ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, gal kas zino koki gida ar kazka panasaus,kaip nulauzt xboxa, kad piratiniai zaidimai suktusi? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kanors konkreciai galima? Kad ir kaip malonu skaityt visa foruma is eiles, noreciau zinot ka ir kaip dar iki kaledu? <3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na reiktu pradeti nuo to kad Xbox360 yra trys kartos, FAT, Slim ir E3 (kitaip superslim). Fat yra 4 kartos, Slim 2 kartos (6 revizijos), SuperSlim viena. Nulauzimai yra JTAG, RGH, J-RGH ir Flesinimas. Flesinimui yra skirtingi ... ~12 dvdromo. Taigi susidaugink ir susidek, gausi apie ~60 skirtingu nulauzimo budu kuriu kiekvienas darysis kazkiek skirtingai. Turbut noretum kad visus juos lietuviskai su paveiksliukais ir video jutube tau padarytume?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ne,man nieko asmeniskai nereikia, ar bentjau uztektu tik vieno :D hehe ,man tik idomu ar galima tai paciam pasidaryt,ar ne, ir ar labai gudriam reik but, nes draugas sako,kad pats nenusilausi,o ,kad nulauztu 150lt kainuoja.

 

P.s. Xbox 360 slim

Redagavo Tetsujin

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ne,man nieko asmeniskai nereikia, ar bentjau uztektu tik vieno :D hehe ,man tik idomu ar galima tai paciam pasidaryt,ar ne, ir ar labai gudriam reik but, nes draugas sako,kad pats nenusilausi,o ,kad nulauztu 150lt kainuoja.

 

P.s. Xbox 360 slim

 

Nulaužimas šeip apie 100 slim'am ir manau ,kad pats nesugebėsi . Gali youtube pasižiūrėt kaip flashina.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, taigi žiūrinėjau įvairiausius skelbimus radau vieną parduotuvę kurie parduoda už 800 lt ir už 900 lt naujus xbox 360 slim atrištus į iXtreme LT 3.0 ar verta imti panaudotą(tiek panaudotas, tiek naujas gauna garantija) ar geriau pridėt tuos 100 lt ir pasiimt naują ? Ačiū už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del 100 lt tai jau geriau nauja. nes naudoti turetu but daugiau pigesni. naujas tai naujas. niekieno neliestas .. :megusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O ne,man nieko asmeniskai nereikia, ar bentjau uztektu tik vieno :D hehe ,man tik idomu ar galima tai paciam pasidaryt,ar ne, ir ar labai gudriam reik but, nes draugas sako,kad pats nenusilausi,o ,kad nulauztu 150lt kainuoja.

 

P.s. Xbox 360 slim

 

Slimo pats nenusiflesinsi, kainuos nuo 100 iki 600lt priklausomai nuo pagaminimo datos, dvdromo modelio ir pan.

 

Rekomenduoju kreiptis i playmanijos meistrus, tikrai gerai dirba :) O ir konsultacija turesi lifetime, kad daugiau nereiktu forume temu kurti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu zalias sitam reikale, tad norejau paklausti. Kadangi arteja GTA V isejimas, tai paskatino mane pamastyti apie konsoles isigijima, taip pat dingtu rupestis del to ar mano kompas temptu ta zaidima ar ana, isigijus konsole butu daug ramiau. Googlines prigooglines, iskilo nemazai klausimu. Ar beapsimoka pirkti konsole? Ta prasme ar nebus labai pasenusios grafikos atzvilgiu ir pan? Mane labai vilioja konsole nes dabar jos kaina kokie 400lt, o gero laptopo kaina apie 2000lt (kodel ne pc? nes studentas). taigi keli klausimai:

ar konsoles nepaseno labai grafikos atzvilgiu?

ar lengva priprast zaisti shooterius su joysticku?

daugiau klausimu atsiras, suzinojus siuos atsakymus, tad is anksto dekui kas pagelbes

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na grafikos atžvilgiu nemanau, kad paseno. Žaisi naujus ir senus žaidimus, taip kaip ir ant kompiuterio ant kokių vidutinių - aukštų nustatymų (priklauso nuo žaidimo ir tam tarpe). Priprasti nėra sunku. Pats galvojau, kad niekada neišmokčiau, bet dabar net su pele nemoku normaliai žaisti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu zalias sitam reikale, tad norejau paklausti. Kadangi arteja GTA V isejimas, tai paskatino mane pamastyti apie konsoles isigijima, taip pat dingtu rupestis del to ar mano kompas temptu ta zaidima ar ana, isigijus konsole butu daug ramiau. Googlines prigooglines, iskilo nemazai klausimu. Ar beapsimoka pirkti konsole? Ta prasme ar nebus labai pasenusios grafikos atzvilgiu ir pan? Mane labai vilioja konsole nes dabar jos kaina kokie 400lt, o gero laptopo kaina apie 2000lt (kodel ne pc? nes studentas). taigi keli klausimai:

ar konsoles nepaseno labai grafikos atzvilgiu?

ar lengva priprast zaisti shooterius su joysticku?

daugiau klausimu atsiras, suzinojus siuos atsakymus, tad is anksto dekui kas pagelbes

 

youtube tau pagelbes su konsoliniais gameplay ir palygint galima su pc. pasiskaityt nete irgi galima. na realiai consoles dar nekazi ka atsilieka nuo pc zaidimu kad ir maxintu dugnais. consoles dabartines butu tai ka gauni su pc mazdaug medium nustatymais. o tam irgi reikia ne visai grabo pc kad tai gaut.ir ant kitu zaidimu daugumos nauju engine jau yra toks galingas kad ir low nustatymai neatrodo baisiai ir akiu tikrai nebado.dar kiti konsoliu exclusivai ir turi tokias grafikas ir vizualus bei post processing effektus kad pc dar nerasi tokiu. rezoliucija ir teksturos dar ne viskas zaidime.

valdymas labia patogus ir daugumoj zaidimu su pulteliu daug patogiau ypac kur yra daug funkciju ir pvz po klaviatura jei lost ismetytos po visa klava plius desine ranka tik pelei skirta ir dviem knopkem ,kai su pulteliu tu visa valdyma pasieki neatleisdamas valdymo knopkiu.

 

Kuo skiriasi elite ir arcade modeliai? Ka sie pavadinimai reiskia?

 

Sent from my GT-5660 using Tapatalk 2

 

Arcade be HDD . Elite 120 arba 250gb HDD. 120gb Elite juodi, super Elite 250gb limited edition balti. tiek arcade tiek elite yra fatai.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, esu zalias sitam reikale, tad norejau paklausti. Kadangi arteja GTA V isejimas, tai paskatino mane pamastyti apie konsoles isigijima, taip pat dingtu rupestis del to ar mano kompas temptu ta zaidima ar ana, isigijus konsole butu daug ramiau. Googlines prigooglines, iskilo nemazai klausimu. Ar beapsimoka pirkti konsole? Ta prasme ar nebus labai pasenusios grafikos atzvilgiu ir pan? Mane labai vilioja konsole nes dabar jos kaina kokie 400lt, o gero laptopo kaina apie 2000lt (kodel ne pc? nes studentas). taigi keli klausimai:

ar konsoles nepaseno labai grafikos atzvilgiu?

ar lengva priprast zaisti shooterius su joysticku?

daugiau klausimu atsiras, suzinojus siuos atsakymus, tad is anksto dekui kas pagelbes

 

Žiūrint kokius žaidimus lyginsi. Pavyzdžiui, MOHW, BF3, FC3 DAUG geriau atrodo ant PC, bet kiti žaidimai kaip už 400 Lt, tai gražiai atrodo.

 

O dėl shooterių, tai su pulteliu niekad nenustaikysi taip, kaip su pele galima. Aš pripratau nesunkiai prie pultelio, bet kiti net per kelis metus nesugeba išmokti normaliai nusitaikyti. Na, bet čia vėl priklauso ir kokius žaidimus žaisi. Per COD neturėtų būti sunku, bet per BF3 ar MOHW jau sudėtingiau ir gali tekti ilgiau pasimokyti.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

youtube tau pagelbes su konsoliniais gameplay ir palygint galima su pc. pasiskaityt nete irgi galima. na realiai consoles dar nekazi ka atsilieka nuo pc zaidimu kad ir maxintu dugnais. consoles dabartines butu tai ka gauni su pc mazdaug medium nustatymais. o tam irgi reikia ne visai grabo pc kad tai gaut.ir ant kitu zaidimu daugumos nauju engine jau yra toks galingas kad ir low nustatymai neatrodo baisiai ir akiu tikrai nebado.dar kiti konsoliu exclusivai ir turi tokias grafikas ir vizualus bei post processing effektus kad pc dar nerasi tokiu. rezoliucija ir teksturos dar ne viskas zaidime.

valdymas labia patogus ir daugumoj zaidimu su pulteliu daug patogiau ypac kur yra daug funkciju ir pvz po klaviatura jei lost ismetytos po visa klava plius desine ranka tik pelei skirta ir dviem knopkem ,kai su pulteliu tu visa valdyma pasieki neatleisdamas valdymo knopkiu.

 

Eik eik, palyginimas YouTube yra apsigaudinėjimas. Kai neturėjau PC, tai iš video atrodė, jog BF3 ar FC3 atrodo vos ne taip pat, bet kai palošiau ant PC, tai nelabai ir palyginsi. Jau vien tas sklandesnis gameplay ką duoda su PC (ypač jaučiasi su FC3). Tad nelygink grafikų iš video. Turi pats pamatyti realybėj.

 

O dėl valdymo, tai FPS daug patogiau su pele ir klava (pagal skonį). Šiaip patogu su jais žaisti ir kitus žaidimus, bet daug smagiau su pulteliu. Todėl kitų žanrų žaidimams pasiėmiau pultelį.

 

Žiūrint kokius žaidimus lyginsi. Pavyzdžiui, MOHW, BF3, FC3 DAUG geriau atrodo ant PC, bet kiti žaidimai kaip už 400 Lt, tai gražiai atrodo.

 

O dėl shooterių, tai su pulteliu niekad nenustaikysi taip, kaip su pele galima. Aš pripratau nesunkiai prie pultelio, bet kiti net per kelis metus nesugeba išmokti normaliai nusitaikyti. Na, bet čia vėl priklauso ir kokius žaidimus žaisi. Per COD neturėtų būti sunku, bet per BF3 ar MOHW jau sudėtingiau ir gali tekti ilgiau pasimokyti.

Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.