ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Na ant flashinto turi rodyt o ant rgh gali nerodyt jei ftp netvarkoj. Pas mane ju nera irgi nors ftp eina ir nesuku galvos.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane kazkada irgi buvo rgh jasperis,ir kai tik jam padare rgh tai ir tokia beda buvo,o problema buvo xex nustatymuose...pasileidau xex originaliame MS dashborde ir reikėjo pasirinkti funkciją,kad neblokuotų DNS  :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkit prasau kaip pasijungti ir zaist online rgh'inta xbox'a. xbox'as nesenas ir rgh'intas nesenai.

Bandziau pasijungti per xlinka naudodamas youtube tutorial'a, bet nepavyko, itariu todel kad

keleto boksu kurious reikejo ten pazymet pas mane nebuvo :sad: .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,man reiktų pagalbos su žaidimo įrašymu.Atsisiunčiau Assassin's Creed:Brotherhood.Na ir kaip suprantu ten turėjau rasti .iso failą ar kažką panašaus o pas mane ten pilna rar failų, kurie užvardinti ''ind-acb''(jų yra 19 išviso) ,dar yra 40 failų,kurių pavadinimai ''ind-acb.r30'', ''ind-acb.r31'' ir taip iki ''ind-acb.r70'' ,na ir yra dar vienas failas pavadinimu ''ind-acb.sfv''.Ir ką man dabar su jeis daryt?Bandyt išarchyvuot?Nes agbx,žinoma,tų failų nemato.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidaryk bet kuri is tu faila su WinRAR'u pvz: "ind-acb.r00" ir isextraktinsi.

Geriausia asocijuok per Properties ".r00" faila su WinRAR'u ir kita karta galesi paprastai atsidaryt ir extraktint.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienas peles paspaudimas desiniu ant failo ir tik pasirenki extract to folder blablalbla ir viskas. Aisku cia kai jau 7zip irasai. Done. Easy peasy

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu taip padariau,ten papkei(kurioje isekstraktinau) atsirado ''System Update'' folderis,''Audio_TS'' , ''Video_TS'' folderiai,''ind-acb.dvd'' failas ir ''ind-acb'' rar failas.Aš ta papkę praleidau pro abgx probelmų nerado,tai dabar galiu ramiai įrašinėt su Imgburn?

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kur .iso? gal tavo WinRAR'as asocijuotas su .iso? Ir gal ir ta .iso isekstraktinai?

Turi but .iso ir .dvd failai, o tie folderiai tai panasu tas, kas turetu buti paciam .iso viduje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau, bet atidarius ta rar failą ten yra tie patys folderiai audio,video ir system update.Nu ir rar failo dydis 7,2gb.Man šiaip kompas niekada nerodo .iso ar .cso failų.Pamenu buvo taip su psp žaidimais,atsisiunciu žaidimą pas mane rodo kaip nežinomą failą o pas draugą kompe jau .iso,čia gal dėl kompo taip.

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH ar flashinimas? Taigi atsibodo laukti pusę metų kol įpirksiu žaidimus tad nusprendžiau, kad reikia atsirišti konsolę. Gal kas galit pasakyt ar Reset Glitch Hack ar flashinimas yra geriau? Tiesiog paaiškint pliusus minusus, žaidimų įrašimo sudėtingumą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.