ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Ar butina abgx programai intikas kad sutvarkytu iso jei blogas ??? Kalbu apie ac3 is torrentu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ar butina abgx programai intikas kad sutvarkytu iso jei blogas ??? Kalbu apie ac3 is torrentu.

 

būtinas , nes kai agbx tikrina ar viskas tvarkoje su iso turi prisijungti prie duomenų bazės .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu slim'ą 2012-03-01, kas naujo dėl jo nulaužimo?

Ačiū už atsakymą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

taigi turiu galimybę gauti Logitech MOMO Racing vairą, bet pradėjau skaitinėt ir radau, kad tipo tokio vairo xbox'ai nepalaiko. Temos buvo gal 2009 metu, tai klausiu vėl. Gal kažkas pasikeitė ir įmanoma būtų su juo su Xbox lošt? Pas mane Slim konsolė.

 

Ačiū.

Redagavo justyz3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

taigi turiu galimybę gauti Logitech MOMO Racing vairą, bet pradėjau skaitinėt ir radau, kad tipo tokio vairo xbox'ai nepalaiko. Temos buvo gal 2009 metu, tai klausiu vėl. Gal kažkas pasikeitė ir įmanoma būtų su juo su Xbox lošt? Pas mane Slim konsolė.

 

Ačiū.

 

Deja,bet ne...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NEmazai vairu galima prijungti per spec adapterius. Taciau ju kaina 200-300lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai irasai zaidima i HDD tausojasi lazeris ir xbox'as tyliau veikia, tai pats galvok ar uzteks, dar priklauso nuo to kokius diskus naudoji ir panasiu veiksniu lazerio veikimo laikas.

 

Tai tu kalbi apie RGH? aš flashinta konsolę imsiu, tai man rašymas į HDD neaktuolu, naudosiu verbatim diskus, bet nelabai suvokiu kas nuo to priklauso, ar tu turi galvoje kad man greitai susidroš xbox'o diskasukis?

Redagavo Yuppy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai, tureciau toki greita klausimeli:) Po truputi ieskau nusipirkt koki deveta xbox 360, ir gavau toki pasiulyma is bendradarbio pazistamo uz 450lt. Komplektacija butu: pati konsole 2008-07-02 flashinta senesne versija, 1 pultas ir jo pakrovimo laidas, HDD 60GB, maitblokis 175W, HDMI laidas na ir kazkiek zaidimu. Kiek suprantu cia yra falcon modelis ir kazkodel labai suabejojau jo tokia verte.. Taigi ir klausiu ar nepermokeciau uz tokia konsole? Ar gal ilgiau paieskojes uz tokia kaina galeciau gaut deveta jasper modeli?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki forumieciai, tureciau toki greita klausimeli:) Po truputi ieskau nusipirkt koki deveta xbox 360, ir gavau toki pasiulyma is bendradarbio pazistamo uz 450lt. Komplektacija butu: pati konsole 2008-07-02 flashinta senesne versija, 1 pultas ir jo pakrovimo laidas, HDD 60GB, maitblokis 175W, HDMI laidas na ir kazkiek zaidimu. Kiek suprantu cia yra falcon modelis ir kazkodel labai suabejojau jo tokia verte.. Taigi ir klausiu ar nepermokeciau uz tokia konsole? Ar gal ilgiau paieskojes uz tokia kaina galeciau gaut deveta jasper modeli?

 

tikrai gali rasti jasperi su hardu už tokia kaina ir manau tikrai neverta prasidėt su senesnėm konsolėm ,nei jasper ,kad nereikėtų paskui nervų gadint :)
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai tu kalbi apie RGH? aš flashinta konsolę imsiu, tai man rašymas į HDD neaktuolu, naudosiu verbatim diskus, bet nelabai suvokiu kas nuo to priklauso, ar tu turi galvoje kad man greitai susidroš xbox'o diskasukis?

 

As apie flashinta kalbu, idedi diska ir gali irasyt i HDD, tada nenaudos disko zaidimo metu jau, bet diskas vistiek tures but idetas, tokiu atveju tausosis lazeris.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As apie flashinta kalbu, idedi diska ir gali irasyt i HDD, tada nenaudos disko zaidimo metu jau, bet diskas vistiek tures but idetas, tokiu atveju tausosis lazeris.

 

Aš nelabai supratau ta prasme ar tas lazeris diskasukio viduje išsenka su laiku, ar kaip? ir ar jie taip jau greit gesta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi mano televizorius zr senas vos iskaitau ka ten raso kai su xbox zaidziu, tai sugalvojau prie pc monitoriaus jungt xboxa, bet va laidai kurie jungia xbox prie monitoriaus turi vga jungti ir dar kaskokius du kistukus: http://www.playmanija.lt/parduotuve/p34/xbox-360-vga-hd-av-laidas/ o pas mane monitorius turi tik viena jungti (vga) butina tuos kistukus du dar sukist?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš nelabai supratau ta prasme ar tas lazeris diskasukio viduje išsenka su laiku, ar kaip? ir ar jie taip jau greit gesta?

 

Kuo daugiau naudoji lazeri, tuo jo veikimo laikas mazeja, kaip ir kiekvieno daikto, o tai dar priklauso nuo ivairiu veiksniu, disku kokybes, irasymo kokybes, naudojimo laiko ir panasiai, kiek mazdaug lazeris laiko daug naudojamas, tiksliai nepasakysiu.

 

 

Taigi mano televizorius zr senas vos iskaitau ka ten raso kai su xbox zaidziu, tai sugalvojau prie pc monitoriaus jungt xboxa, bet va laidai kurie jungia xbox prie monitoriaus turi vga jungti ir dar kaskokius du kistukus: http://www.playmanij...a-hd-av-laidas/ o pas mane monitorius turi tik viena jungti (vga) butina tuos kistukus du dar sukist?

 

Tie kiti kistukai reikalingi garsui perduoti, juos junk i koloneles ar garso sistema, aisku jei reikia panaudodamas adapterius Nuotrauka

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

2000-asis post'as Nuotrauka

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.