ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,turiu tokią problemėlę.

Tarkim noriu įsirašyti pačio pirmo XBOX žaidimą (Call of Duty2 Big Red One),ar reikia specialių programų kad ysirasyti ar galima ir su IMGBURN paprastai yrasinet?

Panadziau paprastai įrasinet tai nepaleidžia žaidimo ir parašo: X:5829.0 B:1884.0

Pasiulykit kokį tinkamą įrašymo gidą kad 100proc. veiktų :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia atsisiusk jau paruosta zaidima . ir tikrai veiks . nebent neturetum update tinkamo.rasyt reiktu tada vistiek i DVD DL ta pati diska i kuri ir x360 zaidimus rasei. cia jei apie nuflashinta kalba.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausia atsisiusk jau paruosta zaidima . ir tikrai veiks . nebent neturetum update tinkamo.rasyt reiktu tada vistiek i DVD DL ta pati diska i kuri ir x360 zaidimus rasei. cia jei apie nuflashinta kalba.

 

O iš kur man tą paruošta zaidima atsisiust?pats bandziau kazka padaryt su programa XDVDMULLETER bet nelabai suprantu kaip ten viskas vyksta,pasiulykit kokiu nors būdų..)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš kur man tą paruošta zaidima atsisiust?pats bandziau kazka padaryt su programa XDVDMULLETER bet nelabai suprantu kaip ten viskas vyksta,pasiulykit kokiu nors būdų..)

 

jei anglu supranti cia labai normalus gidas su paveiksliukais

http://forums.afterdawn.com/t.cfm/f-152/patching_xbox_1_backups_to_play_on_xbox_360-828115/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O iš kur man tą paruošta zaidima atsisiust?pats bandziau kazka padaryt su programa XDVDMULLETER bet nelabai suprantu kaip ten viskas vyksta,pasiulykit kokiu nors būdų..)

 

Nemazai iskart paruostu zaidimu turi puslapis rutracker.org.Registracija free,greitis ~1mb,o jei dar ant kokio lietuvio pataikau,tai isvis greit,siulau pabandyt,dauguma zaidimu turi ir anglu kalba ir rusu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na nuo 1 gb lyg ima..aisku is tu lieka daug maziau kai ms ji paruosia.bet seivam uzteks. jei nori nors vieno zaidimo koki papildoma contenta susikelt ten hd teksturas pvz tai reiks bent jau 4 gb min. jei dlc laikyt tai neuzteks ir 8gb.

 

 

Įdėjus flasha ,ką reikia padaryti dar , norinkt ,kad vieta atsirastu? Nes kai aš įdėjau kaip buvo 100mb , taip ir liko...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įdėjus flasha ,ką reikia padaryti dar , norinkt ,kad vieta atsirastu? Nes kai aš įdėjau kaip buvo 100mb , taip ir liko...

 

tai xboxas apie 512mb pasiema (rodos galima nustatyti) jei flash 1gb nedaug ten vietos lieka. o tu jau suformatavęs tą flash per xbox? Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu zodziu ,pas men slimas nuflashintas , buves savinikas ji pardave nes gavo bana ( bent jau jis taip mano ), kaip reiktu patikrinti ar jis tikrai banintas ir ar isvis imanoma su flasintu xboxu zaisti online ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vienu zodziu ,pas men slimas nuflashintas , buves savinikas ji pardave nes gavo bana ( bent jau jis taip mano ), kaip reiktu patikrinti ar jis tikrai banintas ir ar isvis imanoma su flasintu xboxu zaisti online ?

 

banas yra banas.

su flashintu galima.

bet su tavo ne .

patikrink megindamas jungtis online ir zinosi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip ir darau,pasiule updatinti xbox live, ziuresiu kas gausis, nelabai reikia man to live,bet noriu fule su draugu pazaisti :D :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei siulo live update reiskia nebanintas. Ir nepamirsk kad noredamas zaisti online turesi susimoketi pinigeli

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

viskas veikia , susimokejau menesiui. Ka daryti kad negauciau bano ? Ar cia laimes dalykas >?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

"teisingai" irasinet zaidimus ir lost. daugiau nieko negali jau ten padaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turiu tokia beda su disku irasymu.. naudoju kazkoki dwd rom ant kurio suveike burner max programa rodo kad diska isplecia bet irasius zaidima jis niekaip nepasileidzia.. konsole flesinta lt 3 nors man tas nelabai ka sako.. snd rasydamas fifa14 ir nba jau sugadinau 4 kompaktus... pakarkit kaip isirasyt normaliai kad veiktu... ar gali tai buti dvd rom problema nors jis kitus zaidimus kurie uzima maziau nei 8 gb iraso puikiai? ar cia kazkoks regionas kaltas?

dekui uz pagalba

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Krč turiu klausimą , Pažiurėjau xbox'ę ir radau neto kištuką jeigu pajungiu neta ar gaučiau ban'ą?. nu ta prasme mano x-360 flašintas i vExtreme 3.0LT.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.