ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki, kaip cia yra su tuo dual boot ant rgh, cia kazkoks specialus naujesnis chipas ar tiesiog papildomas softas reikalingas kad galeciau uzsikraut originalu dasha? ir jungtis i live. Pas mane turbut dar vienas pirmuju RGH chipu...

Ir dar klausimas, ar nuo konsoles phat tipo, nusiima DVD romo dangtelis (tas sidabrinis arba dar balti buna..) ? Noreciau ji nesulauzes nuimt ir pasikeist :))

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, kaip cia yra su tuo dual boot ant rgh, cia kazkoks specialus naujesnis chipas ar tiesiog papildomas softas reikalingas kad galeciau uzsikraut originalu dasha? ir jungtis i live. Pas mane turbut dar vienas pirmuju RGH chipu...

Ir dar klausimas, ar nuo konsoles phat tipo, nusiima DVD romo dangtelis (tas sidabrinis arba dar balti buna..) ? Noreciau ji nesulauzes nuimt ir pasikeist :))

 

RGH 2 yra naujesnis ir brangesnis nulauzimo budas,taciau kaip ir pats sakai,nusilauzes siuo budu galesi jungtis ir zaisti per Xbox live,ne tik per Xlink.

Del dangtelio nezinau,bet manau kad tikrai ji pasikeisti yra galimybe :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH 2 yra naujesnis ir brangesnis nulauzimo budas,taciau kaip ir pats sakai,nusilauzes siuo budu galesi jungtis ir zaisti per Xbox live,ne tik per Xlink.

Del dangtelio nezinau,bet manau kad tikrai ji pasikeisti yra galimybe :)

 

 

Tai dual boot palaiko butent RGH 2.0 chipas? Visi jie palaiko, ar kazkokie tik specifiniai? Nes kad ir playmanija savo skelbime raso, jog montuoja 2.0, bet teigia, kad live nebus..

Redagavo Jurassic

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju pirkti toki laida Nuotrauka ir jungi xbox prie monitoriaus nes ant seno samsung tv vaizdo kokybe prastoka, bet kyla klausimas ar su tuom laidu bus grazesnis vaizdas nei ant tv? Naudoju toki monitoriu Nuotrauka max rez 1280x1024.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai dual boot palaiko butent RGH 2.0 chipas? Visi jie palaiko, ar kazkokie tik specifiniai? Nes kad ir playmanija savo skelbime raso, jog montuoja 2.0, bet teigia, kad live nebus..

 

 

Dual NAND ir RGH2 yra du skirtingi dalykai: darant DUAL NAND yra daromas RGH2 + dedapas papildomas NAND chipas. Kitaip tariant dual nand yra RGH2 + papildomas NAND.

DUAL NAND neveikia su RGH1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju pirkti toki laida Nuotrauka ir jungi xbox prie monitoriaus nes ant seno samsung tv vaizdo kokybe prastoka, bet kyla klausimas ar su tuom laidu bus grazesnis vaizdas nei ant tv? Naudoju toki monitoriu Nuotrauka max rez 1280x1024.

 

Verta pirkti toki laida,nes kokybe zaidziant ant sio monitoriaus ir ant kineskopinio tv skirsis kaip diena ir naktis.Ant monitoriaus vaizdelis lyginnant su TV bus superinis.

Ne į temą

P.S.Jei domina toks laidas,brukstelk man i PM,susitarsim :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu mano xbox 360 buvo keista firmware ir noriu atsiristi naujai iki Freestyle 3 kokia butu atrisimo kaina?

2.IR jeigu nenaudoju xbox live ir interneta atjungiu ar visitiek galiu gauti bana?

3.Mano dash:2.0.14719.0 ir naudoji pati pirma freestyle!

Kokia tada kaina butu?

Redagavo djarmiuxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dual NAND ir RGH2 yra du skirtingi dalykai: darant DUAL NAND yra daromas RGH2 + dedapas papildomas NAND chipas. Kitaip tariant dual nand yra RGH2 + papildomas NAND.

DUAL NAND neveikia su RGH1

 

Tai ta ir norejau suzinot. Nes kai atsako kazkas pats nezinodamas, tai suprask kaip nori, bei poto isvedineji savo teoremas kas ir kaip :) ok, dekui

 

Gal playmanija daro nuolaidas seniem klientam, upgreidinant is pas juos idetu rgh 1 chipu i rgh 2 su dual boot? :)) sena chipa galetu pasilikt :)))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, planuoju pirkti toki laida ir jungi xbox prie monitoriaus nes ant seno samsung tv vaizdo kokybe prastoka, bet kyla klausimas ar su tuom laidu bus grazesnis vaizdas nei ant tv? Naudoju toki monitoriu max rez 1280x1024.

 

kai pir sake verta. pats ta laida pirkau iskart kai tik konsole emiau ir nuo tada vien an moniku losiu, vaizdas super tikrai. nesvarbu pajungsi prie bet kokiu moniku ir dar senesniu. vaizdas bus toks koks turi but , geras HD vaizdas. reza galesi naudot pilna kuria palaiko monikas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Visų pirma esu žalias Xbox'eris, todėl nesupykit už gan tūpą klausimą.

 

Turiu Xbox slima 4gb vidinės atminties ir nemoku įsirašyt žaidimų kurie yra dviejų dvd. Kaip pavyzdį noriu pakalbėt apie GTA V.

 

Kiek suprantu 1 DVD reikia extractint per xbox image browser, antrą susitvarkyt per iso2good (ko irgi nelabai moku). Turiu flasha ir išorini hdd į kuriuos ir noriu sutalpint abu skirtingus dvd, bet čia vėlgi pas mane Xboxe nėra FSD, žaidimus paleidžiu per xexmenu taigi vėl man painiava. Nežinau ką daryt su tuo content folderiu. Ir apskritai nebežinau už ką kokia programa atsakinga. Exiso, Iso2good, flashFXP, FSD3 manager ir t.t, patikėkit kaip naujokui visa tai skamba :D

 

Reikėtų konkretaus ir paprasto atsakymo, nes kuo daugiau google analizuoju, tuo labiau viskas painiojasi. Ačiū.

Redagavo Powis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Visų pirma esu žalias Xbox'eris, todėl nesupykit už gan tūpą klausimą.

 

Turiu Xbox slima 4gb vidinės atminties ir nemoku įsirašyt žaidimų kurie yra dviejų dvd. Kaip pavyzdį noriu pakalbėt apie GTA V.

 

Kiek suprantu 1 DVD reikia extractint per xbox image browser, antrą susitvarkyt per iso2good (ko irgi nelabai moku). Turiu flasha ir išorini hdd į kuriuos ir noriu sutalpint abu skirtingus dvd, bet čia vėlgi pas mane Xboxe nėra FSD, žaidimus paleidžiu per xexmenu taigi vėl man painiava. Nežinau ką daryt su tuo content folderiu. Ir apskritai nebežinau už ką kokia programa atsakinga. Exiso, Iso2good, flashFXP, FSD3 manager ir t.t, patikėkit kaip naujokui visa tai skamba :D

 

Reikėtų konkretaus ir paprasto atsakymo, nes kuo daugiau google analizuoju, tuo labiau viskas painiojasi. Ačiū.

 

Visu pirma tau viska turetu ishaiskinti tie kas dare RGH. VIsu antra, turetum geimus leisti per FSD ne per xexmenu. Arba prasyk tu kas nulauzinejo/pardave konsole kad viska sutvarkytu taip kaip turi buti, arba nesk kitiems meistrams kad padarytu normaliai ir pamokintu kas ir kaip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Visų pirma esu žalias Xbox'eris, todėl nesupykit už gan tūpą klausimą.

 

Turiu Xbox slima 4gb vidinės atminties ir nemoku įsirašyt žaidimų kurie yra dviejų dvd. Kaip pavyzdį noriu pakalbėt apie GTA V.

 

Kiek suprantu 1 DVD reikia extractint per xbox image browser, antrą susitvarkyt per iso2good (ko irgi nelabai moku). Turiu flasha ir išorini hdd į kuriuos ir noriu sutalpint abu skirtingus dvd, bet čia vėlgi pas mane Xboxe nėra FSD, žaidimus paleidžiu per xexmenu taigi vėl man painiava. Nežinau ką daryt su tuo content folderiu. Ir apskritai nebežinau už ką kokia programa atsakinga. Exiso, Iso2good, flashFXP, FSD3 manager ir t.t, patikėkit kaip naujokui visa tai skamba :D

 

Reikėtų konkretaus ir paprasto atsakymo, nes kuo daugiau google analizuoju, tuo labiau viskas painiojasi. Ačiū.

 

kai nieko nemoki tai problemos ir buna. tiesiog daugiau kartu pasiskaityk tutorialus arba sek viska paeiliui ir pasidarysi.

pasidaryk kad konsole i fsd uzsikrautu. su dashlauncher , kaip rasi youtubej .aisku ir pati fsd isireasyt reiks.

ir nemegink geriau nieko daryt jei nezinai kia darai. pirma geriau daug kartu paziurek video kokius kaip tai daro . tada bus paprasciau.

gali laisvai suvaryt visa ta nulauzima savo ir tada reiks daugiau moket.

pc reiktu turet ISO2GOD . cia visiem vieno disko zaidimam bei dvieju disku zaidimam kuriu viena diska darai su situ o kita su EXiso. Exiso daugiau siaip niekam nereikia tik dvieju disku geimam kur kitam diske buna papildomas content.

manager man geriausia 360 content manager, per ji tiek TU tiek dlc keliu.

jei nera isorinio hdd tai zaidimus kelt reiktu per ftp aisku,. bet jei hdd isorinis tai ji tiesiai jungi prie pc ir ikeli. nereikia jokiu ftp.

per ftp ikelt reikia contenta i vidine talpa.

ir su 4gb vidine cia ir bus problemu.

aiskiau kas nors ? :melvin:

ai dar pasimodint ten profile ir pan geriausia su Horizon.

tai va tik tiek prosgramu reikia pc. nu ir ftp kokio dar. flashxp arba filezilla.

 

xboxe reikia turet FSD ir dashlauncher

nieko sudetingo .

Redagavo scalman
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėkui chebra, ypač SCALMAN. Alaus pastatyčiau už paaiškinimą, nes man būtent tokių konkrečių atsakymų ir reikėjo..

 

Visų pirma eisiu pas tuos žmones kurie man padarė RGH ir paprašysiu, kad padarytų FDS ir, kad ji pasileistų pasijungus konsolei, nes pats nenoriu kišt nagų dar. O šiaip jie man tutorialą davė kaip pasileist per Xexmenu. Aš tiesiog naudodavau Xbox Image brwser ir visi 1 dvd žaidimai veikė. O va kada man nulaužinėjo Xboxa 2 dvd žaidimų dar kaip ir nebuvo atrodo, tai nebuvo ką ir aiškint.

 

Jei kas neaišku bus tai dar patrukdysiu jus, bet kolkas sekantys veiksmai kuriuos reiktų daryt aiškūs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie alaus geresni paaiskinimai atsirastu aisku :thumbsup4:

tai su dashlaunch ir pats labai paprastai gali pasidaryt. pats dashlaunch pasileidzia is usb.tada perkeli i hdd jau. o fsd irgi. bet aisku gali pirma paklaust.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,noriu paklaust kodėl kai noriu per XBOX LIVE parsisiust Call of duty Black Ops Demo man raso ,,This item is not avalable from your current location"?

Ar čia dėl interneto?

 

Mano internetas ERDVĖS ir XBoxas pajungtas prie ,,maršrutizatoriaus" per interneto laidą

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.