ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

laba diena, noriu paklausti, pasibaige pas mane tas pirmas nemokamas xbox live gold narystes menuo, sakykite, be tos gold narystes live isviso nieko negalima daryti, ar dar yra kokios nemokamos funkcijos? pvz youtube galima ziuret? ir pan...

 

galėsi demo parsisiųsti (kai kuriuos ne iš karto) , o dėl apps kiek žinau visiem reikia goldo .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ! neseniai pradejau galvoti apie savo konsoles jtag. tik sendien isgirdau toki dalyka jog dabar nusiJTAG'ines konsole negalesiu zaist live,nes mat isejo naujas update,tai tiesa ?:) dekui uz atsakymus is anksto .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ! neseniai pradejau galvoti apie savo konsoles jtag. tik sendien isgirdau toki dalyka jog dabar nusiJTAG'ines konsole negalesiu zaist live,nes mat isejo naujas update,tai tiesa ?:) dekui uz atsakymus is anksto .

 

Su JTAG niekad negalėsi žaist live

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

RGH (JTAG) online galima zaisti nebent per dual boot, kai uzsikrauni i originalu dasha

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma kaip nors su flashinta (ne jtag) konsole, offline losti DLC? Pvz: ME2

Redagavo Stddtnd

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Imanoma, tik DLC reikia nusipirkti.

 

Arba laukti GOTY edition leidimo su visais DLC

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausimu

 

1 Jeigu man nera reikalingas xbox live, ar galima naujus zaidimus irasyti be to spec dvd romo ?

2 Ir kaip su Lt3.0 paleisti senesnius zaidimus?

3 Ar i xbox 360 hdd galima is pc perkelti duomenis?

aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausimu

 

1 Jeigu man nera reikalingas xbox live, ar galima naujus zaidimus irasyti be to spec dvd romo ?

2 Ir kaip su Lt3.0 paleisti senesnius zaidimus?

3 Ar i xbox 360 hdd galima is pc perkelti duomenis?

aciu

 

1. Taip galima.

2. Nezinau del sito.

3. Lengviausia perkelt su flashu is pc i xboxo hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu pora klausimu

 

2 Ir kaip su Lt3.0 paleisti senesnius zaidimus?

 

su LT3.0 gali paleisti tik XGD2 zaidimus ir XGD3 su topology data bei keptus iHAS romu.

 

jei Live nesvarbus ir nenori pirkt iHAS, persiflesink i LT2.0 ir zaisk XGD3 yrasytus truncated metodu su paprastu romu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Iskilo tokia problema, Issirasiau Assasin Creed Revelation, palosiau kelis kartus ji ir dabar man ji sunkiai paleidzia. Meta undrealible disc ar kazkas panasaus... Paziurejus i diska is arciau matosi neryskus ibrezimai visame diske. Taigi, noreciau paklausti ar Xbox gali praizyti diskus ir kaip tai galima pataisyti?

 

P.S. man su kitais diskai taip niekada dar nebuvo, visu paleidzia be priekaistu.

 

Ir man taip buvo :) . su kinect adventures, pajudinau xbox'a - nukrito diskas - ir garsas kaip cghhhhh...

ir yra 360 bruozas, nenuostabu kodel xbox'as 360 :). taigi ziurejau ten kremai yra kazkokie pirkti. Tik nebandyk kaip rodo per youtube su dantu pasta nes tai gryniausia nesamone. Siaip tai neradau kremo pirkt tik su prietaisiu sveisti uzsidejau minksta diska ir labai atsargiai sveiti. Gal rasi toki krema.

VISIEMS ĮSPĖJIMAS !!!!!!: PRIES ZAISDAMI ISIRASYKITE ZAIDIMA I HDD ( XBOXO KIETAJI DISKA) IR TADA ZAISKITE .NES KAI SURAIZYS DISKA JIS VEIKS NES BUS IRASYTAS I HDD, BET VISTIEK BE DISKO NEJUNGS NES JAM REIKIA KODIKU. TAIP PADARYTI REIKIA NUEITI KUR DISKA RODO ANT HOME IR SPAUSK X-details ir tada install ,jei as atsiminu kaip taip :) Apsidrauskite anksciau :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

VISIEMS ĮSPĖJIMAS !!!!!!: PRIES ZAISDAMI ISIRASYKITE ZAIDIMA I HDD ( XBOXO KIETAJI DISKA) IR TADA ZAISKITE .NES KAI SURAIZYS DISKA JIS VEIKS NES BUS IRASYTAS I HDD, BET VISTIEK BE DISKO NEJUNGS NES JAM REIKIA KODIKU. TAIP PADARYTI REIKIA NUEITI KUR DISKA RODO ANT HOME IR SPAUSK X-details ir tada install ,jei as atsiminu kaip taip :) Apsidrauskite anksciau :)

 

Man atrodo daugelis zino kaip reikia elgtis su diskais, kad jie nesusibraizytu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki turiu klausimą, noriu žaisti xbox original žaidimus ant xbox 360 konsolės ir manęs prašo update. . Tik jaudinuosi ar updatines negausiu ban?

Redagavo Dvitaskis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei konsole nefleshinta tai bano negausi. Jei flesinta, gali pasinaikinti nulauzimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

prie ko cia pasinaikins lauzimas, juk net nepaklausiai koks pas ji dashas... jaigu didesnis nei 13xx tai viskas ok

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.