ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Matiniai x360 250 gb modeliai nusiflašina? ar reikia ,kad su blizgiu paviršiumi (glossy) butu? :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vieni nusiflesina, kiti ne. Ziurek kad butu pagaminti iki 2011 06 01 men

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei online nenaudoji tai tada aisku kad apsimok nes galesi netik zaidimus be disku zaist bet ir dlc berods. :)

 

Ps as pats noreciau bet tiek pinigu db neturiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu nereike live tai daryk apsimoka gali arcade zaidimus zaisti, free style dash modintis game, savus zaidimus ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reiketu pagalbos. Taigi pasigavau as ant to updeito kuris kiek suprantu uzflagina konsole ir negaliu zaist neorg zaidimu. Noreciau paklaust, tarkim jei dabar nunesciau perflashint kokiam meistrui tai jis man iskart nuflashintu y ta naujausia FW ir veiktu visi naujausi zaidimai, ar tik tai atstatytu Xbox'a y pries tai buvusia padeti, ir vistiek naujausi zaidimai neveiktu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reiketu pagalbos. Taigi pasigavau as ant to updeito kuris kiek suprantu uzflagina konsole ir negaliu zaist neorg zaidimu. Noreciau paklaust, tarkim jei dabar nunesciau perflashint kokiam meistrui tai jis man iskart nuflashintu y ta naujausia FW ir veiktu visi naujausi zaidimai, ar tik tai atstatytu Xbox'a y pries tai buvusia padeti, ir vistiek naujausi zaidimai neveiktu ?

 

Veiks, bet rekomenduojama su flashintu iHAS burnriu rasyt XGD3 zaidimus (tie nauji zaidimai vadinas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, reiketu pagalbos. Taigi pasigavau as ant to updeito kuris kiek suprantu uzflagina konsole ir negaliu zaist neorg zaidimu. Noreciau paklaust, tarkim jei dabar nunesciau perflashint kokiam meistrui tai jis man iskart nuflashintu y ta naujausia FW ir veiktu visi naujausi zaidimai, ar tik tai atstatytu Xbox'a y pries tai buvusia padeti, ir vistiek naujausi zaidimai neveiktu ?

 

Naujausi zaidimai veiks jei juos irasysi teisingai, o flagas nepasinaikins.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Naujausi zaidimai veiks jei juos irasysi teisingai, o flagas nepasinaikins.

 

Taip suprast, kad man ijungus Xbox'a vistiek neleis ieit y Dashboard'a ir tik bus ta Error'o lentele ? Ar tas flagas ka kita reiskia ? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flagas yra konsoles pazymejimas banui. O jei tu kalbi apie errora ishshokusi kad updeitas nepavyko blah blah blah ir ilga koda parasyta, tai flesinimas nepades, cia reikia updeitus sutvarkyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Primename!

- Šiame forume galite diskutuoti apie XBOX 360 konsolę.

- Diskusijos šiame forume, vienaip ar kitaip susijusios su XBOX 360 programine aparatine įranga (firmware) bei jų atnaujinimais (upgrade) ir flash'inimu, yra griežtai draudžiamos! Jų vieta yra čia.

- Diskusijos šiame forume, vienaip ar kitaip susijusios su XBOX Live, yra draudžiamos! Jų vieta yra čia.

- Klausti XBOX 360 konsolių meistų / čipuotojų / pardavėjų konktaktinių duomenų draudžiama! Visi žinomi kontaktai čia.

:thumbsup4:..arba keiskit taisykles .

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flagas yra konsoles pazymejimas banui. O jei tu kalbi apie errora ishshokusi kad updeitas nepavyko blah blah blah ir ilga koda parasyta, tai flesinimas nepades, cia reikia updeitus sutvarkyti

 

Jo, as apie ta Error'a ir kalbu. Bet tai kaip man jy sutvarkyti jei tik isijungia Xbox'as ir tik ismeta ta lentele, o daugiau nieko ? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo problema, zaidziant su kinect jis paprase update, bijau, nes nenoriu vel vest perflashint. Xbox su lt+3.0, dashbordas naujas buvo iki dabar kiek suprantu :) Nuejau i xbox.com, tai ten tipo yra naujas updatas, bet bijau daryt, kad perfleshint nereiktu :nunchuks: Patarkit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, iskilo problema, zaidziant su kinect jis paprase update, bijau, nes nenoriu vel vest perflashint. Xbox su lt+3.0, dashbordas naujas buvo iki dabar kiek suprantu :) Nuejau i xbox.com, tai ten tipo yra naujas updatas, bet bijau daryt, kad perfleshint nereiktu :nunchuks: Patarkit

 

Perfleshinimas buvo tik tad, kai XGD3 palaikymo update buvo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Netaip supratai mane, as negaliu zaisti tik kinect zaidimu, manes praso kinect update, o as nezinau is kur ji gaut ir bijau daryt, kad dashbordas neatsinaujintu ir nereiktu isnauja vest flashint :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siuskis sita http://dl.console.se/index.php?dir=Xbox360/Uppdateringar/&file=2.0.14699.0.rar

 

isextraktint i USB flesiuka suformatuota fat32 formatu

Kisk i konsole ir turetu upsideitint.

 

Mano manymu nieko blogo neturetu nutikti, nes lt 3.0 eina su nauju dashu, tad persiflesinti neturetu

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.