ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kuo daugiau naudoji lazeri, tuo jo veikimo laikas mazeja, kaip ir kiekvieno daikto, o tai dar priklauso nuo ivairiu veiksniu, disku kokybes, irasymo kokybes, naudojimo laiko ir panasiai, kiek mazdaug lazeris laiko daug naudojamas, tiksliai nepasakysiu.

 

 

Tie kiti kistukai reikalingi garsui perduoti, juos junk i koloneles ar garso sistema, aisku jei reikia panaudodamas adapterius Nuotrauka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2000-asis post'as Nuotrauka

 

O kai sudrošiu diskasukį (kas tikrai ilgai netruks, nes man su niekuo nesiseka :\ ), juos brangiai keičia? jeigu išvis keičia Fat jasperiams?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kai sudrošiu diskasukį (kas tikrai ilgai netruks, nes man su niekuo nesiseka :\ ), juos brangiai keičia? jeigu išvis keičia Fat jasperiams?

 

galėsi pats pasikeist , ten du laidus atjungi nuo seno ir prijungi prie naujo , o jų galima rast už mažiau kaip 100lt . Bet šeip iš diskų lošiant dvd rom turėtų pora metų laikyt . Redagavo ButasJ

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik pamirsai kad perflesinti dar reikes :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik pamirsai kad perflesinti dar reikes :)

 

tikrai taip .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

norėjau paklausti dėl erdvinio garso. Ar nėra kokio adapterio optiniam laidui i xboxa igrusti. Nes tas kur ant tulpiu yra uzstoja hdmi jungti. Ar vienintelis budas tik tulpliu ardimas, kad neuztotu hdmi jungties. Dekui uz atsakymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar as kazko nesuprantu ar ka. Kaip jus 3.5 female to 3.5 female perejima panaudojat dviem RCA tulpem? :wacko::blink:

Sakyciau tokis reikalingas http://goo.gl/PFHrW

 

Galima ir toki naudot, o jei ta naudoji kur klause, tai reikia ir tokio adapterio http://www.playshop.lt/image/cache/data/xbox-360-prekes/3.5mm-stereo-male-to-2-rca-female-adapter-cable-500x500.jpg , pas mane toks jau buvo komplekte su VGA kabeliu (as originalu pirkau).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad galėčiau lošt žaidimus HD, tai man reikia kažkokio specialaus HDMI laido? ar tinka betkoks, kad ir iš ten kokio elektro market ar pnš., ir aš yra skirtumas tarp jų? nes man reikia HDMI laido, bet aš 4-7d. laukt negaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad galėčiau lošt žaidimus HD, tai man reikia kažkokio specialaus HDMI laido? ar tinka betkoks, kad ir iš ten kokio elektro market ar pnš., ir aš yra skirtumas tarp jų? nes man reikia HDMI laido, bet aš 4-7d. laukt negaliu.

 

Praktiškai gali pirkt bet kokį , vis tiek senesnio kaip 1.4V nelabai rasi .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.