ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

ka dariti kai perflasinau xbox i lt 3

nebeveike nba 2k12 paleidau per ABGX360 bet

vistiek neveikia ka daryt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Perleisk iso faila per abgx ir rasykis isnaujo su liteon iHAS dvdwriteriu i verbatima ant 2,4x greicio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

netiuriu liteon iHAS dvdwriteriu bet nauji veike xgd3 zaidimai bet pirmieji xgd3 neveike

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man regis atsakiau i tavo klausima. I tavo klausima atsako ir xbox nulauzimu kurejai:

 

Burning XGD3 Titles

When burning XGD3 titles use a Liteon iHAS Burner with the Burnermax firmware and verbatim MKM-001 or MKM-003 discs. There will be no other support or advice given on any other burner or any other media especially truncated versions. If you are too cheap to invest in an $18 burner and media that costs less than $1 then you deserve all the problems that you encounter.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu tokia problemike. Gal net pora. nesenai nusipirkau xboxa ir buvo pridėtu geimu. Ir buvo pridėtas nba2k12 (xgd3 žaidimas kiek žinau). tada nežinojau kad negalima judint konsolės kol yra cd viduj ir netyčia tą cd aš sugadinau pajudinęs konsolę. tada bandžiau pats įrašyt tą geimą į dvd dl(verbatim) diska, žinoma praleidęs iso failą pro abgx360, su naujausiu img burneriu, bet išmetė toki errora :

Set L0 zone capacity failed

Reason: invalid field in CDB

su šituo erroru sudeginau jau gal 2-3 dvd diskus. visi diskai degė įrašinėjant xgd3 geimus, tai supratau kad mano dvd romas negali jų įrašyt dėl to erorro.

tada pas drauga įsirašėm tą nelemtą nba2k12, išmėginom ant jo xboxo ir viskas veikė idealiai, po 20min grįžęs namo įsidėjau geimą į savo konsolę ir pasirodo pas mane neveikia. rašo disc unreadable. tada pabandžiau įkelt geimą į hardą. viskas įsikėlė normaliai, be jokių eroru, bet vistiek nepsileido.. nežinau kaip čia suprast. nes prieš tai nba veikė normaliai. tikiuos paaiškinau viska normaliai ir suprantamai. dėkui už pagalbą iš anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu tokia problemike. Gal net pora. nesenai nusipirkau xboxa ir buvo pridėtu geimu. Ir buvo pridėtas nba2k12 (xgd3 žaidimas kiek žinau). tada nežinojau kad negalima judint konsolės kol yra cd viduj ir netyčia tą cd aš sugadinau pajudinęs konsolę. tada bandžiau pats įrašyt tą geimą į dvd dl(verbatim) diska, žinoma praleidęs iso failą pro abgx360, su naujausiu img burneriu, bet išmetė toki errora :

Set L0 zone capacity failed

Reason: invalid field in CDB

su šituo erroru sudeginau jau gal 2-3 dvd diskus. visi diskai degė įrašinėjant xgd3 geimus, tai supratau kad mano dvd romas negali jų įrašyt dėl to erorro.

tada pas drauga įsirašėm tą nelemtą nba2k12, išmėginom ant jo xboxo ir viskas veikė idealiai, po 20min grįžęs namo įsidėjau geimą į savo konsolę ir pasirodo pas mane neveikia. rašo disc unreadable. tada pabandžiau įkelt geimą į hardą. viskas įsikėlė normaliai, be jokių eroru, bet vistiek nepsileido.. nežinau kaip čia suprast. nes prieš tai nba veikė normaliai. tikiuos paaiškinau viska normaliai ir suprantamai. dėkui už pagalbą iš anksto

 

Kokia fw? Speju ne su iHAS irasinejai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. turiu tokia problemike. Gal net pora. nesenai nusipirkau xboxa ir buvo pridėtu geimu. Ir buvo pridėtas nba2k12 (xgd3 žaidimas kiek žinau). tada nežinojau kad negalima judint konsolės kol yra cd viduj ir netyčia tą cd aš sugadinau pajudinęs konsolę. tada bandžiau pats įrašyt tą geimą į dvd dl(verbatim) diska, žinoma praleidęs iso failą pro abgx360, su naujausiu img burneriu, bet išmetė toki errora :

Set L0 zone capacity failed

Reason: invalid field in CDB

su šituo erroru sudeginau jau gal 2-3 dvd diskus. visi diskai degė įrašinėjant xgd3 geimus, tai supratau kad mano dvd romas negali jų įrašyt dėl to erorro.

tada pas drauga įsirašėm tą nelemtą nba2k12, išmėginom ant jo xboxo ir viskas veikė idealiai, po 20min grįžęs namo įsidėjau geimą į savo konsolę ir pasirodo pas mane neveikia. rašo disc unreadable. tada pabandžiau įkelt geimą į hardą. viskas įsikėlė normaliai, be jokių eroru, bet vistiek nepsileido.. nežinau kaip čia suprast. nes prieš tai nba veikė normaliai. tikiuos paaiškinau viska normaliai ir suprantamai. dėkui už pagalbą iš anksto

 

Greiciausiai pas tave 2.0 tikriausiai, o abgx 1.0.6 (ar kazkas panasaus) 3.0 tvarko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abgx pačia naujausia parsisiuntęs esu. bet kaip gali būt 2.0 jeigu tas cd kuris buvo prie xboxo pridėtas veikė, o tas kur pats rašiausi ir draugas rašė neveikia. įrašinėjau ne si iHAS, o kaip fw pažiūrėt reikia kokia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

abgx pačia naujausia parsisiuntęs esu. bet kaip gali būt 2.0 jeigu tas cd kuris buvo prie xboxo pridėtas veikė, o tas kur pats rašiausi ir draugas rašė neveikia. įrašinėjau ne si iHAS, o kaip fw pažiūrėt reikia kokia?

 

Jei LT+2.0 ir tas diskas veikia , tai reiskia jis nepatch'intas, netvarkytas 3.0 versijai, o jei pas drauga 3.0, tai nezinau, cia jau viska tik tiksliai zinant galima pasakyt. Siaip jei nori, kad tikrai veiktu zaidimai, tai rasyk su iHAS ir leisk su LT+3.0. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu dideli klausima del xbox 360 update,mano drauge nezinodama kad negalima jungtis prie live su 2.0lt,pasijunge vakar,ilga istorija kodel ir kam,klausimas:kas db bus??nes sake kad kazka uzkrove,persikrove xbox,bet kaip pvz skyrim,dark souls,cod mw3 veike,taip ir veikia,kodel?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, klausimas: žaidžiau nulaužtą 2k12 su senu dashboard, viskas ok, ėjo be problemų. Atsinaujinus dashboard į naujausią įdedu nba 2k12 ir rašo the disc is not supported. Kame problema ir ką daryti, kad veiktų tas nba man dabar?:|

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flesintis i LT+ 3,0 fw ir rasyti i iHAS dvdwriteriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flesintis i LT+ 3,0 fw ir rasyti i iHAS dvdwriteriu.

 

ką reiškia i iHAS dvdwriteriu? gal gali kokią nuorodą numest ar ką nors pan kaip per šitą rašyti? p.s. negali būt taip, kad mano LT+ 3.0 fw bet vis tiek neveikia, nes rašytas per imgburn žaidimas?

Redagavo Aiwizzz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iHAS yra irasymo irenginys, ne programa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, klausimas: žaidžiau nulaužtą 2k12 su senu dashboard, viskas ok, ėjo be problemų. Atsinaujinus dashboard į naujausią įdedu nba 2k12 ir rašo the disc is not supported. Kame problema ir ką daryti, kad veiktų tas nba man dabar?:|

 

Tau reikia naujintis pas meistrus,nes uzblokavo update tavo xbox,db tik originalai eis,arba senesnes piratkes,pas mane taip pat atsinaujino,bet zaidai veikia,vat ko nesuprantu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.