ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Klausimas del XBOX 360 zaidimu irasymo.

Parsisiuciau zaidima ir matau, kad jame yra kazkoks $SystemUpdate folderis. Ar gali buti taip, kad idejus zaidima man automatiskai irasis kazkokius atnaujinimus ir po to nebeveiks piratiniai zaidimai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Geimuose buna updeitai. idejus geima gali ismesti lentele su uzklausa ar norite updeitinti. Jei pas tave dashbordas 2.0.13146.0 arba aukstesnis tuomet updeitinti gali. Jei zemesnis, tuomet po updeito nebeveiks piratiniai zaidimai ir reikes perflesinti isnaujo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nemalk cia sudo, jis net neto klause! :)

PASIDOMEK APIE TAI ;)

 

persiflesink i org fw ir tada updatink...

 

arba pas tave swapintas dvd todel e66 gavai... reikia originalaus dvd

 

Aciu uz atsakymus, del swapinimo nezinau pirkau boxa naudota jau senai su 1.5fw, bet tada perflesino be jokiu bedu i 1.61(kaiptik katik isejus buvo kai boxa pirkau ir gta4) hmz o jeigu perfleshinsiu i 2.0 ir tada meginti updatint? Siaip kaip suprantu jei neturiu ishsisaugojes, originalios fw kuri buvo pries flashinant kaip ir nieko nesigaus?

 

2as klausimas ar sitas dalykas vertas demesio http://www.game.co.uk/en/xbox-360-320gb-gears-of-war-3-limited-edition-console-including-game-138303?categoryIdentifier=103618

nes mano boxas jau atgyveno 4+ metus pas manes(2metus po rrod) per kuriuos buvo "zaginamas" kaip priklauso taip kad manau savo atidirbo, net dvdromo stalciukas jau strigineja.

 

Edit: norejau plius uzdet padekodamas uz ats, bet neleido.

Redagavo drrip

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Manau,kad visai apsimoka. Labai graži,320 GB HDD,Gears of war 3 ir t.t. Griebk. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip. Geimuose buna updeitai. idejus geima gali ismesti lentele su uzklausa ar norite updeitinti. Jei pas tave dashbordas 2.0.13146.0 arba aukstesnis tuomet updeitinti gali. Jei zemesnis, tuomet po updeito nebeveiks piratiniai zaidimai ir reikes perflesinti isnaujo.

 

O kaip man suzinoti koks pas mane dashbordas?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dar norejau paklausti, kadangi kolkas neturiu pakankamai ziniu/irankiu pats flashinti, norejau paklausti del xkey ar kasnors bandet nes man siaip labai aktualus dalykelis atrodo ir kaip ir negaila tu £80 uz ji jei jis suderinamas su slim ir visais naujais xgd3 zaidimais.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man suzinoti koks pas mane dashbordas?

 

System info pasiziurek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

System info pasiziurek

 

Pas mane 2.0.12625.0, tai jokio zaidimo negaliu isirasyti kuris praso atnaujinimo? O jei nerasyciau paciu naujausiu, o tarkim 2009-2010 metu zaidimus?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gali visus geimus, kuriu oficiali isleidimo data ne veliau nei 2011 birzelio 8 d

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Norejau paklaus kur galima deti tuos xbox gold kur is zaidimu gauni ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki Norejau paklaus kur galima deti tuos xbox gold kur is zaidimu gauni ?

 

tu turbut kalbi apie Gamerscore (GS), ir ju niekur negali deti, tai tiesiog parodo kiek ir kaip tu zaidimus zaidi, jei turi 3000 GS ir turi 10 zaidimu, is taves ne koks geimeris, bet jei turi 3000 GS ir 3 zaidimus, tai jau kazka pasako apie tave.

o xbox gold reikia pirkti, ji isigijes gali zaisti xbox live su kitais zmonem multiplayer rezime, plius gauni kitokiu privilegiju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėjau paklausti, dabar pasikeičiau regioną iš US į UK, tai man dabar pirkti UK ar US regiono gold'ą?

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

99% goldo yra Regio free, nebent taskus zadi pirkti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki ziurekit kokias programas naudojat tilte updatinimui , nes daug kas sako kad galima apeiti unrecognized disc padarius title update . Bandziau su modio xtaf 360 revolution ir horizon . vistiek nieks neveikia ir meta erora , ka jus naudojat ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.