ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Gautum bana. O jei dar updeitas ateitu tai konsole nebeisjungtu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai kaip tada prie xlink prisijungti, as kai bandau tai man neranda kazkokio engine, bet zaidimas veikia, bet zinoma reikia salia pc ;/ ir laido..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie xlink jungtis turetu, nes blokuoja tik xbox live pasijungima. Siaip kreipkis i ta kuris dare RGH, jis turetu tiksliai zinoti ka ir kaip daryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo man klausimas atsirisau xboxa ant LT +3.0 ir kai atsiunciu zaidimus yra iso failiukas ir dvd failiukas tai ar man butina perleisti zaidima per abg ir tada tik rasyti su imgburn?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo man klausimas atsirisau xboxa ant LT +3.0 ir kai atsiunciu zaidimus yra iso failiukas ir dvd failiukas tai ar man butina perleisti zaidima per abg ir tada tik rasyti su imgburn?

 

taip :thumbsup4:
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,iskilo problema irasant xbox zaidimus. Naudoju ImgBurn programa. Ir toliau niekas nesikrauna. Bandziau ir su kitu disku bet vistiek tas pats.

Nuotrauka

gal zinot kame cia problema?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xgd3 zaidimu irasymui reikalingas liteon iHAS irasymo irenginys

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei noriu persikelt zaidima y konsoles atminty reikia kosole yjungt ar palikt isjungta?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ijungti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau daug paprasciau tokiu dalyku klausti to kas tau dare RGH.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal gali paaiškinti nieko nenusimanančiam, ką daryti kai pradeda mesti the disk is unreadable. Dashboard versija: 2.0.13599.0. Tiek su NBA 2K12 tiek su Max payne 3 tas pats š****, net nebenoriu įrašinėti daugiau diskų ir jų gadinti. Ar įmanoma dar sutvarkyti tai, ar čia jau xboxas per senas? Nežinau koks jis pas mane, bet vienas iš senesnių. Ačiū tiems kas neišsipizdavos ir padės nieko nesuprantantiems apie visus tuos RGH ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xgd3 zaidimu irasymui reikalingas specialus liteon iHAS irasymo irenginys, o konsole turi buti fleshinta i LT+ 3,0 fw.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.