Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

Geros naujienos is C4eva....

 

 

[2011-10-05 02:31AM UTC] #c4e <c4eva> LT 2.0 for all Liteon slims to be released this weekend

Redagavo Akysa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas mane jau yra slimas su 1.91 fw, tai man jau tik programiskai flashint per pc prijungus dvd roma x'o?

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei pas mane jau yra slimas su 1.91 fw, tai man jau tik programiskai flashint per pc prijungus dvd roma x'o?

 

Taip jei nepadares kaskurio ten tai updeito(jei 9504) o jei naujauses beveik tai ir liksi su 1.91 ir norint flashint dabar 60-200lt moket reike.

Nebent jau tu esi sumokejas ir tau ideja yra chipa/PCB nauja arba sputnik switcha ideja arba kamikadze padare tai gali ir su pc nusifleshint.

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kokiu priedu reikia norint atristi xbox360 ?

 

Ziurint koks pas tave DVD ROM'as, ar turi key ir panasiai. Is kur mes galim zinot kas pas tave yra?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei neturi key, tai reikes minimaliai bent jau CK3 Pro (nebegaminamas) arba CK3i bei CK3 Probe 3. O rekomenduojama naudoti dar ir X360USB PRO

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesuprantu. Nueinu paklausti del xbox 360 slim atrisimo (ten pat kur pirkau xbox), o jie net neklausia Pagaminimo datos ar nors koks drive. Gal jie dun***** ar tiesiog nieko nenusimano ? Gal isvis ir taip galima atristi ? (mano hitachi 0500) kaip zinau dar neisleistas CFW 0500. O gal kas zinot nors kanors apie si drive? kada isleis CFW?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Panasu kad hitachiams artimiausia pusmeti nebus nulauzimo. Pats is esmes esi kaltas kad perki is nekompetetingu asmenu, arba jie pardavinejo hitachius ir todel isitikine kad nulauzti ju negalima.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu klausima. pas mane xboxas dabar stovi dg-16d4s FW: 0272 su lt+ 1.91 updeitas 13146 ar kazkas pns. kaip man nusifleshint iki lt 2.0? turiu dvd key

Redagavo sinep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imi USB360pro, pajungi, per JF unlockini dvdroma (jei uzlokintas apskritai) ir perrasai fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nusiflashinau. jei kam tokia situacija yra kad turit xbox 360 slim su dg-16d4s 0272 lt 1.91 fw. tai reikia tiesiog dvd prijungti prie xboxo del maitinimo ir sata i pc motinine, paleidziat jf ir pasirenkat savo orginalu dummy.bin ir target turi but : LTPlus-0272-v2.0 tada einat i mtk32 , spaudziat slim unlock ir po to write. viskas. tikiuosi kam nors tai pades

Redagavo sinep

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali bandyti ir per sata jeigu mato dvdroma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.