ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Kaip reikia zaisti per Xlink'a. Nu prisijungiu net per wifi nueinu y multiplayer (mw3) system link ismeta serveriu lentele ir ne vieno serverio nerodo.

 

uz tai kad spamini ta pati savo klausima greiciau atsakymo negausi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

uz tai kad spamini ta pati savo klausima greiciau atsakymo negausi

 

Tai kad nieks natsake tai dar syky pakartojau...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prieš paleidžiant Max payne 3 prašė update, aš jį ir padariau ir dabar neveikia XDG3 žaidimai, beje pas mane iXtreme LT+2.0. Gal kas ką nors patartų ar reikia vežti pas meistrus? Dekui už info.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prieš paleidžiant Max payne 3 prašė update, aš jį ir padariau ir dabar neveikia XDG3 žaidimai, beje pas mane iXtreme LT+2.0. Gal kas ką nors patartų ar reikia vežti pas meistrus? Dekui už info.

 

Jau gali ruostis vizitui pas X360 daktarus :rolleyes: tiesa pasiziurek,xgd2 zaidimai man atrodo vis dar turbut turetu veikti... Redagavo FUZA
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima, pas mane yra neisnaudoti 2men. XBL gold'o 2 atskiriems profiliams, tai klausimas butu: ar imanoma sukurti nauja profili ir prisijungti prie XBL su juo, bet neaktyvuoti to gold'o menesiui? Jei taip, kaip tai padaryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu klausima, pas mane yra neisnaudoti 2men. XBL gold'o 2 atskiriems profiliams, tai klausimas butu: ar imanoma sukurti nauja profili ir prisijungti prie XBL su juo, bet neaktyvuoti to gold'o menesiui? Jei taip, kaip tai padaryti?

 

Kiek pamenu kai registruojies gali pasirinkt ar nori dabar aktyvuot gold.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip, registrinantis online gali atsisakyti nemokamo goldo

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ,iskilo tokia problema. Noriu prijungti prie Xlink ir va ka rodo http://www.part.lt/img/b892157752abc33ca71b5289d97b6992142.png viska logina,pasworda yrasau ir spaudziu login ir vel ta paty ismeta. DAr kai nueini y Xbox Sing in/out ismeta lentele Xlink Kai viskas ten ok raso connect paspaudziu ir conectina bet neprikonectina,nu raso ,kad conectinas bet teip ir neprisijungia.

P.S. Pc su xbox sujunges. (interneto kabiliu)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kas rašėsi Forza Horizon, jums susitvarko relyzas per abgx360? pačiam puslapyje rašo kad jau yra verified duomenys, bet man tvarkant relyza su programa jo neranda ir nesutvarko pilnai žaidimo.

Redagavo S9B

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Kas rašėsi Forza Horizon, jums susitvarko relyzas per abgx360? pačiam puslapyje rašo kad jau yra verified duomenys, bet man tvarkant relyza su programa jo neranda ir nesutvarko pilnai žaidimo.

 

Complex ir club relyzams netinka tinka tik sitam FORZA.HORIZON.GERMAN.XBOX360-NSU-RF-MULTI5 kuri sekmingai ir isirasiau patikrines.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki norejau paklaust ar dar galima mano xboxui dar padaryti rgh turiu naujausia update

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Negalima

 

ir niekaip jau nebegalima pasidaryt nieko kad eitu padaryt nebent nauja xsa pirkt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei butu imanoma tai iskart ir pasakyciau. Turi 2.0.15574.0 arba aukstesni dashboarda - RGH pamirshk.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, noreciau paklausti ar yra tokiu cia, kurie turi xboxus su lt 3 ir raso zaidimus be iHAS burnerio? girdejau kad tokiu yra, ir jei yra tai kaip rasot zaidimus, ir ar galima zaisti taip per Live?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.