ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

Gal kas zinote, kodel nepasileidzia DVD R ant slimo? Ant jasperio be prodlemu eidavo, kaip ir ant falcono. O slimas man raso kad neatpazinta media. Boxas pas mane neflesintas, updeitai visi atsisiusti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gal kas zinote, kodel nepasileidzia DVD R ant slimo? Ant jasperio be prodlemu eidavo, kaip ir ant falcono. O slimas man raso kad neatpazinta media. Boxas pas mane neflesintas, updeitai visi atsisiusti.

 

O tu tam diske zaidima turi ar ka ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel man neveikia ACB, nors as ji praleidau pro abgx360?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti xboxą naują , nes senas parėjo (sulaužiau :D) , bet turiu klausimą , ar man gausis , jei aš naują xboxą išardyčiau ir į jį įdėčiau savo seno, flashinto ,to pačio modelio xbox , dvd rom'ą? Ta prasme , ar man išeitų fleshinto xbox diskasukį įdėjus į naują NEFLESHINTĄ xbox žaisti piratkes , ar reiktų atrišinėt iš naujo?

 

Dėkui :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodel man neveikia ACB, nors as ji praleidau pro abgx360?

 

Kolkas nera veikianciu AP25 geimu, teks dar palaukti kol bus atnaujinta abgx duombaze.

 

Galvoju pirkti xboxą naują , nes senas parėjo (sulaužiau :D) , bet turiu klausimą , ar man gausis , jei aš naują xboxą išardyčiau ir į jį įdėčiau savo seno, flashinto ,to pačio modelio xbox , dvd rom'ą? Ta prasme , ar man išeitų fleshinto xbox diskasukį įdėjus į naują NEFLESHINTĄ xbox žaisti piratkes , ar reiktų atrišinėt iš naujo?

 

Dėkui :D

 

reiktu atrisineti isnaujo!

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Galvoju pirkti xboxą naują , nes senas parėjo (sulaužiau :rofl:) , bet turiu klausimą , ar man gausis , jei aš naują xboxą išardyčiau ir į jį įdėčiau savo seno, flashinto ,to pačio modelio xbox , dvd rom'ą? Ta prasme , ar man išeitų fleshinto xbox diskasukį įdėjus į naują NEFLESHINTĄ xbox žaisti piratkes , ar reiktų atrišinėt iš naujo?

 

Dėkui :lol:

 

taip paprastai nepakeisi, reikia perrasyt KEY, o tai yra tas pats darbas kas nuflashint ta originalu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sveiki bandau paleisti COD MW2 ir COD BLACK OPS paspaudziu play rodo kad jungia zaidima poto joudas ekranas visalaika ir bandai i dasboarda eiti ar isjungti xboksa per pulteli tai pakimba visalaika ant "Yes" ir tada gali tik per pati iksboxsa isjunkt ji. kas ce gali but?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kolkas nera veikianciu AP25 geimu, teks dar palaukti kol bus atnaujinta abgx duombaze.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jie su ap 2.5 apsauga? o kokie dar zaidimai su ap2.5 apsauga?

 

Black Ops, MW2, NFS HP, Halo Reach, ACB ir Fable 3. :lol: O gal zinot uz kiek laiko vel bus galima juos zaisti? Redagavo Wolwerine

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Black Ops, MW2, NFS HP, Halo Reach, ACB ir Fable 3. :lol: O gal zinot uz kiek laiko vel bus galima juos zaisti?

 

Pasiskaityk AP2.5 tema ten parasiau o uz kiek laiko eis saugei juos zaist tai niekas nezino o kai zinos bus parasyta.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as turiu klausima ar as galiu savo xdeze padarit is paprastos jtag ir kiek tai kainuoja ?

 

Xboxas turi buti labai senai updeitintas ir pagamintas iki kaskurios datos, eik i homebrew skilti ir ten aiskinkis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.