ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

o kaip zinoti kiek " liko " disku skaitytuvo ?

 

apsimoka pirkti naudotus ? ar geriau nauja ir atsiristi ?

 

kalbu apie slim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aisku kad geriau naujas, nes neaisku kas pries tai ka jam dare, kokiais diskais droze, varte ijungta ir t.t

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

bet del kainos tai apsimoka naudotus.ziurint ko dar nori aisku is xbox . ar flashinto ar rgh. pagaliau ir lazeriai nekainuoja karves kad jo nebutu galima pasikeist. bet to niekad nesu dares nes nereikejo. pats naudojau kai turejau daaaug ir skaite jis tuos disku be prob iki galo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o zinote kur parduoda neatristus naujus xbox 360 , su senesniais disku skitytuvais , ( kur pigiau kainuoja atrisimas lt 3.0 ) , arba xbox 360 atristu ( lt 3.0 ) bhet kaina iki 800 lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš xbox, bet žaidžiu bf3 užfreezina sekundei kartais, labai garsiai dirba konsolė, užlaggina būna kartais, būna, kad rodo, kad krauna ir rodo tą patį visą laiką kol neperkraunu. Gal žinot kaip sutvarkyt viską būtų galima? Ar gali dėl to būti kaltas monitorius ar laidas? Nes kai prie televizoriaus jungiu žymiai greičiau krauna. laidas neoriginalus vga, monitorius samsung syncmaster 710n

P.s per monitorių rodo vaizdą su smarkiu rožiniu atspalviu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu aš xbox, bet žaidžiu bf3 užfreezina sekundei kartais, labai garsiai dirba konsolė, užlaggina būna kartais, būna, kad rodo, kad krauna ir rodo tą patį visą laiką kol neperkraunu. Gal žinot kaip sutvarkyt viską būtų galima? Ar gali dėl to būti kaltas monitorius ar laidas? Nes kai prie televizoriaus jungiu žymiai greičiau krauna. laidas neoriginalus vga, monitorius samsung syncmaster 710n

P.s per monitorių rodo vaizdą su smarkiu rožiniu atspalviu.

 

tu cia beveik atsakei i savo klausima. Prie tv kai jungi,zymiai geriau geimas eina? o idomu prie tv jungi irgi vga ar hdmi? gal laidai blogi, o monitorius su rozinio atspalvio vaizdu ,nekazka,gal monitoriaus nustatymai kokie padetu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tu cia beveik atsakei i savo klausima. Prie tv kai jungi,zymiai geriau geimas eina? o idomu prie tv jungi irgi vga ar hdmi? gal laidai blogi, o monitorius su rozinio atspalvio vaizdu ,nekazka,gal monitoriaus nustatymai kokie padetu?

 

O, taip gali būt, kad dėl laido ar monitoriaus tai? Prie tv su scart originaliu laidu jungiu, bet pačiam televizoriui 20 metų, o prie monitoriaus tai jungiu neoriginaliu kinišku laidu, manai nusipirkus naują televizorių ir originaliu laidu pajungus susitvarkytų tai? Su televizorium daug nežaidžiu tai nepastebėjau ar freezina ir laggina, bet krauna tai tikrai greičiau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi.

tu turiu toki klausima.noriu pažaisti Splinter Cell Blacklist ten du dvd ,ar galima viena disko turiny įkelti i xboxa su fleshu?bo nesinori pirkti antro dvd dl :rolleyes:jeigu yra toks budas gal galėtumėte pagelbėt kaip tai padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krč buvau susidūręs su RRoD'ų mano yra kaip išeina Fat 2008 metų ir krč degė 3 raudonos lemputės atjungiau av ir maitblokio laidą palaikiau kokias tris savaites ir poto vėl galiu lošti kai čia suprasti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krč buvau susidūręs su RRoD'ų mano yra kaip išeina Fat 2008 metų ir krč degė 3 raudonos lemputės atjungiau av ir maitblokio laidą palaikiau kokias tris savaites ir poto vėl galiu lošti kai čia suprasti?

 

Blogai maitinimo blokas sujungtas buvo.tas pats man buvo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hi.

tu turiu toki klausima.noriu pažaisti Splinter Cell Blacklist ten du dvd ,ar galima viena disko turiny įkelti i xboxa su fleshu?bo nesinori pirkti antro dvd dl :rolleyes:jeigu yra toks budas gal galėtumėte pagelbėt kaip tai padaryti?

 

Jei per dvd tai reikia turet xbox skirta laikmena . Hdd ar flash. Idejus zaidima jis pats paprasys ir instaliuos trukstama contenta kur reikia. Isikelt gali su rgh.

Tam disku nereikia, i vidini hdd.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kas geriau lt 3.0 ar rgh atrisimas ?

 

 

abiejais budais eina zaisti online ?

 

http://www.kilobaitas.lt/Konsoles/Microsoft/Xbox_360,_250GB,_WiFi_(Slim)_-/885370593327/CatalogStoreDetail.aspx?CatID=PL_653&ID=450401 siam pigiau butu atristi rgh budu ?

 

online tik flashintu budu. jei nereikia online tai tik rgh rinktis ir pamirst diskus ir kita varga. aisku neimt tada 4gb slimo jau.

 

Krč buvau susidūręs su RRoD'ų mano yra kaip išeina Fat 2008 metų ir krč degė 3 raudonos lemputės atjungiau av ir maitblokio laidą palaikiau kokias tris savaites ir poto vėl galiu lošti kai čia suprasti?

 

3 savaites .. :melvin: nu jo buvo blogai kazkas sujungta. arba pasitaise laikinai rrod . buna ir taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kazkur skaiciau kad su rgh eina per xlink zaist , tiesa ?

 

eina tik toks ir yra budas. bet tai labiau pavadint kaip vietinis tinklas koks. na pasidomek pats suzinosi kas ir kaip su juo. tie kas losia online normaliai nepalos su tavim per xlink .ten atskira respublika.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.