ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Teoriskai taip, praktiskai dar irangos labai truksta.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aišku,ačiū už atsakymą :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip updatint xbox? nes ijungiu wwe 13 zaidima jungiuos prie servu raso different version.zaidimas irasytas i diska tai gal sena versija isirase o per ta laika nauja atsirado?;/ bet turetu automatiskai updatintis. ar kaip cia padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi sneka apie kilobaito verbatim dvdr dl diskus, o tai ju salone kaune buna? ar juos. sakytis reikia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Paskambini ir paklausi. Duh...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH jau galimas naujiems Slimams ir dashboardams, tik dar gerokai truksta irangos. Fleshinimo kolkas teks palaukti sausio antroje puseje

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Pas mane internetas yra zebra tai ar galiu pajungti interneta su laidu nieko papildomai neperkant. Ir dar vienas klausimas galiu modinti zaidimus pvz gta4 masinas ir t.t ?

Redagavo Deividas1474

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

katik gavau Far Cry 3 ir man rašo kad reikia updeitint sistemą, pas mane dashboardo versija 2.0.14719.0 , galiu atsinaujint laisvai? ar reikės perflashint?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi, esu naujokas, noriu pirkti Xbox 360, manau 120 GB pilnai man pakaktu. Ar sitas geras butu?

Xbox360 Elite 120Gb JASPER LT+3.0

Xbox 360 yra "flashintas" (atrištas) į iXtreme LT+ v3.0 firmware, dashboard 2.0.13699.0

░▒▓█ KOMPLEKTAS █▓▒░

■ Atrišta XBOX360 Elite, konsolė (juoda) PAL standarto, europinė

■ Kietasis diskas 120Gb

■ Originalus belaidis kontroleris

■ Maitinimo blokas 150w

■ Originalus interneto kabelis

■ Originalus Audio Video

■ Dėžė su visomis instrukcijomis ir dokumentais

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, tiesiog įsimesk į Games (ar kitą folderį, kur sumetęs games), ir paleidimas turėtų atsidurti žaidimo paleidimo meniu. Lygiai tas pats ir su FSD, visą jo folderį meti į Games, ir FSD irgi atsiras žaidimų paleidimo meniu.

 

Jei reikės instaliuoti ar Xexmeniu, ar FSD, bent jau čia man labai aiškiai ir paprastai parašyta ir parodyta, pats naudojau ir viską susitvarkiau. http://www.homebrew-connection.org/how-to-install-xexmenu-or-fsd-installer-on-a-usb-key/

 

Aš išvis naudoju tik FSD, nelabai matau prasmės dar turėti Xexmenu...bet čia tik mano asmeninė nuomonė.

 

O, ačiū už atsakymą...mėginsiu, nes per šventes nebuvo laiko.

 

Viskas gavosi su Xtaf Gui programėle! Prieš tai tiesiog kėliau į content, bet arba kažką ne taip dariau, arba nežinau...

Ačiū labai :)

Redagavo niekas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šiandien įsirašiau gta 4, jau perėjau šiektiek, ir sugalvojau kad visdėlto turiu 120gb HDD, o gta dar turbūt ilgai lošiu, tai dabar jeigu norėčiau įsirašyt jį į HDD man nedingtų visi saves? ir išeitų man kadanors vėliau jį persikelt atgal į diską iš HDD?

Redagavo Yuppy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.