ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

kazkokia cia "backward compatibility" gaunasi :D gera daiKta visada eina "uz pigiai" parduot, gal nusipirkt ne visada?

 

 

 

Nu kad ne, neviena karta buvo kad kai kaina maza buvo uzdeta paskambina ir klausia iskart tipo kokie defegtai istikru nors ir aiskiai skelbime parasyta kad be defegtu...

 

 

Kad ir spiceliai savo x-slima buvau imetes paziuret ar kas paskambis kaina buvo tikrai maza :/ ir panasiai, gal cia seip man pakliuva vis taip bet kartais buna :gusta:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tu tai didis mastytojas esi, i see now :gasp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu tu tai didis mastytojas esi, i see now :gasp:

 

 

:nunchuks:

Ne į temą

Gal nepradek stumt ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok jau užsisakiau. O tai ką dabar, jau galiu ieškot, kas nuflashins? gal žinot kas už normalią kainą Kaune nuiminėja? : ) ai ir btw, galit kas guide kokį numest kaip ten į tą DVD diską įsirašyt ir suspaust žaidimą, kad pasileistų? Dėkiis

Redagavo Turbin100

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausiti maniskis laustas RGH nulauzimu (zaidimai is kietojo diski). Taigi klausimas kaip man suporuoti xbox'a su total commander? niekaip neiseina, sukuri ta connect'a parasai "name", "ip" ir .t.t. tada spuadi conncent ir jis raso download(gali laukt nelaukias nieko nevyksta). Gal reikia kanors pacioj concolej ijunkti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausiti maniskis laustas RGH nulauzimu (zaidimai is kietojo diski). Taigi klausimas kaip man suporuoti xbox'a su total commander? niekaip neiseina, sukuri ta connect'a parasai "name", "ip" ir .t.t. tada spuadi conncent ir jis raso download(gali laukt nelaukias nieko nevyksta). Gal reikia kanors pacioj concolej ijunkti?

 

TC spaudi CTRL+F, New connection, uzpildai laukus, uzmeti varna ant "Use passive..." pasidaro tavo X'o pasijungimas, spaudi connect

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tapati situacija, ismeta lentele ir raso "Downlod". Niekaip neiseina. :| Nieko nesprantu...

P.S. Gali lakti kiek nori, nieko nesikeicia.

Redagavo Memor3x

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tapati situacija, ismeta lentele ir raso "Downlod". Niekaip neiseina. :| Nieko nesprantu...

P.S. Gali lakti kiek nori, nieko nesikeicia.

 

O tikrai uzdeta varna ant passive? Man lyg irgi panasiai buvo kol nebuvo varnos...

O siaip per ka X'as prie neto pajungtas? Wifi ar LAN? Per http pasijungi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki susiduriau su tokia problema rasau zaidimus su ihasu ir su verbatim kompaktais kaip priklauso zaidimai isiraso viskas gerai, pirma aisku zaidimus perleidziu per abgx programa. O problema tokia kad va rasiau zaidima mass effect 3 kaip sakiau isirase viskas tvarkingai bet paleidus ant xboxso ir norint zaidima irasyti i harda sustoja ties kazkiek procentu ir viskas ta prasme neisiraso, taip atsitiko ir su kitu zaidimu Medal of Honor Warfighter irgi isirase viskas gerai su ihasu o paleidus per xboxsa nuskaite kelis vel procentus ir vel nesisirase, o zaidziant is kompakto pazaidziau ir uzstrigo man atrodo ties tais procentais kur neisirase. Kas tai gali buti pagelbekit?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki susiduriau su tokia problema rasau zaidimus su ihasu ir su verbatim kompaktais kaip priklauso zaidimai isiraso viskas gerai, pirma aisku zaidimus perleidziu per abgx programa. O problema tokia kad va rasiau zaidima mass effect 3 kaip sakiau isirase viskas tvarkingai bet paleidus ant xboxso ir norint zaidima irasyti i harda sustoja ties kazkiek procentu ir viskas ta prasme neisiraso, taip atsitiko ir su kitu zaidimu Medal of Honor Warfighter irgi isirase viskas gerai su ihasu o paleidus per xboxsa nuskaite kelis vel procentus ir vel nesisirase, o zaidziant is kompakto pazaidziau ir uzstrigo man atrodo ties tais procentais kur neisirase. Kas tai gali buti pagelbekit?

 

su imgburn irasineji? jei taip tai ar "verify" pereina po kompakto irasymo?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

su imgburn irasineji? jei taip tai ar "verify" pereina po kompakto irasymo?

 

taip irasineju su imgburn, bet kai rasai su ihasu nereikia deti varneles ant verify.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi turiu xbox 360 slim ir esu pasijungęs ant pc monitoriaus ,bet niera garso gal esate su tokia problema susidūre?Bandžiau Creatyva pasijungti per usb prie xbox tačiau garsas neveikė,? gal žinot ar išviso eina pasijungti garsa ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi turiu xbox 360 slim ir esu pasijungęs ant pc monitoriaus ,bet niera garso gal esate su tokia problema susidūre?Bandžiau Creatyva pasijungti per usb prie xbox tačiau garsas neveikė,? gal žinot ar išviso eina pasijungti garsa ?

 

is x360 garsas per usb neina.

eina tik per AV laido tulpes

Nuotrauka ,

arba per hdmi ,arba per AV laido Optical jungti

ziurint kaip i monika pasijunges,jei per hdmi tai reikia kist kartu ir AV laida ir is jo jungt garsa. jei per vga tai pats vga laidas turi tas dvi tulpes garsui is ju ir pajungi garsa su keliu adapteriu pagalba.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

 

taip irasineju su imgburn, bet kai rasai su ihasu nereikia deti varneles ant verify.

 

Kas tau sake, kad nereikia? Jei nori, kad patikrintu kaip irase, tada reikia uzdeti ta varnele. O iHAS'as nuflashintas i burner max fw?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.