priemoniu valdymas, gal kiek per ziauriai pasakyta, bet tragiskas. Vaziuojant atgal ir pasukant vaira masina nuslysta kaip ant ledo, kai vairuoju su analogu atrodo, kad vairuociau su klaviatura, gal dar visai nieko butu, jei kamera veiktu normaliai, bet kamera kazkoks nesusipratimas ypac vairuojant - labai erzina, na nezinau kaip jums, bet man sis derinys vairavimas ir kamera labai gadina zaidima. Neziurint i kitas smulkmenas, zaidimas visai geras, kaip ir sakiau stiprioji jo dalis yra kovos, todel ju daug, vos ne kiekvienoje misijoje reikia mustis (o gal ir kiekvienoje :D). Kalbant istorija, na ji atlieka savo vaidmeni, kaip tokiam zaidime, sakyciau pakankamai gera. Lyginant su GTA4, Sleeping dogs labai smarkiai atsilieka, visgi cia mano nuomone, gal jau esu per daug priprates prie GTA. Jei neturit ka zaist geresnio, tada siulau isbandyt, gal jums ir patiks :)

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apsiverk del vairavimo. Kuom jis jum netinka as nezinau. Pazaidus valanda max pripranti prie visko, o cia dar prasideda lyginimai su GTA4, kuris mano manymu nieko gero neturejo apart fizikos, tai kuom jis toks stebuklingas? Ar cia tipo geras vairavimas, tai viskuom lenkia? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man ir vairavimas niekuo neužkliuvo, iškart lošiau ir viskas buvo čiki, net pratintis prie vairavimo nereikėjo. O dėl pasakymo "jei neturit ka zaist geresnio, tada siulau isbandyt" irgi nesutinku. Žaidimas tikrai geras, jam skyriau pirmenybę (jį rašiau, o ne kitą) ir tikrai nesigailiu. :)

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikriem badass riekia atitinkamos masinos..

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wooohooo laimejau aukcijona uz 8.25 svaru nusipirkau Sleeping Dogs per eBay nesulaukiu kada galesiu ir as ismegint :P

Redagavo WaSHkaZ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
:) Redagavo WirmiS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zaidimas tikrai geras,nereikia jo lyginti su GTA,kodel visus tokio zanro zaidimus visi lygina tik su GTA?

 

Labai noreciau antros dalies,kazkas ir vel su gaujom butu liux :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nes turbut labiausiai zinomas yra :) Man kas is vairavimo puses tik uzkliuvo tai kaip kamera durnai kartais persimeta , pvz atbulom vaziuojant, budavo vietu , kad nematai kur vaziuoji. Bet tai nublanksta pries visa zaidima. Bent mane istorija labai itrauke ir siaip atmosfera gera.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

so i was just walking with nice girl to karaoke ..ant she said : sing me a song.. me : lemme sing you a song of my people.. :melvin: ..i walk the law ..la la la ..

:gusta:

bet sitas geimas lots fun krc ..

nuejau i turgeli apsipirkt..per ku maike kepure ir akinius ..ir ju man nerodo..nespejo uzkraut..nusipirkau..einu toliau rubu nera..priejau nusipirkt pavalgyt ...sako: u look better allready ..ir tuo metu uzsikrauna mano pirkti rubai .. :spit:

ryskiai zali akiniai, geltona kepure ir raudona maike .. :flip:

:isee:

 

geras geimas . negali tiesiog maigyt knopkes ir suspardyt bicus. nes dazniausia pats mirstu kai jie mane sudauzo..

tai tada kai mentai nemato ..su masina prie ju privaziuoji ir visus suvazineji ..

:close:

kazkaip jokiu situ dalyku neradau GTA 5 . o kai su amanda i date ejau. po to ziuriu jau nera jos kontakto mano tlf .. :alone:

:troll:

ziuriu massazas. ok do massage. sako: u want to blow out that tensiion.. :gusta: sure.

po to lova pirkau turgeli ir pauksti i hata. nes i like nice things. :happy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

---

pagal Shopto.net Sleeping Dogs HD iseis ant pc ir abieju nauju konsoliu. nes dabar tai madinga 

---

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kam jis PC? PC versija ir taip gavusi HD teksturas :D makes no sense :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.