ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,noriu paklaust kodėl kai noriu per XBOX LIVE parsisiust Call of duty Black Ops Demo man raso ,,This item is not avalable from your current location"?

Ar čia dėl interneto?

 

Mano internetas ERDVĖS ir XBoxas pajungtas prie ,,maršrutizatoriaus" per interneto laidą

 

Tiesiog tas demo yra kitam regionui ,nei tu esi (USA greičiausiai) . Jei labai nori gali parsisiųsti per pc ir įsikelti į usb flashą. Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurekit toks dalykas atsitiko. Rasiausi bf4 1 diska su ihas124b i verbatima ir man viska normaliai irase bet pradejus veryfinti ismete error'a ties 84% I/O erorr .Loge buvo parasyta " Failed to Read Sectors 3614960 - 3614991 - Reason: L-EC Uncorrectable Error" bandziau kelis kart retry daryt bet rase vis ta pati. Taciau idejus diska i xbox isirase i hdd. Kur cia problema to error'o?Ir ar nereiks perrasyt is naujo disko ,nieko blogo nebus zaidziant ta prasme ban ar ten failed autorise disk ir pan. ??

Redagavo Kaspa678

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar imanoma nuimti flasha paciam ir kaip tai padaryti? padariau updatus kuriu nedares buvau virs dvieju metu, bet niekas nepasikeite...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurekit toks dalykas atsitiko. Rasiausi bf4 1 diska su ihas124b i verbatima ir man viska normaliai irase bet pradejus veryfinti ismete error'a ties 84% I/O erorr .Loge buvo parasyta " Failed to Read Sectors 3614960 - 3614991 - Reason: L-EC Uncorrectable Error" bandziau kelis kart retry daryt bet rase vis ta pati. Taciau idejus diska i xbox isirase i hdd. Kur cia problema to error'o?Ir ar nereiks perrasyt is naujo disko ,nieko blogo nebus zaidziant ta prasme ban ar ten failed autorise disk ir pan. ??

 

siaip pirma tai niekad nedaryk verify to shhh . sutaupysi ir laiko tuo paciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ar imanoma nuimti flasha paciam ir kaip tai padaryti? padariau updatus kuriu nedares buvau virs dvieju metu, bet niekas nepasikeite...

 

Ta pati sistema kaip ir flashinti , jei turi dvd key gali pats pasidaryti naudodamasis flashinimo gidu ,tik vietoj cfw įsirašai orginalia dvd fw .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturiu jokiu key ir flashinti per daug sudetinga man... kaip suprantu belieka nesti tuom uzsiimantiems zmonems? kazkada kai padariau update tai flashas nusiresetino, galvojau lengva cia bus... o gal imanoma kaip nors gamyklinius atstatyti xboxo ir tokiu atveju nusiresetins?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neimanoma

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Turiu viena problema su xboxu, galbut galetumete padeti. Nepavyksta naudoti system link su jokiu zaidimu. Prie pacio system link prisijungiu, "kamabarius" randa. Taciau kai paciame zaidime pasirenku system link ir bandau joinint game, raso "Unable connect to host" ir taip prie bet kurio zaidimo. Nors kai as sukuriu zaidima kiti prisijungti gali. Galbut zinote kur problema, kiek skaiciau internete ne man vienam taip yra, bet nerandu sprendimo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu tokį klausimą dėl system link(jqe360), aš naudoju internetą iš savo laptopo(omnitel internetas) pasidaręs hotspot'ą, prisijungiu xbox'e viskas ok, toliau iškilo dilema dėl tų portų LiNK nustatymuose kai tik paleidžiu "Test" Data ir Broadcast statusai "fail", tai klausimas būtų toks ar įmanoma kaip nors susitvarkyti tuos portus pagal mano internetą ? dėkui už atsakymus :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip sujungti pc monitoriu su slimu kad butu garsas? Ant moniko yra dvi jungtis tai kaip suprantu reikia hdmi-dvi adapterio. Bet kaip su garsu? Ten skaiciau kad su tulpem kazkaip reikia bet kur jas kist jei monikas su xbox jau per hdmi sujungtas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia jis vadinas ir kaip sujungt? Balta raudona tulpiu laida kisi i adapteri tada kita gala asapterio i xbox o kaip su kolonkem sujungt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamiršau, dar tokio laido tau prireiks -

Nuotrauka

pats naudoju taip pat, viskas veikia :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia jis vadinas ir kaip sujungt? Balta raudona tulpiu laida kisi i adapteri tada kita gala asapterio i xbox o kaip su kolonkem sujungt?

 

aš tai siūlyčiau paprasta av tulpiu laida panaudot, tik reikės nuo jo galo nuimt plastmases ,kad tilptų kartu su hdmi laidu. O paskui nuo tulpių imi garsą perėjimą pasidaręs ar nusipirkęs iš tulpių į 3.5mm female jungtį .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai imanoma 1920x1080 max kokybe isspaust?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.