Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

Skirtumo jokio kaip nuflesins. Tiek kad pcb daugiau kainuoja.

 

Realiai pirma grezia, jei viskas ok tada flesina. Jei blogai prasigrezia, tuomet keicia pcb ir tada flesina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Butent skylute ir grezia, kad prieiti prie kontaktu, atlokinti ir fleshinti. Cia video kas ir kaip

 

Nepamirsk kad viskas padidinta n kartu. Tas chipas kur grezia yra mazojo pirshto nago dydzio, o greztuvas 0,5 mm storio

 

Kaip kazkas sake "Can't find hole to hack? Drill one!" :thumbup:

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip kazkas sake "Can't find hole to hack? Drill one!" :thumbup:

 

Ne į temą

"If a man build it, a man can crack it... :D "

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galima nulauzti beveik visus Liteon modelius. Deja hitachi (kurie labai reti) kolkas nulauzti neimanoma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomu pasidare ar galeciau lauzti xbox'a per nesiojama pc, jis turi esata jungti, ir jei pajungus xbox'o cd-rom i esata gautusi kasnors? Laidas butu vienam gale sata kitam esata.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomu pasidare ar galeciau lauzti xbox'a per nesiojama pc, jis turi esata jungti, ir jei pajungus xbox'o cd-rom i esata gautusi kasnors? Laidas butu vienam gale sata kitam esata.

 

Ne, reike x360usb pro.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, reike x360usb pro.

 

x360usb pro reikalingas butinai . As irgi galvojau prasisiuksiu su VIA chipset'u..

Bet teko pirktis TX irengini:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka jau nebeina paprastai su sata kabeliu nusilaust? As kai flesinau i LT +1.1 tai paprastai prijungiau su sata kabeliu ir viskas. Beje cia slim pas mane su 9504 cd romu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka jau nebeina paprastai su sata kabeliu nusilaust? As kai flesinau i LT +1.1 tai paprastai prijungiau su sata kabeliu ir viskas. Beje cia slim pas mane su 9504 cd romu.

 

tai jai 9504 DVD tai gal ir eis su sata:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai ka jau nebeina paprastai su sata kabeliu nusilaust? As kai flesinau i LT +1.1 tai paprastai prijungiau su sata kabeliu ir viskas. Beje cia slim pas mane su 9504 cd romu.

 

Deja nebeina. Uzlokina ir 9504 dvdromus. Juos dabar tik su lituokliu pavyktu nuflesinti ar atnaujinti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na nors ir su lituokliu moku elgtis, bet tokiom nesamonem uzsiimti nesinori, o tas xboxUSB pro padetu? Butu galima apseiti be litavimo su juo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Be litavimo neapsieisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku dekui uz pagalba. Reiskias nedarau dash update ir sedziu toliau su LT+ 1.1, nes live vistiek nezaidziu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negalima nufleshint slimo su Lizard?Ir norejau paklaust ar kas fleshinot Kamikaze drill budu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.