Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

zmones iskilo klausimas,radau servisa kuris flashina slim 0225 ir visus kitus,tai va as su jais susisiekiau,bet man jie nepaaiskino vieno dalyko,gal ir paaiskino bet as nesupratau vis tiek,jie man pasake kad nuflashins mano slim i LT+ 1.9 versija,ir galesiu zaisti piratinius game,bet ne AP2.5,kai paklausiau kas tai,sako paieskok internete,mes turim dauk darbo,ir t.t,zodziu radau mazdaug ka tai reiskia,bet ir radau kad galima zaisti visus ap2.5 zaidimus sutvarkius su abgx programa,tai tiesa?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmones iskilo klausimas,radau servisa kuris flashina slim 0225 ir visus kitus,tai va as su jais susisiekiau,bet man jie nepaaiskino vieno dalyko,gal ir paaiskino bet as nesupratau vis tiek,jie man pasake kad nuflashins mano slim i LT+ 1.9 versija,ir galesiu zaisti piratinius game,bet ne AP2.5,kai paklausiau kas tai,sako paieskok internete,mes turim dauk darbo,ir t.t,zodziu radau mazdaug ka tai reiskia,bet ir radau kad galima zaisti visus ap2.5 zaidimus sutvarkius su abgx programa,tai tiesa?

 

Yra tik 6 zaidimai su AP2.5 apsauga ,bet po paskutinio dash update dar nera sutvarkyta ,bet greit turetu atnaujint jie tuos pachus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra tik 6 zaidimai su AP2.5 apsauga ,bet po paskutinio dash update dar nera sutvarkyta ,bet greit turetu atnaujint jie tuos pachus.

 

nu gerai,bet kai bus tie pach,ka reikes daryti,perfleshint is naujo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia kiek skaitau sumasciau paklausti.. Nedariau as to update naujo tai kiek man kainuotu nuflasint xbox 360 slim 0225 gal kas gali pasakyt kiek kainuotu ir gal kas zino kaune kas tai daro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu gerai,bet kai bus tie pach,ka reikes daryti,perfleshint is naujo?

 

Ne, reikes pacius geimus praleisti per abgx programa, ji stutvarkys ir tie geimai veiks.

 

O geimai yra sie : MW2, BO, NFSU2, HALO REACH, FABLE 3, ACB.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad jau galima senai.

 

o jei pas mane 0225 bet nedarytas update paskutinis. Bus galima be PCB apseit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, reikes pacius geimus praleisti per abgx programa, ji stutvarkys ir tie geimai veiks.

 

O geimai yra sie : MW2, BO, NFSU2, HALO REACH, FABLE 3, ACB.

 

aciu labai,tada jau kita savaite siusiu i servisa kad fleshintu,nes pats tikrai to nepadarysiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o jei pas mane 0225 bet nedarytas update paskutinis. Bus galima be PCB apseit?

 

Ne nera skirtumo ar buvo darytas ar ne vistiek reikes kasko arba geriausiu atveju MXCI ar kaip chipas pas tave tai eis su pora resistoriu ir kitu shh unlockint bet jei winbound tai dar neis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Išsiardžiau vakar savo slim'a ir deja FW ver. 0225,

paskutinio update nedares

tai dabar turiu laukt kol vėl atsiras pirkt kažkokiu chipu,

kad galeciau ji nuflesint??

post-39323-0-07573700-1311752048_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba gali nest iskart tiems kas daro po ~250lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kurie čia daro po ~250? Kaune?

nes aš radau už 350, tai daugoka :rofl:

ir dar pridure kad vieninteliai Lietuvoje jie tai daro :lol:

Redagavo evas699

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia zalias bet suprantu kad pas mane slime 0225 tai kada galesiu ji nusifleshint normalia kaina,nes laukiu jau 6men.Tiek pat laiko skaitau jusu pranesimus :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As cia zalias bet suprantu kad pas mane slime 0225 tai kada galesiu ji nusifleshint normalia kaina,nes laukiu jau 6men.Tiek pat laiko skaitau jusu pranesimus :lol:

 

sneku dabar tai sake 350lt ir jis turi labai mazai tu PCB tai gal dar 5-10 turi ir atrodo tik pora zmoniu daro tai lietuvoj.O po to perfleshint bus normali kaina jei reikes 30-40lt~.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O negali atsirast pigesniu PCB kad kaina sumazetu iki 200 bent :lol:

 

Uz 350 ar 300 as tikrai neflashinsiu tu pagalvok uz tiek gali Ps2 konsole nusipirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.