ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Labas gal galit man padeti ar nors patarti ka daryti, situacija tokia kad vakar isirasiau sita The Penguins of Madagascar Dr Blowhole Returns zaidima ir prase updeitinti, updetino bet uzstrigo, pats zaidimas neupdetina. ir aplamai nei vienas piratinis kompaktas neveikia tik orginalai. Ka dabar man daryti, jei galit padeti tai detaliau aprasykt. Kaip man padaryti kad vel veiktu piratinai kompaktai.

Redagavo raimryl

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip man galima suzinoti koks pas man dashbourd updeitas? ir ar galima atsisiust dashbourd updeita naujausia ir isikelti ji per usb flasha?

 

cia gali atnaujinti savo dashboard

 

Labas gal galit man padeti ar nors patarti ka daryti, situacija tokia kad vakar isirasiau sita The Penguins of Madagascar Dr Blowhole Returns zaidima ir prase updeitinti, updetino bet uzstrigo, pats zaidimas neupdetina. ir aplamai nei vienas piratinis kompaktas neveikia tik orginalai. Ka dabar man daryti, jei galit padeti tai detaliau aprasykt. Kaip man padaryti kad vel veiktu piratinai kompaktai.

 

Pas tave gali buti OFW

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

zmoniu kalba kalbant tai tavo konsole sugrazino y orginalia busena.turi nest meistrui kad vel nulauztu ir bus viskas ok. :D

 

 

 

 

 

 

 

p.s. niekas nezino kuriam laikui tas ok .nes paskutiniu metu microsoftas smarkiai :D spaust pradejo

Redagavo centrino

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kas tas OFW ? ir ka daryti?

 

officiall firmware . Reikės iš naujo nuflashinti dvd rom.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu irašyt į diska žaidima parsisiunčiau žaidima ir jį norėdamas išarchyvuot gaunu toki užraša:

You need to start extraction from a previous volume cpx-codbo.iso.

 

Gal žinot kas gali būt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, archyvuot pradedu nuo ,r00 tai galit nesakyt, kad nuo pirmo pradėt su visais bandžiau nieko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, archyvuot pradedu nuo ,r00 tai galit nesakyt, kad nuo pirmo pradėt su visais bandžiau nieko

 

Tai kam tu archivuoji ji, norint isirasyt zaida, nereikia nieko su iso failu daryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nepadeda pirmo failo atidarymas, tai zymek visus failus, spausk deshini, extract to ir viskas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, noriu irašyt į diska žaidima parsisiunčiau žaidima ir jį norėdamas išarchyvuot gaunu toki užraša:

You need to start extraction from a previous volume cpx-codbo.iso.

 

Gal žinot kas gali būt?

 

1. atsisiunti.

2. paziuri ka turi ,arba zaidimas.iso faila. arba daug .rar failu, tuos isarhyvuoji tada.

3. su abgx perleidi ta .iso

4. kepi su IMGBURN zaidimas.dvd failiuka ant 2.4x greicio.

5. losi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

System info paziurek

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del israravimo tai nebutina 1 extractint tiesiog betkuri gali kad ir 41

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.