ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

naudok flesha, vienam zaidimui uzteks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, ar yra galimybė atnaujinti NBA 2k13 roster'ius be Xbox LIVE?

 

Grynai to pačio reikia ir man

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip cia suprasti pralosiau su x slim mazdaug 8game(pilnai perejau story tai 1game apie 10h) ir dar kokius 4 nepilnai. (beveik visi buvo verbatim diskuos) ai dar buvo apie 8org gemai ir dabar pastebejau kad jau man pradejo kaskaip jis lieviau vest tuos game(piratkes) Slim tuoj bus metai kaip ji turiu, i diena suzaisdavau ir po 6 ir kartais po visas 10h nonstop, o kartais vos pora min. tai wtf is going on ??? sito sh baigia pareit diskasukis ar kaip cia ? :mad2::chan::fuuu::throw: :throw: :nervai: :nervai: :cry:

 

 

Blt jei taip tai n* jau geriau buciau dasimetes kelis simtus ir pasiemes ps3...

 

 

Atsipūsk biški ir iki tualeto nueik nes manau tuoj apsimyši :whistling: Savaime suprantama kad žaidžiant žaidimus iš disko lazeris pamažu sėda.Nesvarbu ar originalius žaidi ar piratinius (Savaime suprantama su piratiniais lazeris sėda greičiau).Bet tokiu greičiu kaip tu apibūdinai tikrai neturėtų sėsti.Beje paaiškink savo išsireiškimą "lieviau vest tuos game" ? Kaip tu supranti kad praščiau veža? Lėčiau skaito?Lagina žaidimai?Clean disk errorus mėto? Nes man kažkaip atrodo kad tu overreactini,lots of emotions but no info...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust apie xbox slim atrisima ? Ar atsiristu mano xbox'as: MFR date: 2011-09-09

Pagal sita http://www.team-xecuter.com/psu.png - mano yra "pagamintas 2010" metais nes virs AV lizdo pas mane parasyta 12V - 10,83A nors konsole pagaminta 2011 taip kad pasimeciau pats. Tikiuos supratot ka norejau parasyt :D

 

P.s. sori nepamaciau xbox slim temos .. todel cia parasiau.

Redagavo DpK

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsipūsk biški ir iki tualeto nueik nes manau tuoj apsimyši :whistling: Savaime suprantama kad žaidžiant žaidimus iš disko lazeris pamažu sėda.Nesvarbu ar originalius žaidi ar piratinius (Savaime suprantama su piratiniais lazeris sėda greičiau).Bet tokiu greičiu kaip tu apibūdinai tikrai neturėtų sėsti.Beje paaiškink savo išsireiškimą "lieviau vest tuos game" ? Kaip tu supranti kad praščiau veža? Lėčiau skaito?Lagina žaidimai?Clean disk errorus mėto? Nes man kažkaip atrodo kad tu overreactini,lots of emotions but no info...

 

Jo pradejo pastriginet kartais arba seip ilgiau kraunasi...

 

Tai kame cia beda tada ?

 

 

HDD tik 4gb flesa ir tik 4gb turiu gal yra koks kitas budas ??

 

Turiu ten kaskoki sena hdd nuo pc 80gb (net nezinau ar veikianti) gal eitu is jo ka suvelt kad veiktu ant x ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pradejo pastriginet kartais arba seip ilgiau kraunasi...

 

Tai kame cia beda tada ?

 

 

HDD tik 4gb flesa ir tik 4gb turiu gal yra koks kitas budas ??

 

Turiu ten kaskoki sena hdd nuo pc 80gb (net nezinau ar veikianti) gal eitu is jo ka suvelt kad veiktu ant x ?

 

Jei padarysi, kad prisijungtu per USB, tai galesi naudot xbox'ui 16GB is to HDD.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pradejo pastriginet kartais arba seip ilgiau kraunasi...

 

Tai kame cia beda tada ?

 

 

HDD tik 4gb flesa ir tik 4gb turiu gal yra koks kitas budas ??

 

Turiu ten kaskoki sena hdd nuo pc 80gb (net nezinau ar veikianti) gal eitu is jo ka suvelt kad veiktu ant x ?

 

Vargu bau,nes visu pirma pc hdd bus "3.5",o X360 reikia "2.5",taipogi jei gerai pamenu X360 tinka tik WD firmos hdd diskai...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir tik tam tikri WD modeliai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo pradejo pastriginet kartais arba seip ilgiau kraunasi...

 

Tai kame cia beda tada ?

 

 

HDD tik 4gb flesa ir tik 4gb turiu gal yra koks kitas budas ??

 

Turiu ten kaskoki sena hdd nuo pc 80gb (net nezinau ar veikianti) gal eitu is jo ka suvelt kad veiktu ant x ?

 

Šeip mano slimas 250gb irgi pastringa kartais .Ypač kokį bugovą game lošiant pvz Fallout NW ar FC 2.Manau yra normalu kad xbox kartais pakimba.Parodyk man bent vieną konsolę,smartą ar kompiuterį kuris būtų nė karto nepakibęs.O dėl ilgesnio krovimosi tai gal tiesiog žaidimo loading time ilgas?Ar tas pats game seniau trumpai loadino o dabar ilgai?Na o tavo vietoje HDD paimčiau xbox ir nesukčiau galvos.Gali kad ir kokį fato 60gb hdd už 50lt nusipirkti išlupti iš dėžutės ir idėti į slimą savo,jeigu neturi arba nenori išleisti daug pinigų ant 250gb hdd :thumbsup4: Redagavo Mykola
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šeip mano slimas 250gb irgi pastringa kartais .Ypač kokį bugovą game lošiant pvz Fallout NW ar FC 2.Manau yra normalu kad xbox kartais pakimba.Parodyk man bent vieną konsolę,smartą ar kompiuterį kuris būtų nė karto nepakibęs.O dėl ilgesnio krovimosi tai gal tiesiog žaidimo loading time ilgas?Ar tas pats game seniau trumpai loadino o dabar ilgai?Na o tavo vietoje HDD paimčiau xbox ir nesukčiau galvos.Gali kad ir kokį fato 60gb hdd už 50lt nusipirkti išlupti iš dėžutės ir idėti į slimą savo,jeigu neturi arba nenori išleisti daug pinigų ant 250gb hdd :thumbsup4:

 

Bet supratin keista kai naujas daigtas tokias nesamones krecia, ar ant ps3 ir taspats nors ir ten bray (nes jau pradedu gailetis kad neimiau jo)?

 

 

Tai man texturas kazkaip ilgai krauna kad ir ant paprasto zaidimo kuris nereikalauja daug visko kaip gta4 vos isbegus is kambario kokia puse sek buna tuscia tik sienos poto jau atsiranda laiptai ir t.t Zinau tai normalu

 

taciau pvz buvo vaziavau ar ten einu paprastai ir pakibo porai sec arba ten dar is meniu isejus kokiam game.

 

Tai prasidejo gan neseniai, bet jei imu hdd tai man reik ir iHAS burneriu kad zaidai i hdd eitu rasyt ar klystu >? nors kai meginau rasyt (trails hd,limbo ir bomberman) pack zaidimu tai isirase lyg ir i 4gb tilpo...

 

Ir ar nebus jau pervelu pirkti ta hdd pvz jei imciau ant kokio sausio...?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei kartais paspaudus atidaryti DVD-rom'ą jis neatsidaro, bet atsidarymo garsas pasigirsta, o tada užsidarymo, eina ką nors padaryti, kad to nebebūtų?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu tokį paprastą klausimą, forume, iš kurio siunčiausi žaidimą skirtą LT+2.0 komentaruose skundėsi žmonės, kad pasitobulino į LT+3.0 fw, o game vis vien ant LT+2.0 deda, ir jam atsakė, kad praleidus pro abgx tam tikrus nustatymus galima perdaryti žaidimą ir tas žmogus tiek pasakęs dingo.. Ką būtent reikia padaryt abgx'e, kad tą žaidimą perdaryti iš LT+2.0 į LT+3.0?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

norejau paklausti ar yra cia tokiu zmoniu, kurie su lt+3.0 zaidzia live, bet raso diskus be iHAS, ar yra cia tokiu??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.