ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Šiandien įsirašiau gta 4, jau perėjau šiektiek, ir sugalvojau kad visdėlto turiu 120gb HDD, o gta dar turbūt ilgai lošiu, tai dabar jeigu norėčiau įsirašyt jį į HDD man nedingtų visi saves? ir išeitų man kadanors vėliau jį persikelt atgal į diską iš HDD?

 

Keliant i HDD yra sukuriama disko Kopija, o ne iskerpamas visas disko turinys ! Taip kad mesk ir tiek !

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Keliant i HDD yra sukuriama disko Kopija, o ne iskerpamas visas disko turinys ! Taip kad mesk ir tiek !

 

dėkui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jaigu as turiu zebra interneta ar galiu zaisti multiplayer zaidimus xbox 360 pasujunges laidu be xbox live ?

 

Be live deja nieko nebus...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu tokia problemą. kai žaidžiu Fifa 13 išmeta unreadable disc, bandžiau keisti relyza bet nepadėjo. error'as pasirodo pažaidus My player ar career , o kai žaidi exhibition nemeta error'o. Rašyta su iHAS i verbatim diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, turiu 32 LG 5500 tv, man daugelis draugų sako kad tas tv palaiko tik iki 720p , bet kai pasijungiu xbox'ą per HDMI laidą, man nustatymuose duoda rinktis ir 720p ir 1080i ir 1080p, tai reiškia kad mano tv palaiko 1080p, ar čia rašo visus netgi jeigu nepalaiko ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hey, turiu 32 LG 5500 tv, man daugelis draugų sako kad tas tv palaiko tik iki 720p , bet kai pasijungiu xbox'ą per HDMI laidą, man nustatymuose duoda rinktis ir 720p ir 1080i ir 1080p, tai reiškia kad mano tv palaiko 1080p, ar čia rašo visus netgi jeigu nepalaiko ?

 

kaip supratau turi LG LV5500 telika?? jis ir yra full hd, charakteristikose rašo 1920x1080, tai ok. O x360 kiek žinau tik 720p kokybė,tik galima "ištempti" (nežinau kaip apibūdinti tai) iki 1080p kokybę. Nu čia paaiškintų detaliau kolegos apie tą "mistinį"x360 1080p :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip supratau turi LG LV5500 telika?? jis ir yra full hd, charakteristikose rašo 1920x1080, tai ok. O x360 kiek žinau tik 720p kokybė,tik galima "ištempti" (nežinau kaip apibūdinti tai) iki 1080p kokybę. Nu čia paaiškintų detaliau kolegos apie tą "mistinį"x360 1080p :D

 

ne, turiu šitą

Nuotrauka

Redagavo Yuppy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, turiu šitą

Nuotrauka

 

tu neb.lūdyk, TIKSLŲ tv modelį rašyk. Ne orakulai esam,kad pagal paveikslėlį atspėt tv modelį. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norėjau paklausti kur Vilniuje yra pigiausias ir patikimiausias Xbox 360 atrišimas ir ar veiks Xbox Live bei ar yra kokių galimybių, kad galima būtų žaisti nulaužtus žaidimus per Xbox Live, kažkoks specialus nulaužimas ar kažkas panašaus, dėkui.

 

P.S. Ar veikų originalūs žaidimai?

Redagavo tenebro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

patikimai nusiflesinti gali cia http://www.playmanija.lt/forumas/index.php?app=custompages&module=view&section=display&do=show&pageId=9 ,originalus zaidimai tau veiks ir toliau,ir live paslauga galesi naudotis,aisku bano tikimybe vis tiek kazkokia islieka,nes tu i online jungsiesi su flesinta konsole...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

gali daryti lt + 3.0 flashinimą , tada galėsi live žaist iš diskų. bet live kainuoja, reik pirkt gold'ą kad žaist MP.

 

kaip livestar diskai žaidimam?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ant masinos pagalvojau...isvis kas tau netinka.nusistatai kiek leidzia.losi. modeli nuo nugareles ivedi I google.stai visa info. Ar tam reikia klaust cia.kad mes ta pati padatytume.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.