ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Siandien isijungiau konsole ir raso kad yra system update is xbox live, pas mane nufleshintas i LT 3.0 , ar updatint? nedings man nufleshinimas? Dashboard versija pas mane 2.0.16203.0

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek zinau tai ne...

 

Na mano SanDisk suformatuotas X'ui ta2au naudoju tiek PC tiek X360 ir nereikia kas kart formatuot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau pasiteirauti turiu xbox 360 su 2.0 LT ir mastau atsinaujinti i 3.0 LT nes jau nebepadeda at nauju zaidimu mp3 gudribe ,bet iskilo klausimas man to iHAS dvd rom vistiek reiks nors as online nelosiu? Nes kaskaip ismest 130 lt del dvd roma nekyl ranka.

Redagavo NGSVYTAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau pasiteirauti turiu xbox 360 su 2.0 LT ir mastau atsinaujinti i 3.0 LT nes jau nebepadeda at nauju zaidimu mp3 gudribe ,bet iskilo klausimas man to iHAS dvd rom vistiek reiks nors as online nelosiu? Nes kaskaip ismest 130 lt del dvd roma nekyl ranka.

 

Tai nebūtinai iHAS yra ir kitų tinkamų . Nu kaip ir nebūtinas iHAS ,bet nepažaisi kai kurių žaidimų ,nes pvz grid 2 net ir nerašant į hdd error išmesdavo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar vienas klausimas:

 

Taigi norėčiau sužinoti , kaip reikia pasipildyti vietos xbox'e. Ir kiek kainuoja tas dalykas. (Kad būtu daugiau vietos xbox. Skaičiau, kad galima ir nauja HDD 250 gb pirkti . Tai , kur galima jį nusipirkti . Ir ar galima kaip nors padaryti ,kad išsisaugotu savei. O gal yra ir kitas būdas? Man užtektu ir 50 gb)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki:

 

Neseniai į rankas papuolė flashintas Xbox360 250gb SLim'as. Esminis klausimas: kaip įsirašyti žaidimus turint savo dispozicijoje tik usb įrenginius? (pvz flash). Kiek naršiau internete, yotube ir pan tai dauguma eina per duomenų kabelį (kurio neturiu) , o likusieji moko kaip įrašinėti į išorinius HDD. (kas irgi netinka, dėl daugybės laisvos vietos vidiniama hdd)

 

Būtų malonu jeigu kas apšviestumėte arba nukreiptumėte į teisingą tutorial'ą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki:

 

Neseniai į rankas papuolė flashintas Xbox360 250gb SLim'as. Esminis klausimas: kaip įsirašyti žaidimus turint savo dispozicijoje tik usb įrenginius? (pvz flash). Kiek naršiau internete, yotube ir pan tai dauguma eina per duomenų kabelį (kurio neturiu) , o likusieji moko kaip įrašinėti į išorinius HDD. (kas irgi netinka, dėl daugybės laisvos vietos vidiniama hdd)

 

Būtų malonu jeigu kas apšviestumėte arba nukreiptumėte į teisingą tutorial'ą :)

 

Su flashintu xbox žaidimai veikia tik iš diskų.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su flashintu xbox žaidimai veikia tik iš diskų.

 

gerai, kitas klausimas: kaip atskirti versiją :D

 

pačiame xbox'e yra 3 žaidimai nuo praėjusio savininko....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gerai, kitas klausimas: kaip atskirti versiją :D

 

pačiame xbox'e yra 3 žaidimai nuo praėjusio savininko....

 

Ką reiškia "jame"? HDD ar diskuose? Jei HDD, tai gal jis neflashintas, o RGH?

 

http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=10 čia apie RGH

 

Geriausia butų, kad pas tą savininką ir pasiklaustum, greičiau būtų.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ką reiškia "jame"? HDD ar diskuose? Jei HDD, tai gal jis neflashintas, o RGH?

 

http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=10 čia apie RGH

 

Geriausia butų, kad pas tą savininką ir pasiklaustum, greičiau būtų.

 

savininkas anglijoj jau :D o ir tel nr jo neturiu.

 

ta prasme pasjungus konsolę, kur "my games" (ar panašiai) yra žaidimas "harm's way" kuris man nėra panašus į freeware, iš to sprendžiu kad įrašymas įmanomas :)

 

panašu, kad šitas variantas, bet tiesą pasakius nežinau kaip atskirti :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,taigi xbox zaisdavau ant senoko monitoriaus kurio raiska buvo 1208x1024 dabar nusipirkau nauja monitoriu kurio raiska 1980x1080 taciau grafika nei kiek nesiskiria, taigi ar taip turi buti ar as kasko nesuprantu? ne monitorius nera hd jis turi paprasta kabeli,o raiska pakeiciau xbox nustatymuose.aciu uz informacija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

savininkas anglijoj jau :D o ir tel nr jo neturiu.

 

ta prasme pasjungus konsolę, kur "my games" (ar panašiai) yra žaidimas "harm's way" kuris man nėra panašus į freeware, iš to sprendžiu kad įrašymas įmanomas :)

 

panašu, kad šitas variantas, bet tiesą pasakius nežinau kaip atskirti :blink:

 

harms way yra nemokamas arcade žaidimas , jį žaisti nei rgh ,nei flashintos konsolės nereikia.

 

Sveiki,taigi xbox zaisdavau ant senoko monitoriaus kurio raiska buvo 1208x1024 dabar nusipirkau nauja monitoriu kurio raiska 1980x1080 taciau grafika nei kiek nesiskiria, taigi ar taip turi buti ar as kasko nesuprantu? ne monitorius nera hd jis turi paprasta kabeli,o raiska pakeiciau xbox nustatymuose.aciu uz informacija

 

Na skirtis turi tik tiek ,kad gali visus žaidimus widescreen žaisti ,nes Xbox 360 nei vienas žaidimas neina full hd raiška . Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

Na skirtis turi tik tiek ,kad gali visus žaidimus widescreen žaisti ,nes Xbox 360 nei vienas žaidimas neina full hd raiška .

 

aisku,aciu uz ats, kazkaip tikejausi geresnes grafikos :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.