ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

pas mane ACB ir NFS HP veikia o COD MW2 ir COD BO neveikia kdl taip yra?

 

Nes jie turi AP2.5 apsauga. Reikia laukti, kol atsinaujins abgx360 ir tada galesi vel lost. Bet jau laikas butu ismokt skaityti :dwn: , nes keliais postais virsuj to pacio klause. :dwn: Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, mano xbox 360 yra fleshintas, garantinis pakeitė HDD, dbr kai bandau paleisti nelegalius žaidimus, jų nepaleidžia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, mano xbox 360 yra fleshintas, garantinis pakeitė HDD, dbr kai bandau paleisti nelegalius žaidimus, jų nepaleidžia.

 

Galbut isirashei naujausia updeita kuris panaikino flesinima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti xboxą naują , nes senas parėjo (sulaužiau :D) , bet turiu klausimą , ar man gausis , jei aš naują xboxą išardyčiau ir į jį įdėčiau savo seno, flashinto ,to pačio modelio xbox , dvd rom'ą? Ta prasme , ar man išeitų fleshinto xbox diskasukį įdėjus į naują NEFLESHINTĄ xbox žaisti piratkes , ar reiktų atrišinėt iš naujo?

 

Dėkui :thumbsup4:

 

Ne į temą

Negalejau nepaklaust, kaip sugebejai sulauzyt xbox'a? Ar kazka netaip supratau?

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal galit numesti gera, aisku gida kaip nusiflashinti neflashinto xbox 360 su hitachi dvd rom ?

 

Ne į temą

tarp gidu neradau, tai galvoju cia paprasysiu pagalbos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal galite padėti dėl filmų streaminimo iš PC į X360? Naudoju PS3 media server arba Windows Media Center ir streaminant jaučiasi jog garsas atsilieka šiek tiek nuo vaizdo. Ypač matosi kai kalba ir lūpos visiškai nesiderina su garsu. Gal kam panašiai buvo? Gal žinot kokį kitą būdą streaminti m2ts ir mkv failus be problemų? O gal kodekai mano netinkami (K-lite codec pack). Kokius patys naudojat?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki, gal galit numesti gera, aisku gida kaip nusiflashinti neflashinto xbox 360 su hitachi dvd rom ?

 

Ne į temą

tarp gidu neradau, tai galvoju cia paprasysiu pagalbos

 

Jungle flasher gida pasiskaityk :notworthy:http://hotfile.com/dl/121022531/5eb7a00/jftut1.4.1B.rar.html Redagavo IGNOLTA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti apie xbox 1 zaidimus ar saugu zaisti per xbox 360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noriu paklausti apie xbox 1 zaidimus ar saugu zaisti per xbox 360?

 

Zaist iseina, o tu cia klausi ar saugu zaist Live ar kaip suprast?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki noriu pirkti tv xboksui ka geriau imti ar kokiu 56cm full hd ar 80cm hd ready? ar smarkiai skirsis kokybe ant hd ready?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

o kai pirmą kart su xbox'u prisijungi prie xbox live, gausi 1 mėn. live priėjimą?(čia tik nusipirkus ji)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

o kai pirmą kart su xbox'u prisijungi prie xbox live, gausi 1 mėn. live priėjimą?(čia tik nusipirkus ji)

 

jo ant naujo xbox gausi kurt teise 3 kartus naujus acc ir gausi 1 men Gold visus 3 kartus. menesis skaiciuosis nuo dienos kai sukursi ,nesvarbu ar losi ar ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, turiu problema. Nusipirkau X360 elite (jasper) is turgaus(pardavejas minejo jog sugedes dvd, neatsidaro). Parsinesiau ji namo, ijungiau ir nieko nevyksta, juodas ekranas, centrine lempute mirgsi taip kaip dvd nepajungtas.

 

Isardziau ji visa, atjungiau dvd. Ijungus X360 uzsibootina i system update. Poto staigiai ismeta lentele "system update cannot be performed" ir ilgas kodas buna parasytas. Daugiau nieko su X360 negaliu padaryt tik isjungt. Bandziau resetint bloga update, laykydamas nuspaudes Sync mugtuka, bet tai jokio efekto nedave. Bandziau ieskot pagalbospagal ta ilga koda bet apie tai nieko neraso.

 

DVD i nieka nereaguoja, bandziau pasijung prie JungleFlasherio, bet dvd neatpazino. DVD yra LIteon DG16D2S 93450C ar galima butu is tokio dvd istraukt DVD key kaip nors? Ar jau batai sitam X360?

 

Gali buti kad bandydamas updeitinti i Naujausia FW pardavejas uzbrickino DVD?

Redagavo PunT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man irgi panasi problema, tik dar E64 errora meta :) pagal viska tai batai jeigu rakto neturi :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.