ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Ta puikiai zinau. Ir zinau kaip tai padaryt. Tiesiog noriu suzinot kas bus jei paprastai updeitinsiu. Uzsibrikins nandas ar tiesiog panaikins RGH ir veiks ipratiniu budu.

 

nesu 100% tikras, bet manau uzsibrikins nes stock su glich chipui neina berods

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Flesinimas nepades, lauk naujos LT+ 3.0 arba naudok xgd3 geimu apejimo metoda esant ofline. Info apie tai rasi xbox skiltyje

 

Aciu labai, butent ta info kurios ir reikejo, dekingas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomi problema. img burn man iraso x360 sutvarkyta zaidima i dvd dl be problemu,bet neinstaliuoja i hdd, du zaidimus ties 9procentais ismeta "clean scratched disc" ir t.t., bandziau ir i verbatim rasyt,tai ties 60 proc. i hdd keliant ismete ta lentele.. seniau nebudavo bedu,bandysiu su mazesniu greiciu nei 2,4 ir atsinaujinau i naujausia img burn, gal kas minciu dar turit? orginala be problemu i hdd instaliavo katik

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, idomi problema. img burn man iraso x360 sutvarkyta zaidima i dvd dl be problemu,bet neinstaliuoja i hdd, du zaidimus ties 9procentais ismeta "clean scratched disc" ir t.t., bandziau ir i verbatim rasyt,tai ties 60 proc. i hdd keliant ismete ta lentele.. seniau nebudavo bedu,bandysiu su mazesniu greiciu nei 2,4 ir atsinaujinau i naujausia img burn, gal kas minciu dar turit? orginala be problemu i hdd instaliavo katik

 

Man taip buvo kol nenuejau pas drauga su kitu cd romu neirasiau tol mete tokius. Tai turbut pc cd romas pageses biski
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man taip buvo kol nenuejau pas drauga su kitu cd romu neirasiau tol mete tokius. Tai turbut pc cd romas pageses biski

 

nu gal. va kai atnaujinau img burn i naujausia ir irasiau 2x greiciu(nors rase vistiek 2,4), tai viskas ok, instaliavos i hdd :thumbsup4: gal ir ok kad nerasiau su markeriu ant disko :) Redagavo tomashex

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vel as ir mano kvaili klausimai, bandau naudoti xgd3 apejimo buda lyg ir viska kaip parashyta susimetu title update' iskarto keliu zaidimu i flashiuka per horizon, idedu flashiuka i xboxa nuclearinu cache'a ir hdd ir usb restartinu console ir bandau leisti zaidima, zaidimas pasileidzia po 3 minuciu vel meta mane laukan vargstu su skyrim ir batman arkham city. Aciu uz pagalba

 

Edit: dar norejau prideti kad susiradau visu savo zaidimu media ID, TU parsisiunciau pagal media ID ir vistiek man po 3 minuciu resetina xboxa .

dar pameginau antra flashiuka (16gb corsair), jokio rezultato, gal atjungti hdd reikia ar pasirinkti USB media kai zaidimas klausia apie storage device, nesuprantu as kazko, kazkas kazkur nesigauna.

Redagavo drrip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesikankint, per kaledas isheina 3.0 fw ir galesi zaisti ramiai persiflesines

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vel as ir mano kvaili klausimai, bandau naudoti xgd3 apejimo buda lyg ir viska kaip parashyta susimetu title update' iskarto keliu zaidimu i flashiuka per horizon, idedu flashiuka i xboxa nuclearinu cache'a ir hdd ir usb restartinu console ir bandau leisti zaidima, zaidimas pasileidzia po 3 minuciu vel meta mane laukan vargstu su skyrim ir batman arkham city. Aciu uz pagalba

 

Edit: dar norejau prideti kad susiradau visu savo zaidimu media ID, TU parsisiunciau pagal media ID ir vistiek man po 3 minuciu resetina xboxa .

dar pameginau antra flashiuka (16gb corsair), jokio rezultato, gal atjungti hdd reikia ar pasirinkti USB media kai zaidimas klausia apie storage device, nesuprantu as kazko, kazkas kazkur nesigauna.

 

jeigu žaidimas įrašytas į hdd tai todėl po poros min. ir išmeta . Pabandyk ištrinti iš hdd ir žaisti iš disko.
  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu žaidimas įrašytas į hdd tai todėl po poros min. ir išmeta . Pabandyk ištrinti iš hdd ir žaisti iš disko.

 

Aciu, istrynus is hdd pasileido :o gaila naujokam neduoda + det.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norejau paklaust, kaip reikia taisiklyngai yrasyti arcade zaidimus ant xbox 360? Bandziau rasyt y dvd diska, pagal kazkoki klipa, tipo sukuriau folderi "content", tam folderi sukuriau dar viena folderi su 16 nuliu ir y ta folderi su nuliukais ykeliau arcade zaidima. Padariau .iso, ir kepiau. Ysirase lyg ir gerai, bet nedaskaito disko. Xbox'e raso "Mixed Media Disc". Kiti sako, kad rejk kazkokio JTAG, bet nzn kas tj yra..

Konsole atrista, 2.0fw.

Kasnors koki toturial, ar kanors mestelkit, ar bent paaiskinkit kaip tai padaryt. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arcade zaidimus gali paleisti tik ar rgh (jtag) konsoliu. RGH (JTAG) visai kitos nulauzimo budas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Arcade zaidimus gali paleisti tik ar rgh (jtag) konsoliu. RGH (JTAG) visai kitos nulauzimo budas.

 

Ne į temą

Mano konsole JTAG'inta. Gal zinai kokiu puslapiu kur galima siustis arcadu?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Mano konsole JTAG'inta. Gal zinai kokiu puslapiu kur galima siustis arcadu?

 

Man atrodo tai rašyt draudžia forumo taisyklės. Tingiu patikrint. Bet kur daugiau siųstis jei ne iš torrent :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

xbox 360 Slim , vaikas paprase Kaledu senelio vairo, niekur nerandu,- gal galite atsiusti nuoroda koks tinka vairas. To pigaus nenoriu, yra kazkoks bevielis, o gal zinote kitu variantu. Busiu labai dekingas, ooo Kaledos jau ne uz kalnu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

xbox 360 Slim , vaikas paprase Kaledu senelio vairo, niekur nerandu,- gal galite atsiusti nuoroda koks tinka vairas. To pigaus nenoriu, yra kazkoks bevielis, o gal zinote kitu variantu. Busiu labai dekingas, ooo Kaledos jau ne uz kalnu!

 

http://www.amazon.co.uk/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Daps&field-keywords=xbox+360+racing+wheel&x=0&y=0 Cia daug ju ir aisku lietuviu puslapi susirask ,bet seip turetai paskubet ,kad laiku nupirktai.

 

O seip gali ir koki kinect nupirkt vaikuj ir visaj seimai patiks tikrai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.