ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kaip manote kiek dar laiko gyvuos tokių žaidimų kaip Call Of Duty 4 ,,serveriai" X'Boxe ?

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,Atsisiunčiau fable aniversary.

Įsirašiau su iHAS dvd-romu.Na leidžiau ir išmetė lentelė jog yra atnaujinimas,paspaudžiau,kad instaliuotu ta naujinį.Įrašė,bet žaidimas taip ir nepasileido.Juodas fonas ir nieko nevyksta.Išėmiau diską,atsiradau X'box pradiniame lange.Kitą syk įjungiau konsole ir man du kartus pasiūlė atsisiūsti naujinis.Aišku paspaudžiau,kad nereikia.Kadangi esu naujas ir nieko beveik nesuprantu su šitais dalykais.Sakykite:

Ar reik atsisiūsti man tuos atnaujinimus?Neatsiriš konsolė?Ką jie duos?Kodėl nepasileido fable?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas galetu buti mano xboxui? Isirasau zaidima idedu i xboxa paleidziu zaidima ir raso unrecognised disc, o per draugo xboxa veikia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas galetu buti mano xboxui? Isirasau zaidima idedu i xboxa paleidziu zaidima ir raso unrecognised disc, o per draugo xboxa veikia

lazeris purvinas arba jau nusėdęs. Arba xbox neatrištas tavo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arba atristas i sena versija, arba jusu dvdromai xboxuose skiriasi, todel tavo draugui iHAS nebutinas o tau butinas, arba... daug variantu gali buti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, kas galetu buti mano xboxui? Isirasau zaidima idedu i xboxa paleidziu zaidima ir raso unrecognised disc, o per draugo xboxa veikia

 

kokiu budu lauztas, kokia versija stovi, kiek trintas naudotas lazeris svarbu irgi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra toks klausimas.Tarkim persidarau Western Digital HDD 320GB ant X360 kad veiktų, tai tada jis skaitysis oficialus ar ne ? Ar bus galima lošti X1 žaidimus?

 

Sent from my LG-P700 using Tapatalk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Berods kaip oficialus nesiskaityt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vakar netyčia sutrenkiau konsolę ir konsolė pradėjo užstrigti belošiant žaidimą kuris ankščiau neužstrigdavo. šiandien vėl lošiant užstrigo ir tiesiog vaizdas aptemo. pasidarė juodas, o vakar tiesiog užstrigo, vaizdas buvo. Ar galėjo turėti įtakos mažas sutrenkimas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Is disko cia uzstringa? Tai gal dvdromui kas nusitrenke. Siaip cipai tikrai taip paprastai nenusitrenks. Jei diskas buvo viduj dvdromo kai trenkei tai tiesiog ji ibreze matyt.

P.s. Cia gal kai sofa nesei? Lol

Redagavo scalman
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne nieko panašaus, tiesiog užkliuvau už laido ir netyčia patepiau ir nukrito susitrenkė biškį ir liko ant laido kaboti, , jam RGH padarytas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip priklauso koki game zaidei, nes pvz ant max payne daugybei zmoniu kibdavo tuo tarpu ir man nors su kitais viskas ciki buvo. Pamegink dar system cache prasivalyt man padejo su crysis kuris uzkibdavo paskutineje misijoj.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.