Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

gal galite atsakyti greitai kas zino,gal ne itema rasau,issiunciau savo xbox 360 slim nuflasinti,pas man 0225,jie man parase po poros dienu,kad viskas priklauso nuo manes,cia buvo praeita savaite,kad tipo 1.9 jie padare man,ir gali atsiusti atgal konsole,arba galiu rinktis ir laukti 1.91 fw,tai as parinkau laukti,bet ziuriu kad jau 7 diena jokio naujo fw,ir dar pazejau kad jie skiriasi tik kad tas 1.91 gales ap2.5 zaidus paleisti,kuriu yra tik penketas.klausimas;ar imanoma kazkaip padaryti kad veiktu ap2.5 zaidimas pvz black ops ant 1.9??ta prasme su kokia nors programa?aciu lb

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tas komentaras,kuri idejo strascream nieko nereiskia.Prisimenat kiek ilgai laukem slim nuflashinimo.C4 rase soo,soon,very soon.Cia tas pats,bet kita vertus as laukiu kaip ir jus.Taigi visai noreciau,kad greiciau atsirastu tas pigesnis nuflashinimas.Bet cia nukrypau nuo temos tik norejau paklaust kiek tas SPUNTIK kainuos :)

Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal galite atsakyti greitai kas zino,gal ne itema rasau,issiunciau savo xbox 360 slim nuflasinti,pas man 0225,jie man parase po poros dienu,kad viskas priklauso nuo manes,cia buvo praeita savaite,kad tipo 1.9 jie padare man,ir gali atsiusti atgal konsole,arba galiu rinktis ir laukti 1.91 fw,tai as parinkau laukti,bet ziuriu kad jau 7 diena jokio naujo fw,ir dar pazejau kad jie skiriasi tik kad tas 1.91 gales ap2.5 zaidus paleisti,kuriu yra tik penketas.klausimas;ar imanoma kazkaip padaryti kad veiktu ap2.5 zaidimas pvz black ops ant 1.9??ta prasme su kokia nors programa?aciu lb

 

Jei įdiegtas naujausias System Update (aka Dashboard) - v13599 - niekaip nepadarysi, kad DVD ROM su fw LT+ v1.9 grotų AP2.5 turiunčius žaidimus.

 

Tai arba parsiveži su 1.9 ir pradedi žaisti vyriškus žaidimus (aka BC2), arba lauki neapibrėžtą laiką 1.91, kad galėtum pažaisti žaidimus for pussies (aka Black Ops).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sputnik kaina apie 7 doleriai, deja jo nera prekyboje kaip ir pcb....

 

viename youtube vaizdelyje maciau kad su varzom kazkaip ant originalios pcb atrisa. bet ten tikriausiai irgi itaisytas sputnik...

 

kokia jusu nuomone

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei įdiegtas naujausias System Update (aka Dashboard) - v13599 - niekaip nepadarysi, kad DVD ROM su fw LT+ v1.9 grotų AP2.5 turiunčius žaidimus.

 

Tai arba parsiveži su 1.9 ir pradedi žaisti vyriškus žaidimus (aka BC2), arba lauki neapibrėžtą laiką 1.91, kad galėtum pažaisti žaidimus for pussies (aka Black Ops).

 

Norejau pazaisti black ops,demo patiko,bet manau nieko neprarasiu,bc2 jau turiu isirases:))laukiu tik xbox,nes ka ir norejau suzinoti,tai del black ops,nes visi kiti zaidai man nepatinka is ap2.5,taip pas mane naujas dash update,aisku,aciu,jau pasakiau jiems,kad siustu atgal,nusibodo laukti to 1.91 kuris nieko beveik nekeicia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man atrodo tas komentaras,kuri idejo strascream nieko nereiskia.Prisimenat kiek ilgai laukem slim nuflashinimo.C4 rase soo,soon,very soon.Cia tas pats,bet kita vertus as laukiu kaip ir jus.Taigi visai noreciau,kad greiciau atsirastu tas pigesnis nuflashinimas.Bet cia nukrypau nuo temos tik norejau paklaust kiek tas SPUNTIK kainuos :)

 

Ne į temą

Man atrodo ,kad per mazai minusu turi..

Tai va jau winbound irgi nulauztas reike laukt tik geresnio varijanto is TX.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi playmanijoj kazkokie arsus pasidare :) as tik parasiau,kad cia bus tas pats kas su slim flash.O man jau minusais grasina.Bet tikiuosi,kad ne

Redagavo Tucka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit numest numest link man i koki tutorial playmanijoi ar kur kitur kaip isardint xbox ir patikrint kokia pas mane versija dvd-rom'o? O tai jau taip ilgai laukiu ir nesuprantu ar galiu jau nulauzt ar ne. Ir kaip ten nulipdyt ta ganratija ir priklijuot atgal? Dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galit numest numest link man i koki tutorial playmanijoi ar kur kitur kaip isardint xbox ir patikrint kokia pas mane versija dvd-rom'o? O tai jau taip ilgai laukiu ir nesuprantu ar galiu jau nulauzt ar ne. Ir kaip ten nulipdyt ta ganratija ir priklijuot atgal? Dekui.

 

http://team-xecuter.com/forums/forumdisplay.php?f=146 pasirink ar slim ar fat. Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

1.Prisijungiau dvd drive prie pc, nes noriu paziuret ar mxic ar winbond pas mane, tai paspaudziu slimkey ir ismeta ten krc failed failed... Kodel?

2. Kaip atidaryt dvd drive atsuki tuos 4 varstus ir issijima? Kazkaip nesigauna :D Prieki kazkas laiko dar..:/

ee a niekas neardet? :/

Redagavo 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau norint i slim (9504) isirasyt lt 1.91 reik turet bet kuri is siu dalyku: Sputnik Switch, Probe (MXIC), Xecuter DG-16D4S Unlocked PCB, Xecuter Unlocked Pro Kit ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip supratau norint i slim (9504) isirasyt lt 1.91 reik turet bet kuri is siu dalyku: Sputnik Switch, Probe (MXIC), Xecuter DG-16D4S Unlocked PCB, Xecuter Unlocked Pro Kit ?

 

Taip išeina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats šiandien nunešiau Vilniuje, kad perflašintu į LT 1.91 (Pas mane slim (9504) ) ir per 1h nuflašino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.