ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

megink ta usb prima per pc suformatuot i FAT32 daryk full format. tada vel megink per xbox suconfint.

del HDd tai gali naudot bet xbox tik panaudos tavo viso HDD tiek kiek ima daugiau usb 32Gb max atrodo. tai kita visa talpa liks ant oro.todel nelabai praktiska manau.

Forza cia ne prie ko. pasidaryk normalu usb ir galesi instalint tada i ji forza. dar atrodo kad forza be HDD nerodys replay. na tiesiog nebus replay.

 

16Gb, ne 32 :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

16Gb, ne 32 :rofl:

 

jau norejau papriestaraut, bet prisiminiau kad du po 16 GB galima ikisti ir gaunasi 32 :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki playmanai. Iškilo man problema. Turiu Slim ir jį atsirišau ir galvojau kad visi iki vieno žaidimai veiks, pav.: AC brotherhood, black ops, crysis 2 ir kt. nauji žaidimai. Bet gryžias namo įdėjau diska, iš pradžių viska nuskaito tik paspaudziu "play game" ir išmeta juoda ekrana ir laukiau gal 10-15min. ir nieko nevygsta. Taigi klausiu gal zinote kokios problemos kodėl man neveikia, bet atrišėjas sakė kad viskas turėtu veikti be priekaištu. Iš anksto dėkoju už jūsų atsakymus :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koki zaidima leidi? Jei koki COD:BO ar tai COD:MW2 tai tikriausiai nepraleidai pro abgx .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia sutvarkyt su Abgx360 disko atvaizda (.iso faila) ir tada irasyti is naujo. O jeigu laukiai 10-15minuciu, tai ir flag'a gavai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deshas naujas, kiek radau google, visiem tapati beda su corsair flashais :D reiks kito flasho ieskotis ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deshas naujas, kiek radau google, visiem tapati beda su corsair flashais :D reiks kito flasho ieskotis ;)

 

nusipirk Harda paprasciau bus, yra pigiai nauji dealextreme puslapyje, tikrai patikima ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot kodel nesikrauna mano joystick'as kai prijungiu ji prie pc? prie X'o krauna kuo puikiausiai, bet tiesiog nenoriu ~2h laikyt ijungus ji..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot kodel nesikrauna mano joystick'as kai prijungiu ji prie pc? prie X'o krauna kuo puikiausiai, bet tiesiog nenoriu ~2h laikyt ijungus ji..

 

laykyk prie x'o, nieko jam nebus, GPU ir CPU nedirba, todel niekas tau ir neperkais. ijungtas tik 5v usb controleris, kuris krauna tavo joystika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gal zinot kodel nesikrauna mano joystick'as kai prijungiu ji prie pc? prie X'o krauna kuo puikiausiai, bet tiesiog nenoriu ~2h laikyt ijungus ji..

 

seip reikia draiveriu ant pc jai nuori kad krautusi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry , gal ir buvo , bet kuom skiriasi BenQ - iXtreme LT+ v1.1 nuo BenQ - iXtreme LT+ v1.2 ? :)

 

Ir dar

 

Jei as atsirisiu savo xbox i BenQ - iXtreme LT+ v1.2 tai man reikes taisyti zaidimus su abgx ?

Redagavo reDzyss

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sorry , gal ir buvo , bet kuom skiriasi BenQ - iXtreme LT+ v1.1 nuo BenQ - iXtreme LT+ v1.2 ? :)

 

Ir dar

 

Jei as atsirisiu savo xbox i BenQ - iXtreme LT+ v1.2 tai man reikes taisyti zaidimus su abgx ?

 

bet kad nera dar naujasnes versijos nei LT+ v1.1 siaip tai... ar as kazko nezinau?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur kelti i USB zaidimu failus :rolleyes: ? pvz. Cod:mw2 map pack i kuria direktorija flasho kelti ?

Redagavo make1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kur kelti i USB zaidimu failus :D ? pvz. Cod:mw2 map pack i kuria direktorija flasho kelti ?

 

0000000000000000>>>41560817>>>00000002

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.