ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Nu man kolkas visi xgd3 geimai idealiai veikia, tiek gears of war, nba ir t.t. tik vat dėl Forzos girdėjau kad kažkas yra, bet dėl vieno žaidimo nelabai noris keisti dvd writeri... O gal yra list'as tų tinkamų dvd writeriu?

 

 

 

Paziurek cia: http://c4evaspeaks.com/ , prie Lite-On PCDVD Burner parasyta kokiems dvd rom'ams sukurta burner max fw, dar yra modeliu kuriuos galima crossflashinti, kad iseitu flashint i burner max. Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kaip reike paleisti GTA:SA backup? Man meta kad reike per nauja parsisiuti nor jis yra irasytias i dvd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kokia geriau? Ta kuria as siulau, nes zymiai pigiau gaunas, viskas vietoj. O tau butina is kilobaito?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia su burner max irasyti kaip sake, bet gali neveikt jei dae.bin atnaujintas.

 

 

Kokia fw, koks zaidimas? Dae.bin atnaujintas?

 

 

O kaip jungi, spaudi sync mygtuka ant vairo ir ant xbox'o vienu metu? Paziurek youtubej video kaip prijungti X360 pulteli, taip pat daryk su vairu. Jei neklystu, tai kai prijungi prie 220V, tada buna vibracija ir vairo pasipriesinimas, feedback atrodo vadinasi, o su baterijom nebuna.

 

Fw pas mane LT+ v2.0, zaidimas warhammer 40.000. Space Marine, o to Dae.bin neatnaujinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prijungt internetą prie savo xboxo. Įkišus laidą į xbox'ą ir suvedus visus reikalingus duomenis, man nepraeina test connection. Xbox360 to network praeina, bet ties network to xbox live išmeta klaidą: "Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names". IP adresas, Subnet mask, gateway bei DNS IP adresai suvesti tesingai. Pas mane nėra jokių mašrutizatorių, yra tik vienas Ethernet kabelis, kuris tiekia intiką. Tai gal žinot kaip pajungt intiką ant xbox'o?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prijungt internetą prie savo xboxo. Įkišus laidą į xbox'ą ir suvedus visus reikalingus duomenis, man nepraeina test connection. Xbox360 to network praeina, bet ties network to xbox live išmeta klaidą: "Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names". IP adresas, Subnet mask, gateway bei DNS IP adresai suvesti tesingai. Pas mane nėra jokių mašrutizatorių, yra tik vienas Ethernet kabelis, kuris tiekia intiką. Tai gal žinot kaip pajungt intiką ant xbox'o?

 

O tu bandei su default nustatymais, nieko nevesdamas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Ar xbox'ai plm shope, tie slim 250gb/4gb flashinami?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, norejau paklausti. Ar xbox'ai plm shope, tie slim 250gb/4gb flashinami?

 

Is kur mes galim zinot? Rasyk Impaleriui arba i parduotuves skilti.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Turiu toki viena klausima. Atsisiunciau L.A. Noire is bitgamerio ir irasiau 2 diskus, dabar lm'e pamaciau, L. A. Noire su DLC, tai klausimas butu jei atsisiusciau relyza is lm'o ar veiktu man seivas kuris yra xbox'e su tais diskais? Nes kazkas rase komentaruose, kad neveikia su kitu relyzu, bet kazkaip netikiu as. Tai kaip is tikruju yra? O DLC yra 4dvd, taip?

Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu prijungt internetą prie savo xboxo. Įkišus laidą į xbox'ą ir suvedus visus reikalingus duomenis, man nepraeina test connection. Xbox360 to network praeina, bet ties network to xbox live išmeta klaidą: "Your DNS server can't resolve Xbox LIVE server names". IP adresas, Subnet mask, gateway bei DNS IP adresai suvesti tesingai. Pas mane nėra jokių mašrutizatorių, yra tik vienas Ethernet kabelis, kuris tiekia intiką. Tai gal žinot kaip pajungt intiką ant xbox'o?

 

Viską palik default, o suvesk tik MAC adresą savo pc į xboxo nustatymus, kur yra alternative MAC adress :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.