ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Blogai irasytas diskas turbut .

 

visko gali buti reikes pameginti perasyti. Redagavo Mwps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas mane aktyvuotas Dae.bin failiukas, tai nusiflesinus i LT3.0 vel visi zaidimai turetu veikti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas mane aktyvuotas Dae.bin failiukas, tai nusiflesinus i LT3.0 vel visi zaidimai turetu veikti?

 

Taip.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu pas mane aktyvuotas Dae.bin failiukas, tai nusiflesinus i LT3.0 vel visi zaidimai turetu veikti?

 

Yra ir kitas budas padaryti kad veiktu zaidimai reikes flesiuko ir horizon programos http://www.xboxmb.com/horizon/ jei turi viska ko reikia daryk taip 1. suformatuok flasa per savo xbox 360 2. parsisiusk zaidimo tittle update http://www.xbuc.net/ (asmeniskai as siunciausi seniausia nezinau kaip del kitu o taisiau skyrim) 3. ikisk flasha i kompiuteri paleisk horizon programa spausk tools package manager spausk open pasirink savo atsisiusta faila spausk extract all pasirink issaugojimo vieta ir spausk save to device pasirink savo flasha tada idek flasha i xbox 360 (butina laikyti ji ten visa laika kol zaidi) ir gali zaisti kaip del live zaidimo nezinau o jei horizon programos nepaleidzia isirasyk .net framework 3.5 (del naujesniu nezinau)

 

 

 

Ne į temą

Playmanijoje esu naujokas tad atsiprasau jei kas netaip
Redagavo Mwps
  • Patinka 2

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra ir kitas budas padaryti kad veiktu zaidimai reikes flesiuko ir horizon programos http://www.xboxmb.com/horizon/ jei turi viska ko reikia daryk taip 1. suformatuok flasa per savo xbox 360 2. parsisiusk zaidimo tittle update http://www.xbuc.net/ (asmeniskai as siunciausi seniausia nezinau kaip del kitu o taisiau skyrim) 3. ikisk flasha i kompiuteri paleisk horizon programa spausk tools package manager spausk open pasirink savo atsisiusta faila spausk extract all pasirink issaugojimo vieta ir spausk save to device pasirink savo flasha tada idek flasha i xbox 360 (butina laikyti ji ten visa laika kol zaidi) ir gali zaisti kaip del live zaidimo nezinau o jei horizon programos nepaleidzia isirasyk .net framework 3.5 (del naujesniu nezinau)

 

 

 

Ne į temą

Playmanijoje esu naujokas tad atsiprasau jei kas netaip

 

Pas mane LT1.9, tai neiseis man XDG3 zaidimu pasileisti, tiesiog noriu zinoti, ar, kai iseis LT3.0, man viskas veiks. Bet dekui, kad padedi. :) Redagavo Roger

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane LT1.9, tai neiseis man XDG3 zaidimu pasileisti, tiesiog noriu zinoti, ar, kai iseis LT3.0, man viskas veiks. Bet dekui, kad padedi. :)

 

Nera uz ka jei tau nereikia gal kam nors prireiks tiesiog dalinuosi ziniomis kurios man paciam labai padejo iseiti is nevilties busenos kai zinau kad esu flegintas :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik ant vieno zaidimo taip?

 

aha tik ant vieno buvo bet jau susitvarkiau ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pas man 2.0 girdejau ilive jungtis nera saugu,pora klausimu:

1)jaigu pasijungsiu tik demo atsiusti,bus kazkas blogo?

2)jaigu zaisiu originalu pvz gta 4 online?

Nes piratiniu pats zinau kad geriau nezaist,ir ta file padare microsoft kad flegintu konsoles,bet ar tai dvejais punktais besinaudojant neuzflagins,aciu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo skiriasi 1080p ir 1080i? Kuri geriau rinktis xbox nustatymuose?

 

man irgi sitas idomu :)

 

beje kamnors veikia AC: Revelations?

Man tai nepasileidzia, FW LT2.0, Idedi dvd, asiranda paveiksliukas,play game,ijungi, Unsupported Disc. kas svarbiausia i hdd tai irasyt leidzia.

Sakau gal ta dae.bin pakeite bet tai kad veikia 2k12,mw3,bf3 ir kiti geimai. Keista

 

EDIT: Susitvarkiau pagal sita gida :)Nuoroda

 

EDIT: Po tvarkymo pagal ta gida veikia tik AC:R, daugiau niekas :) ftw.

Redagavo maitis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki,pas man 2.0 girdejau ilive jungtis nera saugu,pora klausimu:

1)jaigu pasijungsiu tik demo atsiusti,bus kazkas blogo?

2)jaigu zaisiu originalu pvz gta 4 online?

Nes piratiniu pats zinau kad geriau nezaist,ir ta file padare microsoft kad flegintu konsoles,bet ar tai dvejais punktais besinaudojant neuzflagins,aciu

 

Jei pasijungsi i xbox live, gausi dae.bin failo updeita be jokiu perspejimu. ir tada nebeveiks visi arba dalis ap25 ir xgd3 geimai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kuo skiriasi 1080p ir 1080i? Kuri geriau rinktis xbox nustatymuose?

 

Sausa informacija nedestysiu o tiesiog video pateikiu, kad aiskiau butu :D Aisku geriau bus 1080p. O siaip gali i youtube parasyt 1080p vs 1080i ir labai labai daug pavyzdziu rasi :D

 

Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, zinau kad mano konsole buvo flashinta i 1.61 jau senokai nuo tada siaip veike man visi zaidimai naudodavau activate.iso, parsisiunciau skyrim, isirase viskas tvarkingai, konsole kompakta randa, kai paleidziu raso kad zaidimui reikia update, atsisiunciau update'a, bandau update'inti per flasha ir pakeliui man ismeta juoda ekrana su E66 eroru, samsung-toshiba dvd rom'as jeigu tai kanors keicia. Gal kasnors nukreiptumete teisinga linkme? (dasho dabar nepamenu bet lygtai kinect'inis jau lyg is LA noire uzhsiupdate'ino) i live nebuvo jungtas kokius 2 metus. Zaistas live buvo pries 4 metus kai pirkau, zinau kad nebanintas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nauji zaidimai eina XGD3 formatu kuriam reikia LT 2.0 firmware versijos. Pasidomek apie tai.

  • Patinka 1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nauji zaidimai eina XGD3 formatu kuriam reikia LT 2.0 firmware versijos. Pasidomek apie tai.

 

Ne į temą

nemalk cia sudo, jis net neto klause! :notworthy:

PASIDOMEK APIE TAI :)

 

persiflesink i org fw ir tada updatink...

 

arba pas tave swapintas dvd todel e66 gavai... reikia originalaus dvd

Redagavo xmouserx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.