ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Bet gal ir bus kvailas klausimas bet paklausiu, kaip atrodo HDMI jungtis? Toks pailgas ir kaip atpažinti ar ten tiktai HDMI jungtis?

šalia būna parašyta HDMI.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

3s.jpg

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokia bedele. Irasiu x360 zaidima i diska ji pradeda kraut ir tada ismeta error this disk is unreadable ar kazka tokio. Abgx sutvarko viska gerai. Lazeris kad nusilpes abejoju nes orginalius disku nuskaito net labai subtaizytus. Kokiu minciu kas turit? Diskus naudoju verbarim dvd+r dl

Redagavo kestukas89

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar įmanomas būdas toks kad prie pc prisijungti XBOX 360 konsole? Nu prie ekrano?

Jeigu nėra HDMI jungties galima kažkaip jį gauti ar kažką panašaus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma.turiu as spec laida is xbox i kompo vga

O kaip sužinoti koks pas mane pc ra ar VGA ar HDMI aš ten gale pažėjau yra 3skilutes Power tada dar DVI IN ir RGB IN ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip sužinoti koks pas mane pc ra ar VGA ar HDMI aš ten gale pažėjau yra 3skilutes Power tada dar DVI IN ir RGB IN ;/

Nėra pas tave hdmi ir vga tik "tulpės" ir dvi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nėra pas tave hdmi ir vga tik "tulpės" ir dvi 

O eina kažkaip sumontuoti :D ar kažkoki jungini idėti kad pasidarytu HDMI jungtis ? Nes mačiau yra visokie HDMI jungtis pirkti  ar ne? Ar reikia nauja monitoriu irgi pirkti? :(

 

Radau youtubei savo monitoriu ir jame paleidžia xbox konsole kaip suprantu :/

 

Redagavo Puferis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O eina kažkaip sumontuoti :D ar kažkoki jungini idėti kad pasidarytu HDMI jungtis ? Nes mačiau yra visokie HDMI jungtis pirkti  ar ne? Ar reikia nauja monitoriu irgi pirkti? :(

 

Radau youtubei savo monitoriu ir jame paleidžia xbox konsole kaip suprantu :/

 

Hdmi adapteris į dvi 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip sužinoti koks pas mane pc ra ar VGA ar HDMI aš ten gale pažėjau yra 3skilutes Power tada dar DVI IN ir RGB IN ;/

tai tas rgb in ir bus :)

o del mano problemos su zaidimas minciu nera? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokia bedele. Irasiu x360 zaidima i diska ji pradeda kraut ir tada ismeta error this disk is unreadable ar kazka tokio. Abgx sutvarko viska gerai. Lazeris kad nusilpes abejoju nes orginalius disku nuskaito net labai subtaizytus. Kokiu minciu kas turit? Diskus naudoju verbarim dvd+r dl

 

 

Gali buti blogai isirashes, galbut rashai ne su iHAS burneriu, gali buti senas fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Del dvd rom tai naudoju laptopo. Bet per max burneri uzkrauna. Rodo kad enabled free spase 8.7gb. Tai kaip suprantu jis tinka irasinet xbox zaidimus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. pasakykit nusimanantis ar su situ dvd rom iseis iskept zaidima xbox 360? slimetype dvd a ds8a8sh

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.

  • Naujausios temos

  • Naujausi pranešimai

    • @Javelin  tikiu,kad ras Ps5 pro pirkeju daug ir Lietuvoje Nemanau,kad labai dideli skirtuma jausciau grafikoje. Va jei 60 stabilus fps visuose zaidimuose,tada neblogai butu. Siaip ipratau ir prie 30fps dar nuo Ps4 ar x360 laikų svarbu tie 30 butu stabilus,"nesokinejantys" tai daugiau tai maziau- tas tai tragedija budavo.. Visuose zaidimuose su Ps5 renkuosi "performance" rezima,ir jauciu kad 60fps eina, stqbiliai (tikiuos ne placebo efektas įsijungia :D. )
    • Taip čia Sony gerai padirbėjo. Mano vaniline sukasi (ir tikios toliau suksis🤞) kaip bitutė. Prasiplėčiau SSD 1TB ir ramu. Šiaip manau nauji visų laukiami žaidimai gali būti tas Pro (kaip ir beveik visų konsolių)  pardavimo varyklis. Tokie kaip TLOU3 ar visų laukimas GTA6. Aišku eis ir ant Slim, bet kai tu gali gauti mėgstamo žaidimo Max grafika, tai veikia.
    • Sutinku. Mokant pinigus už galutinį produktą, norėtųsi, kad ir veiktų kaip tai deklaruojama.
    • @tymbarkFM Kai anonsavo PS Portal išvadinau ji visišku š, nes nepalaiko native žaidimų. Vėliau pagalvojau, kad gal man jo reikėtų ir man pavyktu su juo greičiau išvalyti backlogą. Deja, mano remote play testai su PSPlay ir Playstation Remote Play parodė, kad mano Telia duotas Wifi-4 routeris net su 5ghz kanalu + ethernet kabelis pajungtas prie konsolės yra per silpni. Internetas Telia 500Mbps, o routerio pats atsinaujinti nenoriu, nes bus problemos su televizija, o Telia siūlo visišką šlamštą keitimui. Aišku galima atidarynėti portus, daryti statinį ip, bet man kaip paprastam vartotojui per daug vargo, nes Telia užrakino routerį nežinomu slaptažodžiu (defaultinis neveikia).
    • Neseniai įsigyjau PS Portal. Galiu pasakyti, kad kai veikia, tai puikiai atlieka savo funkciją. Namuose su lokaliu Wi-Fi veikia tobulai, bandžiau TPS action-žaidimus (Assassin's Creed, Outlaws) - galima nors ir visą žaidimą pereiti, jokio diskomforto, pultelis kaip originalus DualSense, ekranas geras, ryškus, nors ir LCD. Bandžiau darbe su Wi-Fi - veikia beveik tobulai, atiranda retkarčiais kokybės kritimas, bet žaisti galima. Kas nepavyko, tai pasijungti per Hotspot iš telefono, bandžiau dukart - nepavyko net pasijungti. Va čia yra didžiausias trūkumas. Iki Portal pirkimo bandžiau per Remote Play žaisti iš planšetės, pririšant pultelį - tai galiu pasakyti, kad ekspirjensas geresnis nei su Portal ir vietos net mažiau užima nešiojantis. Tai realiai nelabai dar turiu kuo pagrįsti tokį pirkinį. 😅
  • 32 Dizainas

    1. 1. Ar patinka naujasis PlayManija.lt dizainas?


      • Taip
      • Ne
    2. 2. Kurį dizainą nuo šiol naudosite?


      • PlayManija.lt 4.0
      • PlayManija.lt 3.5 Reboot
      • RetroManija
      • Laukiu PlayManija.lt 4.0 „dark mode“

  • Naujausios viktorinos