ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Trackeriu yra daug, bet visi arba su pakvietimais arba uzdari.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujus XGD3 žaidimus galima rašyti tik su iHAS Burner ar ir su kitais?

 

Pas mane nžn koks bet ant jo priekio parašyta mažom raidėm DVD+R DL ir dar kiti užrašai - RW, DVD Multi Recorder, Compact Disc ReWritable ultra speed.

Redagavo Acc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pilnai xgd3 formato zaidimus iraso tik iHAS B revizijos perleshintas i burnermax. Yra keli modeliai kuriuos galima crosfleshinti, bet jie pakankamai reti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujus XGD3 žaidimus galima rašyti tik su iHAS Burner ar ir su kitais?

 

Pas mane nžn koks bet ant jo priekio parašyta mažom raidėm DVD+R DL ir dar kiti užrašai - RW, DVD Multi Recorder, Compact Disc ReWritable ultra speed.

 

Isigyji sita dvdroma ir tiek tu bedu http://www.skytech.lt/ihas12419-liteon-dvdrw-24x-black-sata-p-21147.html

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiškias kad norint įrašyti tokius game kaip Fifa 12,Max Payne 3 ir t.t dar reik pirkt tą dvdromą?

Redagavo Acc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai reiškias kad norint įrašyti tokius game kaip Fifa 12,Max Payne 3 ir t.t dar reik pirkt tą dvdromą?

 

Taip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tada reikes dar labiau pakratyti pinigine, nes reikes arba sata to usb perejimu arba specialios dezutes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neitų kažkaip be DVDromo? Nes pinigų leist nesinori...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei eitu manau nekurtu specialiu fw ir nesiulytu dvdromu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O neitų kažkaip be DVDromo? Nes pinigų leist nesinori...

 

Darykis RGH,nebereiks disku pirkti,bet pradziai teks maziausiai 200lt investuoti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Darykis RGH,nebereiks disku pirkti,bet pradziai teks maziausiai 200lt investuoti...

 

Tai realiai kalbant jam teks investuoti lygiai tiek pat, kiek kainuotų flashinimas ir dvd rom'o pirkimas. Pradėtų atsipirkt jau nuo pačio pirmo žaidimo, kadangi nereikės diskų pirkt. Minusas tas, kad prarastų XBOX LIVE, bet ne visiems tai minusas yra(pvz man).

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena, norėčiau čia pasiteirauti dėl xbox, tai vat gavau aš jį dabar galvojų flešint ar RGH daryt.

Bet noriu paklausti, jei pasidarysiu RGH galėsiu žaisti live?

Galėsiu naudotis kinect kaip su paprastu xbox? (girdėjau, gandų, kad nebegalima naudotis po RGH.)

(Jei bent vienas ne, tada flešinsiu, bet pas mane yra nešiojamas pc, ir reiks pirkti ta dvd roma,tai gal galite parekoumentuoti koki ir iškur, kad galėčiau junkti prie pc. )

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tas Xbox Live nereikalingas...

 

EDIT : Dar lyg ir tą iHAS DVDromą reik nuflašinti ar kažką panašaus,tai kaip tai padaryti ? :)

Redagavo Acc3r

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena, norėčiau čia pasiteirauti dėl xbox, tai vat gavau aš jį dabar galvojų flešint ar RGH daryt.

Bet noriu paklausti, jei pasidarysiu RGH galėsiu žaisti live?

Galėsiu naudotis kinect kaip su paprastu xbox? (girdėjau, gandų, kad nebegalima naudotis po RGH.)

(Jei bent vienas ne, tada flešinsiu, bet pas mane yra nešiojamas pc, ir reiks pirkti ta dvd roma,tai gal galite parekoumentuoti koki ir iškur, kad galėčiau junkti prie pc. )

 

Po rgh xbox live nebeveikia.

Po rgh Kinect veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • POWER MU ONLINE NAUJAUSIAS 19 SEZONAS POWER MU ONLINE buvo pradėtas kurti su idėja - sukurti kokybišką tarptautinį serverį. Ilga administruojančių žmonių patirtis šiame žaidime mums leido sukurti tikrai dėmesio vertą serverį. Jeigu nenori skaityti temos toliau ir pasitiki tuo ką skelbiame, jau dabar gali jungtis į mūsų  DISCORD serverį.  Jeigu nori plačiau įsitikinti kodėl turėtum žaisti pas mus, skaityk apačioje apie mūsų serverį:                                                                      Pradėkime nuo naujausių naujienų, 2024/10/18 15:00 pradedame oficialius serverio testavimus. Penktadienį įjungiame serverį prieinamą visiems. Prisijungę gausite visus reikalingus itemus kokybiškam serverio testavimui (pridedame nuotrauką iš serverio).     Jeigu dar neteko žaisti naujausio sezono, tai galite padaryti pas mus! Kaip ir visur - kuo naujesnis sezonas - tuo daugiau galimybių žaidime. Pagrindiniai atnaujinimai kuom šis sezonas skiriasi nuo 18 sezono: Nauji žemėlapiai: Tormenta Island, Twisted Karutan. Nauja 5th klasė. Nauji 5th wings bei wings core. Naujas 5th medis (ability cards). Nauji mountai: GIANT mountas (quest), Leviathan. Naujas skill Grow lancer: PvP & PvM. Naujas Dark Lord horse & raven. Nauji Dark Lord skillai & buffai. Nauji itemai: Lightning gunai, Earrings 7th (Verdant). Turbūt klausiat - kuom mūsų serveris išsiskirs iš kitų? Atsakome jums - išsiskirsime kokybišku žaidimu, greitu problemų bei klaidų sprendimu. Taip pat, jau dabar darbai kalba patys už save, paskaitykite informaciją apie mūsų serverį: Pagrindinis exp: 500x, Mastery exp: 200x ,Majestic exp: 400x, Drop rate: 15% Paskutiniai atlikti atnaujinimai (juos taip pat galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje): Sutvarkyti visų mapų spotai. Pakeistas item drop pagrindiniuose mapuose. Pertvarkyti trys pagrindiniai mapai: Lorencia, Noria, Devias. Sutvarkytos visos parduotuvės. Sutvarkytas balansas PvP bei PvM. Sukurtas X-SHOP. Pertvarkyti Bosai (jų hp kiekis, deffence bei drop). Pertvarkyti pagrindiniai žaidimo eventai. Sutvarkytos bei kuriamos invazijos. Sutvarkyti Elite mobai. Sutvarkyti Playtime rewardai. Sukurta Unikali bosų stiprėjimo sistema. Pridėta /offlevel bei /offtrade sistema. Paruoštas bei nuolatos naujinamas tinklalapis: https://www.power-mu.com/ Išjungta Varka, vietoj jos padaryta unikali invazija. Sukurtas launcheris. Apie kiekvieną punktą plačiau bei visas keliamas naujienas galite rasti mūsų tinklalapyje bei discord serveryje. Kyla klausimas kada startas?   Taigi, ko lauki? Junkis jau dabar!  
    • Ar turėsim varančių į šį koncą ir mūsų gretų? Made my day, kai sužinojau, kad jie pagaliau ir į Lietuvą užsuks Buvau pirmą kartą jų konce Berlyne 2023 gegužę. Buvau front row, tai buvo nerealiai linksmas ir geras show. #2 geriausias koncas kokiam tik esu buvęs. Mielai kartosiu dar kartą 🤘
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos