ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

O neįmanoma resetint ar ko pnš padaryti, kad dashboardą seną grąžintų? tipo jei jau įsikėliau naują dashboardą niekaip nebeįmanoma seno susigrąžint? Ir persifleshinus į LT 3.0 fw veiks man senesni žaidimai?

Redagavo Aiwizzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Klausimas jums. Ar būtinai xbox'as turi būti RGH/Jtag, kad lošti per XLink Kai ?

 

Jeigu pasileisiu per XLink Kai ar mano xbox live užsibanins?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nebutinai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kažko tas XLink Kai neatsiunčia man į mailą patvirtinimo laiško ;\\\

Redagavo Chinlao

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, prašau padėkite sugrįžti į xbox pasaulį, turiu apdulkėjusią konsolę, paskutinį kartą flashinimą man padarė 2009 rugsėjo ar spalio mėn, paskutinis aktyviai žaistas žaidimas pirma NSF Shift versija ir dar berods Dirt'as. Dabar neįsivaizduoju kiek dashboard ir firmware updeitų man reiktų, kad savo seną konsolę pritempti naujiems žaidimams. O ir žaisti planuoju nedaug... gal išvis reiktų parduoti konsolę už nedidelę kainą...

 

KLAUSIMAS: ar įmanoma visus ar dalį naujausių žaidimų žaisti su esama konsole offline'e, tik pakonvertavus žaidimų disk image'us prieš juos įrašinėjant?

 

p.s. pas mane amerikinis xbox 360 variantas NTSC sistema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tau iseis zaisti nauju zaidimu neflashinus, dabar nauji zaidimai yra XGD3, o jiems reikia LT+3.0 ir iHAS dvd rom'o. Tai jei nori zaisti naujausius zaidimus flashink xbox'a ir pirk iHAS dvd rom'a (kuriuos dabar sunku rasti uz normalia kaina), aisku taip pat visus iso sutvarkyk su abgx'u arba kitas variantas pirk originalus, bet manau rinksies pirmaji buda Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nelabai tau iseis zaisti nauju zaidimu neflashinus, dabar nauji zaidimai yra XGD3, o jiems reikia LT+3.0 ir iHAS dvd rom'o. Tai jei nori zaisti naujausius zaidimus flashink xbox'a ir pirk iHAS dvd rom'a (kuriuos dabar sunku rasti uz normalia kaina), aisku taip pat visus iso sutvarkyk su abgx'u arba kitas variantas pirk originalus, bet manau rinksies pirmaji buda Nuotrauka

 

As ir dabar siek tiek atsilikes nuo xbox naujienu, tai noreciau paklaust, o nusiflashinus i LT +3.0 is LT +2.0, betkokiu atveju reikes iHAS rom'o? ar galima kaip seniau su overburn rasinet zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir dabar siek tiek atsilikes nuo xbox naujienu, tai noreciau paklaust, o nusiflashinus i LT +3.0 is LT +2.0, betkokiu atveju reikes iHAS rom'o? ar galima kaip seniau su overburn rasinet zaidimus?

 

LT2.0 = "truncated"

LT3.0 = iHAS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei man su 2.0fw veikė xgd3 žaidimas be problemų, nusiflashinus konsolę į lt 3.0fw tas pats žaidimas(tas pats kompaktas) veiks irgi?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne, nebeveiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

LT2.0 = "truncated"

LT3.0 = iHAS

 

O visi zaidimai eina su LT2.0 ar jau butinai reikia LT3.0? (Zaidziu offline)

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

85% naujų žaidimų nebepasileidžia su LT2.0,bet gali juos nusipatčinti į LT2.0 versiją ir tada jie pasileidžia,o nusipatčinti gali pasinaudodamas šituo gidu http://www.playmanija.lt/forumas/t34562/gidaskaip-pasileisti-naujus-zaidimus-x360-konsolei-turint-lt-20-fw-versija/

Redagavo FUZA
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki.Norejau paklausti jei turiu nuflashinta x'a i lt+3.0.Ar galesiu jungtis i live ir zaisti online pvz bf3 ir t.t.Neseniai sukurtas acc,taip kad goldas galioja.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip galesi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Aww yeah
Redagavo IGNOLTA
Offtopic'ai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.