Deepweed1989

Fable lll problema

Rekomenduojami pranešimai

Kai dar neturejau lt+ isirasiau si Fable III XBOX360-MARVEL relyza jis man veike ir dabar sugalvojau pereit abgx ir raso ap25 relay sector is blank. Kadangi kompakta tikrinau tai jo nesutvarke. Man idomu ar jis veiks man dabar ant lt+ ir ar negausiu flago ar tai bano?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai dar neturejau lt+ isirasiau si Fable III XBOX360-MARVEL relyza jis man veike ir dabar sugalvojau pereit abgx ir raso ap25 relay sector is blank. Kadangi kompakta tikrinau tai jo nesutvarke. Man idomu ar jis veiks man dabar ant lt+ ir ar negausiu flago ar tai bano?

teoriskai flaga tu jau turi kadangi neturedamas lt+ leidai zaidima su ap25 apsauga. o ji automatiskai uzflagina.

pagal viska per sekancia banu banga turetu gauti ir tu. o gal anksciau, o gal isvis negausi.

juk buvo aiskiai sakoma kad su ap25 apsaga zaidimu negalima leisti ant senesniu firmware

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

teoriskai flaga tu jau turi kadangi neturedamas lt+ leidai zaidima su ap25 apsauga. o ji automatiskai uzflagina.

pagal viska per sekancia banu banga turetu gauti ir tu. o gal anksciau, o gal isvis negausi.

juk buvo aiskiai sakoma kad su ap25 apsaga zaidimu negalima leisti ant senesniu firmware

Nieko as dar negaves tas relyzas net update neprase ant seno fw. Daugkas zaide ir viskas ok buvo tu nesupratai matyt ko as klausiu. As juk klausiau kas bus jei ant lt+ as ji bandysiu leist. Jei buciau flag gaves tai jau su ban buciau nes live daug kartu buvau prisijunges

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nieko as dar negaves tas relyzas net update neprase ant seno fw. Daugkas zaide ir viskas ok buvo tu nesupratai matyt ko as klausiu. As juk klausiau kas bus jei ant lt+ as ji bandysiu leist. Jei buciau flag gaves tai jau su ban buciau nes live daug kartu buvau prisijunges

Tau aiškiai parašė viską.

Net ir tie, kurie turi flag'ą šiuo metu nėra baninami. Apskritai nuo LT FW pasirodymo (1.0, 1.1, 1.2, LT+, LT+ 1.1 ar kokios ten variacijos dar buvo) dar nebuvo banų. Todėl ir Tu dar negavai, nepriklausomai ar esi flagintas ar ne. Negavo dar niekas. Net ir tie, kurie kišo AP25 apsaugotą žaidimą į DVDROM su senu FW, bet nauju Dashboard bei gavo flag'ą.

 

Mano rekomendacijos:

1. Pasitikrink savo konsolę su XVal programa (http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVlyZyFluvBpsPeAC.php). Parašyk, rezultatus čia.

2. Išsikepk Fable III iš naujo iš tvarkingos kopijos.

 

Sėkmės!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

labas, Fable neveiks ant FW kuri turi, nes reikės siusti kitą relyzą, kuris skirtas LT +

galėsi pabandyti paleisti žaidimą, bet duodu 99,99% kad kai žaidimą pradės krauti, tiesiog bus juodas ekranas. aš taip netyčia atsiunčiau ne tą versiją ir diskas skrido pro balkoną :) o dėl flaginimo tai neklausyk nieko, rašo čia o patys nieko nežino :)

Redagavo KypuTeTpaBy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tau aiškiai parašė viską.

Net ir tie, kurie turi flag'ą šiuo metu nėra baninami. Apskritai nuo LT FW pasirodymo (1.0, 1.1, 1.2, LT+, LT+ 1.1 ar kokios ten variacijos dar buvo) dar nebuvo banų. Todėl ir Tu dar negavai, nepriklausomai ar esi flagintas ar ne. Negavo dar niekas. Net ir tie, kurie kišo AP25 apsaugotą žaidimą į DVDROM su senu FW, bet nauju Dashboard bei gavo flag'ą.

 

Mano rekomendacijos:

1. Pasitikrink savo konsolę su XVal programa (http://www.xbox-scene.com/xbox1data/sep/EkVlyZyFluvBpsPeAC.php). Parašyk, rezultatus čia.

2. Išsikepk Fable III iš naujo iš tvarkingos kopijos.

 

Sėkmės!

va rezultatas Secdata is Clean

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

va rezultatas Secdata is Clean

Na tai viskas tvarkoje.

Dabar kepkis naują Fable III kopiją ir žaisk į sveikatą. Seną siūlau mesti ir net nebandyti kišti į konsolę.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.