ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

tai čia jau pačioje konsolėje ? ar monitoriuje ?, nes pas mane monitoriuje galima pasirinkti iš kurios jungties vaizdą išgaut t.y. DVI arba VGA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai čia jau pačioje konsolėje ? ar monitoriuje ?, nes pas mane monitoriuje galima pasirinkti iš kurios jungties vaizdą išgaut t.y. DVI arba VGA

 

tai tu dabar pasijungęs vaizdą per hdmi to dvi laidą ? Persijungia tai konsolėje ,bet man taip nebūdavo ,vaizdas hdmi ,garsas iš tulpių . O tu į įjungtą kiši ar išjungtam viską sujungi ir tada įjungi xbox ? Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai ijungtas

 

P.S. susitvarkiau, aciu.

Redagavo Remous

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklausti.ar įrašius fifa14 su paprastu dvd romu,ar jis veiks?su gta tai viskas ok ir kas ten per bajeris su mp3

Redagavo sisoko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

noriu paklausti.ar įrašius fifa14 su paprastu dvd romu,ar jis veiks?su gta tai viskas ok ir kas ten per bajeris su mp3

 

Įsirašai žaidimą su paprastu dvd rom , instaliuoji į xbox hdd , įsikėlęs į flash kokia dainą paleidi per xbox media player ir įjungi žaidimą . Palauki kol užkrauna meniu išjungi muzika ir žaidi. Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Narsiau cia po forumus bet konkretaus atsakymo taip ir neradau, gal kas paaiskins?

Xbox'as apynaujis, nesenai rgh'intas, zaidziu is hdd.

Yra keli zaidimai is kuriu tiesieg priejus tam tikra vieta zaidime ismeta atgal i freebot'o pagrindini meniu.

Nesenai pats nusikopijavau kelis zaidimus is originaliu disku i hdd, viena is ju jau puse perejau ir daugiau neduoda - ismeta i freeboot'o meniu.

Gal kas gali paaiskint kas vyksta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as sakyciau kad FSD arba senas arba susibuggino kazkur. Persirasyk i naujausia ir bandyk zaisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsirašai žaidimą su paprastu dvd rom , instaliuoji į xbox hdd , įsikėlęs į flash kokia dainą paleidi per xbox media player ir įjungi žaidimą . Palauki kol užkrauna meniu išjungi muzika ir žaidi.

 

veika super :thumbsup4: aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Eisiu tiesiai prie reikalo.

Esu žalias dėl Xbox 360, taigi nusiflašinau savo konsolę į iXtreme LT 3.0, ir tik šiandien gavau savo consolę. Viskas kolkas puiku, tik noriu paklausti kelių klausimų.

Pirma, iš kur siunčiaus žaidimus. Siunčiaus iš torrent.lt, ten atsisiunčiau ir gavau .iso failą. ir nežinau į kokį diską, bei kokias programas naudotis, kad įsirašyt žaidimą.

Turiu kažką panaįaus kaip tokį diską: http://i.ebayimg.com/t/Lot-Of-2-Sony-Handycam-DVD-R-60-Min-Double-Sided-Discs-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/O00AAOxyfSpSTNEa/$T2eC16d,!w0FI,Hbt(llBSTNEZbY3w~~60_35.JPG

Programas iš youtube supratau, kad tokias reikia naudoti: imgburn ir axgb360. Viską bandžiau su tais diskais, tokiomis programomis, tačiau įdėjus į Xbox 360 diską, žaidimas neveikia.

Taigi, ką man daryt, jog diskai veiktų?

Ačiū.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Eisiu tiesiai prie reikalo.

Esu žalias dėl Xbox 360, taigi nusiflašinau savo konsolę į iXtreme LT 3.0, ir tik šiandien gavau savo consolę. Viskas kolkas puiku, tik noriu paklausti kelių klausimų.

Pirma, iš kur siunčiaus žaidimus. Siunčiaus iš torrent.lt, ten atsisiunčiau ir gavau .iso failą. ir nežinau į kokį diską, bei kokias programas naudotis, kad įsirašyt žaidimą.

Turiu kažką panaįaus kaip tokį diską: http://i.ebayimg.com/t/Lot-Of-2-Sony-Handycam-DVD-R-60-Min-Double-Sided-Discs-/00/s/MTIwMFgxNjAw/z/O00AAOxyfSpSTNEa/$T2eC16d,!w0FI,Hbt(llBSTNEZbY3w~~60_35.JPG

Programas iš youtube supratau, kad tokias reikia naudoti: imgburn ir axgb360. Viską bandžiau su tais diskais, tokiomis programomis, tačiau įdėjus į Xbox 360 diską, žaidimas neveikia.

Taigi, ką man daryt, jog diskai veiktų?

Ačiū.

 

Dar reikalingas cdromas iHAS,o jei neturi jo tada naudokis siuo gidu http://www.playmanija.lt/forumas/t38999/burner-max-visiems-dvdromams/.

P.S. rekomenduotina naudoti Verbatim 8.5Gb diskus,su jais buna maziausiai problemu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl diskų kaip nuotraukoje matosi naudoju DVD +R Dual Sliced. Taigi ar kažkaip galėčiau įrašyti žaidimą su šituo disku, nes prieš 3h gal nusipirkau juos 4, 2 neišėjo paleisti, o kiti 2 nepanaudoti, taigi aš juos neturiu kur dėti. O kur gauti tuos Verbatim diskus? Nes abejoju, ar Utenoje jų bus.

O ta programa kur sakei, ką su ja daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl diskų kaip nuotraukoje matosi naudoju DVD +R Dual Sliced. Taigi ar kažkaip galėčiau įrašyti žaidimą su šituo disku, nes prieš 3h gal nusipirkau juos 4, 2 neišėjo paleisti, o kiti 2 nepanaudoti, taigi aš juos neturiu kur dėti. O kur gauti tuos Verbatim diskus? Nes abejoju, ar Utenoje jų bus.

O ta programa kur sakei, ką su ja daryti?

 

kas čia per dual sliced :D ? Šeip reikia naudoti dvd dual layer ,o tu ar tik nebūsi nusipirkęs double sided ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.