ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nenoriu kurti naujos temos taigi paklausiu čia, ar apsimoka pirkti nuflashinta xbox'ą ar geriau pirkt iš parduotuvės ?(noriu saugiai naudotis xbox live paslaugomis). Ačiū už atsakymus

 

P.S. žinau, kad buvo daug tokių klausimų, bet neradau aš forume niekur apie saugų naudojimasi LT 3.0 versija xbox'e.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

flashintas x360 online tai gana saugu, bet tik gana , nieko near visai saugaus nes tai priklauso kaip tu naudosies tuo.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

flashintas x360 online tai gana saugu, bet tik gana , nieko near visai saugaus nes tai priklauso kaip tu naudosies tuo.

 

Ačiū už atsakymą, apie naudojimą, aš galvoju kad, žaisiu originalius žaidimus onlaine, o neoriginalius tik single player'į, nes kiek skaičiau dažniausiai suseka dėl neoriginalių žaidimų :huh:. Ačiū dar kartą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesvarbu ar ofline ar online, ar originalius ar piratinius, bano tikimybe visada 50/50 su fleshinta konsole. Paskutiniais metais reciau banina, bet nereiktu to uzmirsti. Fleshinta konsole = bano tikimybe.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

To bani tikimybė šiuo metu koks 0,01 %, net mažiau. Pirk flešintą ir žaisk tam online be baimės. :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei kita savaite banwave? Ka tada zmogui pasakysi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū, dabar žinosiu :) tiesa, norėčiau dar kartą paklaust, nes dar negavau atsakymo, ar apsimoka pirkti panaudota nuflashinta xbox'ą ar geriau pirkt iš parduotuvės, jeigu perku iš žmogaus konsolę į ką man reikia atkreipti dėmesį ?

Redagavo Remous

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Su fleshinta naudota gali buti bedu dvdrome, lazeryje, neaisku kokie ir kaip geimai zaisti, galbut konsole jau flaginta banui...

Siaip ziurek kad butu naujas larezis arba dvdromas, arba bent jau nenudrozti. Garantija visada privalumas. Siaip jei gerai pamenu playmanijos administracija prekiauja naudotomis fleshintomis konsolemis, susisiek, manau tures ka pasiulyti ir geros bukles ir su garantijom.

 

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jei kita savaite banwave? Ka tada zmogui pasakysi?

 

Taip pat tikimybė 0,01 %.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ačiū už informacija. O dėl žaidimų įrašymo, būtinas tam tikras dvd-rom'as ? ar galima su bet kokiu įrašyti žaidimą ?

 

Ne į temą

damn, nelabai noriu spamint savo tais klausimais :lol:, kita kart pasistengsiu viską į vieną žinutę sutalpint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane "TSSTcorp TS-L633C" bet prie working prirašyta, kad veikia tik su "TSSTcorp TS-L633J" ar galėsiu su saviškiu įrašynėt ? Kokia reikšmę turi paskutinė raidė ? dėkui už informacija iš anksto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na pas mane "TSSTcorp TS-L633C" bet prie working prirašyta, kad veikia tik su "TSSTcorp TS-L633J" ar galėsiu su saviškiu įrašynėt ? Kokia reikšmę turi paskutinė raidė ? dėkui už informacija iš anksto.

 

Wut? Aš GMR link'e matau prie working:

TSSTcorp TS-L633B

TSSTcorp TS-T633C

TSSTcorp TS-L633J

TSSTcorp TS-L633R

 

nežinau kur tu žiūrėjai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sarashas neoficialus, nereiskia kad veiks 100%. Tiesiog bandyk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na ten skirėsi raidė, bet nesvarbu radau šiame forume, kad kažkam pavyko su tokiu pačiu dvd-rom'ų įrašyti žaidimus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.