ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, turiu labai buką ir, galbūt, iš prigimties nelogišką klausimą, bet visgi sukasi ant lieživio galo ir labai knieti paklausti.

Taigi, turiu 4gb slimą ir niekad nesu į patį xbox'a įsirašęs žaidimo, bet tarkim kai įsiraši iš disko originalaus į konsolę, ar tau nebereik daugiau disko? Šiek tiek nelogišk, nes galėčiau pasiskolinti diską ir žaisti legaliai vien įsirašęs, iš hardo.. Nes planavau žmogui ps3 pirkti ir susimąsčiau ar verta pirkti 12 gb ar 500gb, ir jeigu, tarkim, vis vien reik disko, kad žaisti su tuo 500gb įsirašius, tai gal verta geriau iškart su 12 gb prikti, ir sutaupyti (kalba eina apie originalius žaidims) :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu labai buką ir, galbūt, iš prigimties nelogišką klausimą, bet visgi sukasi ant lieživio galo ir labai knieti paklausti.

Taigi, turiu 4gb slimą ir niekad nesu į patį xbox'a įsirašęs žaidimo, bet tarkim kai įsiraši iš disko originalaus į konsolę, ar tau nebereik daugiau disko? Šiek tiek nelogišk, nes galėčiau pasiskolinti diską ir žaisti legaliai vien įsirašęs, iš hardo.. Nes planavau žmogui ps3 pirkti ir susimąsčiau ar verta pirkti 12 gb ar 500gb, ir jeigu, tarkim, vis vien reik disko, kad žaisti su tuo 500gb įsirašius, tai gal verta geriau iškart su 12 gb prikti, ir sutaupyti (kalba eina apie originalius žaidims) :whistling:

 

Žaidimui paleisti vis tiek reikės disko. Pliusas yra tas, kad iš HDD šiek tiek greičiau krauna ir nesinaudoja dvd rom'o lazeris.

 

Bet tada kitas klausimas, prie ko čia PS3, kai klausi apie x360? Juk čia visiškai skirtingos konsolės. PS3 žaidimai iš disko net neįsirašo į HDD. Kai kuriu žaidimų dalis įsirašo tik, bet čia jau kita kalba, nes dažniausiai tai yra privaloma.

Redagavo Dankratas
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Žaidimui paleisti vis tiek reikės disko. Pliusas yra tas, kad iš HDD šiek tiek greičiau krauna ir nesinaudoja dvd rom'o lazeris.

 

Bet tada kitas klausimas, prie ko čia PS3, kai klausi apie x360? Juk čia visiškai skirtingos konsolės. PS3 žaidimai iš disko net neįsirašo į HDD. Kai kuriu žaidimų dalis įsirašo tik, bet čia jau kita kalba, nes dažniausiai tai yra privaloma.

 

Dėkui už atsakymą, ps3 ne prie ko, aš xboxu domėjaus, o ps3 paminėjau prie temos ir mano spėjimai pasitvirtino.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Patarkite del xboxo hardo

sveiki ar apsimoka pirkti 2tb harda lacie minimus USB 3.0 are veiks normaliai zaidimai ant Mano rgh Xboxo ar jis man nesuges are neprades reiksti savo kapryzu jau PO keliu menesiu ir kokie atsiliepimai apie sios imones isorinius diskus

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

Bandžiau ieškoti atsakymo per paieška, bet neradau nieko konkretaus.

Taigi, problema - įjungus Xbox Games neberodo XexMenu...

Konsolė RGH 4Gb. Žaidimai ir visa kita randasi išoriniame HDD.

maniau, kad gal vaikai netyčia ištrynė, bet susiradus pamokas, kaip įsirašyti XexMenu, supratau, kad jis mano HDD yra /content/0000000000000000/C0DE9999/00080000/. Čia niekas neištrinta. Kaip padaryti, kad jį vėl rodytų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Du variantai: arba isikelk xexmenu ten pat kur zaidimai sudeti ishoriniame diske, arba per FSD nustatyk per Settings > Content > Manage Game Paches kad skenuotu butent HDD1>Content>000000000000000 kataloga.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Du variantai: arba isikelk xexmenu ten pat kur zaidimai sudeti ishoriniame diske, arba per FSD nustatyk per Settings > Content > Manage Game Paches kad skenuotu butent HDD1>Content>000000000000000 kataloga.

 

Dėl pirmo varianto: įsikelti į Games papkę tiesiog?

 

O gal galit pasakyti, kaip įsijungti FSD? Nes iki jo "nueidavau" tik per XexMenu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar esu siauliuose, ir maciau hdmi laida uz 20lt, bet jis neturi paauksuotu galu, ar apsimoka paiimti? Ir ar didelis skirtumas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dabar esu siauliuose, ir maciau hdmi laida uz 20lt, bet jis neturi paauksuotu galu, ar apsimoka paiimti? Ir ar didelis skirtumas?

 

Nėra skirtumo. Su HDMI vaizdas yra arba nėra. Tokio dalyko kaip prastesnis ar geresnis - nebūna, nes jis siunčia tik signalą, o ne vaizdą.

Redagavo Dankratas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl pirmo varianto: įsikelti į Games papkę tiesiog?

 

O gal galit pasakyti, kaip įsijungti FSD? Nes iki jo "nueidavau" tik per XexMenu?

 

Na tokius dalykus turetu pamokyti tas kuris pardave / nulauzinejo konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na tokius dalykus turetu pamokyti tas kuris pardave / nulauzinejo konsole.

 

Na...tuomet turėsiu bėdą... :)

Ačiū už atsakymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiek apytiksliai slamanciu reikia, kad susipirkt visa naujausia yranga XBOX 360 RGH2 glicinimui ir dvd romu flesinimam ? neskaitant visokiu lituokliu, fluxu ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

~200 GBP +- neskaitant coolrunneriu, QSB ir PCB

Redagavo GMR
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dėl pirmo varianto: įsikelti į Games papkę tiesiog?

 

O gal galit pasakyti, kaip įsijungti FSD? Nes iki jo "nueidavau" tik per XexMenu?

 

Taip, tiesiog įsimesk į Games (ar kitą folderį, kur sumetęs games), ir paleidimas turėtų atsidurti žaidimo paleidimo meniu. Lygiai tas pats ir su FSD, visą jo folderį meti į Games, ir FSD irgi atsiras žaidimų paleidimo meniu.

 

Jei reikės instaliuoti ar Xexmeniu, ar FSD, bent jau čia man labai aiškiai ir paprastai parašyta ir parodyta, pats naudojau ir viską susitvarkiau. http://www.homebrew-connection.org/how-to-install-xexmenu-or-fsd-installer-on-a-usb-key/

 

Aš išvis naudoju tik FSD, nelabai matau prasmės dar turėti Xexmenu...bet čia tik mano asmeninė nuomonė.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,dabar atrišti xbox'a galima su bet kokiu dashboard'u?

Redagavo MGnon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.