ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki visi. Turiu sioki toki klausima, bet pirma isdestysiu savo mintis, kokia dabar turiu situacija. Jau esu nusipirkes pries metus kokius Xbox 360 arcade Jasper konsole, atsirisau, bet dabar jau reikia atnaujint Dashboarda kaip suprantu, nes naujesni zaidimai neveikia. Bet dabar tas Xbox guli nenaudojamas, nes neturejau tinkamo televizoriaus ar monitoriaus ant kurio butu komfortiska losti. Zadejau nusipirkti nauja televizoriu 32 coliu kazkur, ir padaryt RGH savo xboxui, kad nereiktu vis tu disku pirkeliot. Bet, kadangi mano kvaila galva dabar tik suprato, kad isejus naujam Xbox One, atejo nauja zaidimu karta, ir xbox 360 zaidimai greitu metu bus negaminami. Ar teisingai galvoju ? Ar visdelto juos dar gamins ? Ar hackeriai tiesiog sugebes pakeist zaidimo formata kad veiktu ant xbox 360 ? Tai va, as dabar ir dvejoju, ar man verta leist pinigus ant naujo televizoriaus kad lost zaidimus, ir daryt ta RGH jei mano Xbox jau tiesiog paseno ? :( Prasau, patarkit , nes tikrai nesinori leist pinigu ant jau "nurasytos" konsoles. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi. Turiu sioki toki klausima, bet pirma isdestysiu savo mintis, kokia dabar turiu situacija. Jau esu nusipirkes pries metus kokius Xbox 360 arcade Jasper konsole, atsirisau, bet dabar jau reikia atnaujint Dashboarda kaip suprantu, nes naujesni zaidimai neveikia. Bet dabar tas Xbox guli nenaudojamas, nes neturejau tinkamo televizoriaus ar monitoriaus ant kurio butu komfortiska losti. Zadejau nusipirkti nauja televizoriu 32 coliu kazkur, ir padaryt RGH savo xboxui, kad nereiktu vis tu disku pirkeliot. Bet, kadangi mano kvaila galva dabar tik suprato, kad isejus naujam Xbox One, atejo nauja zaidimu karta, ir xbox 360 zaidimai greitu metu bus negaminami. Ar teisingai galvoju ? Ar visdelto juos dar gamins ? Ar hackeriai tiesiog sugebes pakeist zaidimo formata kad veiktu ant xbox 360 ? Tai va, as dabar ir dvejoju, ar man verta leist pinigus ant naujo televizoriaus kad lost zaidimus, ir daryt ta RGH jei mano Xbox jau tiesiog paseno ? :( Prasau, patarkit , nes tikrai nesinori leist pinigu ant jau "nurasytos" konsoles. :(

 

xbox 360 zaidimu dar pilna geru ir jie dar ilgokai nepasens,o xbox one kol dar isleis ir kol jam zaidimu prigamins...ir dar kol kas nulaus ji,kad eitu piratiniai jei isvis eis, gali laisvai zaisti xbox 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pirk ir laushkis, MS zadejo dar bent 2-3 metus leisti geimus ant x360.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zadu laust savo slima RGH, pats uzsiemes tai idaviau kitam zmogui nevest ji, norejau paklaust ar po nulauzimo meistras turi grazint kazkokia originalia detale lyg kazkur skaiciau ar ne?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

neturi. nieko neishima, tik ideda. Maziau nesamoniu skaityk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labas, Sujungiau xbox su monitoriumi,monitorius neturi koloneliu,tai nusprendziau nusipirkti ta kistuka is tulpiu,kad sujungt su kolonelem. Viska padariau kaip sitame video

,bet garso kaip nera taip nera. Kazkas girdejau,kad reikia kazka pakeisti nustatymuose? bet ka tiksliai? Nuejus i system settings/console settings/audio/... ten nieko nerandu ka pakeisti? padekit prasau :nsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Istrinkit mano paskutinius postus,meginau redaguot per tapatalk puse teksto dingo<br />

Redagavo uzurpatorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi nusipirkau xbox slima, prijunges savo acc prie intiko per xboxa, pamaciau kad siulo menesi gold membershipa uz dyka, bandau imt, ivedu varda pavarde, ir billing addressa, bet neduoda salies rinktis tik street, city, postal code, kai suvedu savo, tai raso kad postal code blogas, neatitinka miesto, valstijos, settingsuose nera lietuvos niekur pasirinkt, uzsidejes dbr US, uzdejus other, tai atsijungia nuo intiko. nesuprantu kaip paimt ta golda, nes veliau noresiu ir pirkt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rinkis UK, vesk tikra UK adresa kokio nors kabako ar degalines ar vieshbucio. O siaip berods dar India tinka, kazkaip lyg maziau info prasho pildyt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Rodo ,kad yra nauji freestyle dash updates nustatymuose,ar verta uzdeti ant ju varneles,kad updatintusi? Pas mane FSD 3,ten rodo kazkokie beta updates

Redagavo uzurpatorius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

jei pirkciau sita xbox http://www.skytech.lt/rkb00010-xbox-360-4gb-p-138938.html tai imanoma ji butu nulauzt playmanijos parduotuveje? Ir kiek kainuotu?

 

p.s. man reiketu tik fleshinimo, kad galeciau is cd zaist. su rgh nenoriu ir tingiu prasidet.

 

Tai gal tu iskart is playmanijos shopo ir pirk ta Xboxa,visgi tik 20lt skirtumas ir garantijos vietoje bus :thumbsup4:

http://www.playmanija.lt/parduotuve/p70/susikomplektuok-xbox-360-slim-zaidimu-konsole-pats/ ,kam tau tas skytechas?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nulauzti galima visus Slimus. Fleshinimas atsieitu 350lt arba 650lt priklausomai koks dvdromas viduje. Geriau nerizikuok ir pirk tiesiai ish playmanijos parduotuves. Turetum uz 4GB nauja slima sumoketi ~800lt kartu su fleshinimu. O ir garantija turesi nulauztai konsolei, ka ishkart prarastum pirkdamas kitur ir nulauzinedamas konsole.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kas tas flesinimo nulauzimas? Man jo reikes/nereikes? Ka jis daro?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.