Ration

Xbox 360 slim flash

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manot ateinančę savaitę jau išleis FW?

 

Ne į temą

Ir iškur reikės gauti ta FW :lol: (nepykit bet aš žalias FW dalykuose :) )

 

Ne į temą

Bepasmė diskusija,kol visi laukė pirmojo slimo fw,tai kiekvieną savaitę visi šnekėjo kad jau ryt,poryt ar pirmadienį,bet tai užtruko pakankamai ilgai nuo testavimo pradžios...o dėl siuntimosi tai visi torrent puslapiai turės tą fw pas save,tad dėl fw gavimo gali nesijaudinti :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip manot ateinančę savaitę jau išleis FW?

 

Ne į temą

Ir iškur reikės gauti ta FW :thumbsup4: (nepykit bet aš žalias FW dalykuose :lol: )

 

i http://www.xbins.org/ greiciausei dar net nebuna paskelbta c4vos ,kad isleido fw o ten jau stovi ji ^^ .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O klausykit pas mane MFR date yra užtušuotas( pusbrolis su tušinuku užvarė) ir paklausiau pas pardavėja ar eina fleshintis, jis sakė ne. Tai ar man apsimoka ardyt X,a ir patikrinti?

 

 

EDIT: Man bandat paleisti JF meta : This application has failed to start because libusb0.dll was not found.

Nors tame folderyje yra tas failas. Kame šaknys?

FIXED

Redagavo ThePavelok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aš francei x'a pirkau be garantijos nes vistiek ji LT neveiks o siusti neapsimoka ,todle manau kad slimas nesufailins
:thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats ir flashinsiuos bet aš nežinau ar man dabar verta ardyti ir patikrinti koks FW

 

Tai ardyk ir paziurek koks fw jei isejas cfw tam drivuj tai gali flashint.

 

Xbox 360 Slim

Lite-On DG-16D4S 9504 (Use a CK3 Pro or CK3 Lite to power the drive and an X360USB PRO or VIA 6421 SATA Card to connect to PC & Jungle Flasher) (HAS AP25 TECHNOLOGY)

Lite-On DG-16D4S 0225 (Use a CK3 Pro or CK3 Lite to power the drive and an X360USB PRO to connect to PC & Jungle Flasher) (HAS AP25 TECHNOLOGY)

Kaip matot 0225 drive neraso ,kad galima nuflashint su Sata card o tai gali reikst ,kad butinai reikes x360usb pro tai padaryti.

 

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=52147

Redagavo walpas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai ardyk ir paziurek koks fw jei isejas cfw tam drivuj tai gali flashint.

 

 

 

Kaip matot 0225 drive neraso ,kad galima nuflashint su Sata card o tai gali reikst ,kad butinai reikes x360usb pro tai padaryti.

 

http://team-xecuter.com/forums/showthread.php?t=52147

 

Tai tipo ir per paprasta sata cable neis flashint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tipo ir per paprasta sata cable neis flashint?

 

Cia dar nezine ar neis bet raso ,kad reike x360 usb pro o apie tai neparasyta ,kad neina su sata card.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar 0225 fw neisejo tai nieko negali zinot

 

Tai jo dabar belieka laukti ziniu apie nauja fw ir jos irasyma.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu ką, pirmą kartą gyvenime atidariau x,a. Pakankamai sklandžiai išėjo. Tik tai kad atsidares dėžę nenudžiugau ;/.FW 0225. Nu bet ką padarysi :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu ką, pirmą kartą gyvenime atidariau x,a. Pakankamai sklandžiai išėjo. Tik tai kad atsidares dėžę nenudžiugau ;/.FW 0225. Nu bet ką padarysi :whistling:

 

Ne į temą

Congratz, seip slimo deze sunkoka man paciam atidaryt vien tik kol virsu su apacia nujemiau praejo koke 10 minuciu nes niekaip ispradziu tu plasmasiukiu neatkabinau.

Po to dar kol nujimi ta juoda korpusa nes vel tos plasmases sukabintos buna praeina laiko.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Congratz, seip slimo deze sunkoka man paciam atidaryt vien tik kol virsu su apacia nujemiau praejo koke 10 minuciu nes niekaip ispradziu tu plasmasiukiu neatkabinau.

Po to dar kol nujimi ta juoda korpusa nes vel tos plasmases sukabintos buna praeina laiko.

 

Jo aš irgi užsiknisau su tom nes beryšio ten yra ;D

 

 

EDIT:L** ****** says:

2011-05-07 at 10:12AM | Versti | Report | Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 4

 

So if LT 2.0 for Liteon 0225 drives is in testing then I take it you must have figured out a way to get past the enabled write protection on these drives? Thanks for all your hard work.

Reply

 

****365 says:

2011-05-07 at 06:44PM | Versti | Report | Thumb up 2 Thumb down 2

 

No!!! There still is no write solution for the 0225 drives. The chip itself is write protected and c4′s team may never find a way to bypass it.

 

What this means is that 0225 owners will have to buy a 9504 drive, which is the same drive exactly, minus of course the write protection on the chip. The 0225fw that c4 is working on will have to be written to a 9504 drive. This is not spoofing because hardware wise its the same exact drive.

 

Hopefully c4′s team finds a way to bypass this write protection, but as of now this is still impossible and frankly may never happen.

WTF

Redagavo ThePavelok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo aš irgi užsiknisau su tom nes beryšio ten yra ;D

 

 

EDIT:L** ****** says:

2011-05-07 at 10:12AM | Versti | Report | Well-loved. Like or Dislike: Thumb up 12 Thumb down 4

 

So if LT 2.0 for Liteon 0225 drives is in testing then I take it you must have figured out a way to get past the enabled write protection on these drives? Thanks for all your hard work.

Reply

 

****365 says:

2011-05-07 at 06:44PM | Versti | Report | Thumb up 2 Thumb down 2

 

No!!! There still is no write solution for the 0225 drives. The chip itself is write protected and c4′s team may never find a way to bypass it.

 

What this means is that 0225 owners will have to buy a 9504 drive, which is the same drive exactly, minus of course the write protection on the chip. The 0225fw that c4 is working on will have to be written to a 9504 drive. This is not spoofing because hardware wise its the same exact drive.

 

Hopefully c4′s team finds a way to bypass this write protection, but as of now this is still impossible and frankly may never happen.

WTF

 

Heh, pirkt dvd rom'ą ir gutint xbox'ą arba pirkt originalius žaidimus, fun :whistling: Teks ebay/amazon lankytis taip išeina ir pirkt žaidus iš ten :)

 

Edit: Dabar kaip pagalvojau labiau, čia kaip ir sako, kad norint įrašyt 0225fw tereik pajungti 9504, įrašyt ir tada galima dėti 0225 atgal ?. Nebent netaip supratau pačia žinute :) . Jei taip, tai 0225 flashinimo kaina pas meistrus turėtu nemaža būt.

Redagavo Malbo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.