ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

na jei xell neuzsikrauna nieko nepadarysi

 

Tai gal užsikrauna tik nieko nerodo man... Gal gali kokį gidą duoti kaip ten daeiti iki updatinimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Deja nesu mates tokio

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na man xell ir neužkrauna corona su eject mygtuku, tai aš cpu išsitraukiau tada per dashlaunch system info

Redagavo Džekeris

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai gal užsikrauna tik nieko nerodo man... Gal gali kokį gidą duoti kaip ten daeiti iki updatinimo

 

O bent kaskiek gyvybes rodo ijungiant su ejektu? Pabandyk per www interfeisa ieit, jai pameni ip http://xboxip. Jai ne bandyk praskanuot ar per rooteri pazet koks x'o ip. Tik nzn ar tai leis updeitint, cpu key ir dump'a pasiimtum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau padekit, del zaidimu isikelimo per lan su ethernet laidu. x'a sujungiu tiesiogiai su pc neina prisiconnectinti prie x'o per lan programa. istraukus ethernet laida galima prisijungti prie x'o per bevieli bet letai kela man tuos zaidimus 500/kib/s kame beta ? kokiose parametruose reiktu ieskoti kad neconnectinto to bevielio o tik ethernet laida

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prasau padekit, del zaidimu isikelimo per lan su ethernet laidu. x'a sujungiu tiesiogiai su pc neina prisiconnectinti prie x'o per lan programa. istraukus ethernet laida galima prisijungti prie x'o per bevieli bet letai kela man tuos zaidimus 500/kib/s kame beta ? kokiose parametruose reiktu ieskoti kad neconnectinto to bevielio o tik ethernet laida

 

Jai turi wifi reiskia turi ir ruteri, junk xboxa tiesiai ruteri ir po problemu. O jungiant tiesiogiai rankiniu budu reik visus konfiguravimus daryt, pilnas internetas tutorialu http://goo.gl/xRwHw

O kas yra 'lan programa'? Ftp klientas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai turi wifi reiskia turi ir ruteri, junk xboxa tiesiai ruteri ir po problemu. O jungiant tiesiogiai rankiniu budu reik visus konfiguravimus daryt, pilnas internetas tutorialu http://goo.gl/xRwHw

O kas yra 'lan programa'? Ftp klientas?

 

taip ftp , aciu labai pameginsiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O bent kaskiek gyvybes rodo ijungiant su ejektu? Pabandyk per www interfeisa ieit, jai pameni ip http://xboxip. Jai ne bandyk praskanuot ar per rooteri pazet koks x'o ip. Tik nzn ar tai leis updeitint, cpu key ir dump'a pasiimtum.

 

Key ir dump aš turiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pasijungiau prie ftp lan laidu, bet nenoriai atidarineja vis atsijungia ir reikia per nauja jungtis o su kitais ftp klientais isviso neconnectina kame dabar beda galetu buti ? :/ o per wi-fi nera jokiu bedu prisijungti, neatsijungineja ir nenutruksta failu kelimas i xbox'a

Redagavo Select

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu FAT'a nulauzta i lygtais LT+ 3.0 versija (100% nesu isitikines), dashbordo versija: 2.0.14699.0, idejus Forza Horizon kompakta praso update padaryt, galiu updatint ar po update dings LT+ 3.0 ir reiks nulauzinet is naujo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nedinks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu kelis klausimelius, naudoju Xbox 360 slim su 200gb ir noriu isnaudot :)

 

1.kaip istrynti senus avatus in xbox menu, turiu kelis ir jie man maiso,nepatinka :) ir yra tik sukurti nauja,ir download from internet ar kazkaip :)

2.kaip pasikeisti avatar nick'a, nes biski suklaidom parasiau ir noriu koreguot, o nj nenoriu nes turiu biski parinkes tasku

3.kaip paleist klipuka ar filma per xbox 360 slim,nes bandziau clips tai ismeta lentele su codu, kad kazkas neina

4.ar eina isikopint y xbox hdd muzika ir panasiai?

5.ar galima pasikeist, ar koreguoti xbox meniu theme?

Redagavo CiePK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba prasau help kaip visada :D Mano hdd yra padarytas i dvi patricijas vienas zaidimams xboxui kitas siaip. Kaip ikisi i xb rodo tik ta patricija kur yra zaidimai oj jei as noriu paziuret tarkim filma tai man jau reikes sukelinet i zaidimu patricija ar aina kaip nors isijunkti ten kur visas s yra? Nes bandziau per paprasta dashborda nuejas i film ten tik ismete kur visi zaidimai. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, turiu kelis klausimelius, naudoju Xbox 360 slim su 200gb ir noriu isnaudot :)

 

1.kaip istrynti senus avatus in xbox menu, turiu kelis ir jie man maiso,nepatinka :) ir yra tik sukurti nauja,ir download from internet ar kazkaip :)

2.kaip pasikeisti avatar nick'a, nes biski suklaidom parasiau ir noriu koreguot, o nj nenoriu nes turiu biski parinkes tasku

3.kaip paleist klipuka ar filma per xbox 360 slim,nes bandziau clips tai ismeta lentele su codu, kad kazkas neina

4.ar eina isikopint y xbox hdd muzika ir panasiai?

5.ar galima pasikeist, ar koreguoti xbox meniu theme?

 

1. Atsidarai per nustatymus savo hdd ir ten turėtų būt aplankas profiles.

2.Jei jau esi xbox live prisijungęs ir vieną kartą keitei teks mokėti 800msp. O pakeist gali per profile settings.

3. Reikia pasijungti i xbox live ir parsisiųst codecs update (jei jau tokį turi ,reiškias xbox nepalaiko formato ir nieko nepadarysi)

4.Gali filmus ir muzika paleisti iš flasho , kopint neina.

5. Galima pirkti temas ,arba parsisiuntus per pc įkelt i flash su pvz. Modio programa ir turėti nemokamai.

Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikalas toks,pirkau nauja GOW:J ir kartu su zaidimu buvo kodas is xlive nemokamai parsisiusti pirmaja GOW dali,suvedus koda ir spaudziant zaidimo parsisiuntima ismeta pranesima,kad "this item isn't available from your location"...ka daryt,kas cia blogai? :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.