ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Galiu paprastai atsakyt: naudoji shudinus diskus, todel ir gauni visas bedas tiek irasant tiek zaidziant.

 

nemanau kad ka uztersiau nes xboxas skaito zaidimus o neseniai pirkau nauja stalciu su juo ir prasidejo visos tos bedos su senu taip nebuvo tad problema turbut tame :)

 

Ne į temą

neturiu jokio pykcio savo klausimuosie o jusu matau labai kupini pasaipos neisizeiskit :D
Redagavo Mwps
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nemanau kad ka uztersiau nes xboxas skaito zaidimus o neseniai pirkau nauja stalciu su juo ir prasidejo visos tos bedos su senu taip nebuvo tad problema turbut tame :)

 

Ne į temą

neturiu jokio pykcio savo klausimuosie o jusu matau labai kupini pasaipos neisizeiskit :D

 

Pasaipos pas mane 0. Tiesiog pats kaltas kad naudoji prastus diskus, del to ir kyla visos bedos. Kaip kazkokia sena kaimo k**** sake "Taupus moka du kartus" :)

Jei neturi pinigu originaliems zaidimams - suprantama. Bet jei neturi pinigu kokybiskam zaidimu irasymui - tai gal isvis nereikia tau konsoles. Veliau ir elektra bus per brangi, ka tada mums tau patarti reikes? Statytis saules baterijas?

  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Laba diena nelabai susigaudau as sitose dalykose gal galit man pagelbet, situacija tokia kad nufleshino koncole i +3.0 ir neveikia zaidimai kurie buvo irasyti ant fw lt +2.0 ir vaikas ziauriai nusimines kad visi jo geri zaidimai neveikia, skaiciau kad reikia perleisti per abgx. Is kur man gauti ta programa? Gal gali kas nors gida gali ideti kaip tai padaryti. Labai Aciu kas pagelbes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tokios galimybes neturejau paklausti nes as gyvenu uzsienyje ir man tenai fleshino ji, tiesiog siunciau xboxa ir man ji nufeshino. Norejau dar karta paklausti perleidus per cia programa tie senesni zaidimai tikrai veiks? Aciu jums.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip veiks. Perleiskit per abgx, ishnaujo isirashykit i DVD diska su liteon iHa irasymo irenginiu ir veiks visi zaidimai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasaipos pas mane 0. Tiesiog pats kaltas kad naudoji prastus diskus, del to ir kyla visos bedos. Kaip kazkokia sena kaimo k**** sake "Taupus moka du kartus" :)

Jei neturi pinigu originaliems zaidimams - suprantama. Bet jei neturi pinigu kokybiskam zaidimu irasymui - tai gal isvis nereikia tau konsoles. Veliau ir elektra bus per brangi, ka tada mums tau patarti reikes? Statytis saules baterijas?

 

bet beda nemanau kad tame dabar nusipirkau verbatim ir vistiek taspats. tad kaip jau sakiau xbox zaidimai kurie irasyti su senuoju mano stalcium veikia be klaidu ir veiks dar ilgai o stai beveik visi irasyti su mano naujuoju stalciumi p*** prota tai zadu pirkti is playmanijos ta liteon kuris yra pritaikytas tokiems dalykas ir zaidimams :) Redagavo Mwps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xlink naudojant ban irgi galima gaut? :badass:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kai irasineji zaidimus su imgburn yra toks dalykas kaip "verify": jei "verify" praeina 100% po irasymo - 100% kad zaidimas veiks ant konsoles. XGD3 zaidimus privaloma irasineti su tam pritaikytu Lite-on iHAS dvdrom'u

 

xlink naudojant ban irgi galima gaut? :badass:

 

tikrai ne nuo Microsoft'o :yao:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

xlink naudojant ban irgi galima gaut? :badass:

 

WTF? SRSLY WTF? :chan::gasp:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kuriuo klausyt ? GMR ar DZEKERIO ? Klausiau as cia ar Turint RGH konsole galima zaidimus isirasius i diska zaisti juos .

 

 

Ir jai galima ar butina tureti ta iHAS dvd roma (ar kaip ten jis vadinasi..) ?

Redagavo Lape

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na reiktu sukonkretinti klausima: i dvd diska ar i HDD diska. I DVD diskus gali geimus irasineti jeigu konsoles dvdromas fleshintas. Apskritai, kam irasineti i DVD diskus jeigu konsolei padarytas RGH?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Draugas turi tu disku, nereiktu man siustis kitu zaidimu tai ir per diska isijungciau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei dvdromas fleshintas tai taip, veiktu neoriginalus DVD diskai. Taciau jei dvdromas originalus nefleshintas tai deja neveiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tada dar klausimas . Kai meistrui buvau nuneses rgh padaryti, tai jis nustate jog nesijungtu i interneta, o jaigu prisijungciau ? Kas nutiktu ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.