ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Gali

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausyma. Rasau Nba 2k13 ir nepraeina verify ? taip jau sugadinau 3 dvd vienas is ju verbatim. Rasau su Lit-on iHAS B ... Padekit turiu dar viena dvd nesinori ir to sugadint , maziau x kept bandziau nieko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žodžiu, dingo elektra ir išmetė rrod, bet išjungiau vėl įjungiau jo nebėr. Ar yra ko bijot ir rūpintis save'u išsaugojimu ir ruoštis pirkt kita xbox'a? P.S xbox'as Jasperis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Viskas ok, konsole tiesiog apsisaugojo nuo elektros shuolio. Nesijaudink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Siandien bandziau isirasyti Dead Rising 2. Nusipatchinau ji is 13 Wave i 3, nes mano xbox fw yra ixtreme 1.5. Isirasiau be jokiu nesklandumu, bet idejus i xboxa kompakta, ji atpazista kaip DVD media kompakta. Dashboard versija 2.08xxx (tiksliai nepamenu). Kame galetu buti problema? P.S. xboxas senas, 2006 metu gamybos, neseniai susitaisiau RROD, tai per naujo flashintis nera prasmes. Dekui uz atsakymus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, zaidimus irasineju su iHAS viskas kolkas veikia, bet iskilo klausimas ar yra kokia nors programa su kuria galima patikrinti ar zaidimas i DVD irasytas tvarkingai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar yra sudetingesne programa tikrinti diskam -> kprobe

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki , A ka man daryti ir kame cia beda yra , As isirasiau zaidima i omega diska , nes man retai kada isiraso gerai , dazniausiai erorus meta ir pasidare Vebatim disku gaila , tai pradejau rasyti i omega ir man nieko nesiskirdavo anksciau omega nuo Verbatim , nes abu gerai veikdavo . Isirases zaidima idedu i xboxa , pradze lyg pasileidzia , bet iki tam tikros zaidimo vietos ir man ismeta "the disc is unreadable" , Tai tada pabandziau isirasyti i HDD , nes pagalvojau tada maziau suksis diskas ir tada gal viskas toliau veiks . Tai kai instaliavau zaidima i HDD paleidau ji . Lyg viskas normalei jau buvo , jau pradejau zaist ir uz kokiu 2 min man ismeta "failed to authorize disc" . Pazejas Youtubei klipa pabandziau paleist muzika ir ijungti zaidima , bet tai irgy nepadejo , Daqriau pagal si video http://www.youtube.com/watch?v=S8wKviYYttc . Prasau padekit kame cia beda . Is anksto dekui . :cry::(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti gal kas zino koki formua ar koki gera web siata kur butu galima parisiusti zaidimu (nesvarbu regionas). Nesiulykit LM, ar torrent.lt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.