ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Ir dar vienas klausimas, kadandgi nežinau tai klausiu, ar xboxą galima pajungti prie tv per hdmi, nes aš nežinau kokias jungtis jis turi.

 

Galima
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu atsirist xboxa as, bet pas mane slimas ir nevisus modelius risa ir as neisivaizduoju as kur man ta modeli suzinot reik, galit padet (ta Lite-On kaskoki) ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu atsirist xboxa as, bet pas mane slimas ir nevisus modelius risa ir as neisivaizduoju as kur man ta modeli suzinot reik, galit padet (ta Lite-On kaskoki) ?

 

Kreipkis cia ir viskas sutvarkys: http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=9

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rasai ar skambini jiems ir atsakys i tavo klausimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete buvau skaites ,kad galima xbox360 zaidimus i flesa i kelt ir lost ji.Gal zinot kaip tai padaryt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu klausima. Is kur parsisiusti xbox 360 zaidimu coverius ir ar juos parsisiuntu reikia ka nors keisti ar iskarto galima spausti "print"

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Internete buvau skaites ,kad galima xbox360 zaidimus i flesa i kelt ir lost ji.Gal zinot kaip tai padaryt?

 

Tavo xboxui turi buti padarytas jtag/rgh , siuo reikalu uzsiima playmanijos vyrukai http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=10 :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien įsirašiau FSD 3 ir įsikėliau Black Ops 2 GOD formatu, visus žaidimus keliu šiuo formatu.

Leidžiant Black Ops 2 įsijungia, bet paspaudus Start Mission palieka juodas ekranas kaip buvo su FSD 2. Kame problema?

Ir dar turiu įsikėlęs 1 žaidimą, t.y Black Ops 2, įėjus į games rodo pilna Black Ops 2 žaidimų, nors esu įsikėlęs tik 1?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kernelis ir dashlaunchas naujausias?

 

 

Jei ikeltas tik vienas zaidimas, tai ji ir rodys per visur. Jei bus du geimai, tai tuos du rodys per visur. Berods taip yra iki 6 ar 8 geimu.

 

 

Jei ikelta daugiau geimu bet viena rodo per daug vietu tai kaltas gamepachas, tiesiog blogai suindeksavo ir nuskaite. Trink visa gamepaches kataloga ir pridek ji ishnaujo, turetu susitvarkyti.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar kernelis ir dashlaunchas naujausias?

 

 

Jei ikeltas tik vienas zaidimas, tai ji ir rodys per visur. Jei bus du geimai, tai tuos du rodys per visur. Berods taip yra iki 6 ar 8 geimu.

 

 

Jei ikelta daugiau geimu bet viena rodo per daug vietu tai kaltas gamepachas, tiesiog blogai suindeksavo ir nuskaite. Trink visa gamepaches kataloga ir pridek ji ishnaujo, turetu susitvarkyti.

 

Nenaujausias, pasiklausiau kad galima ir su nenaujausiu naujinti į fsd 3 tai ir atsinaujinau :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks viska atsinaujint, tiek kerneli tiek dashlauncha. Viens FSD naujas nepades

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Teks viska atsinaujint, tiek kerneli tiek dashlauncha. Viens FSD naujas nepades

 

Ah negerai tada, nemoku aš jų atnaujinti :/, kas gali būti consolei jei blogai kasnors būtų atnaujinant kerneli, ir dashlauchą?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nebeisijunks ir teks tik per harfware perrasineti viska

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.