ViPeRkillz

Klausk su XBOX 360 susijusios info (archyvas)

Rekomenduojami pranešimai

sveiki zadu pirkt panaudota xboxa kaip suzinot jis pal ar ntcs regiono? ir kam reikalingas dvd key?

 

Ntsc yra JAV ir Azijos regionų vaizdo standartas,Europoje jis nenaudojamas,todėl ir NTSC konsolių čia nenusipirksi...Dvd key būtinas X360 dvd-romo nuflešinimui,jeigu pats xboxo neflešinsi,tai ir nelabai tau jis rūpėti turi...+ jeigu pirksi slimą pagamintą iki 2010 11 tai jie kol kas neflešinami...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

GRID profilis gal neveikia? Nes isikeliu, raso profile corrupted.

 

Ne į temą

nera ten tu no jtag zaidimu beveik tam xbox360iso jau. paskutini karta ta tema buvo pries menesi naujinta, nieks nei zaidimu kelia nei profiliu.panasu kad amen jau ten viskam tam. yra keli geimai su tipo fixed profiliais , prie kitu parasyta kad net netestuoti jie, nemeginau ne vieno.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ntsc yra JAV ir Azijos regionų vaizdo standartas,Europoje jis nenaudojamas,todėl ir NTSC konsolių čia nenusipirksi...Dvd key būtinas X360 dvd-romo nuflešinimui,jeigu pats xboxo neflešinsi,tai ir nelabai tau jis rūpėti turi...+ jeigu pirksi slimą pagamintą iki 2010 11 tai jie kol kas neflešinami...

 

Jau flesinami :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nera ten tu no jtag zaidimu beveik tam xbox360iso jau. paskutini karta ta tema buvo pries menesi naujinta, nieks nei zaidimu kelia nei profiliu.panasu kad amen jau ten viskam tam. yra keli geimai su tipo fixed profiliais , prie kitu parasyta kad net netestuoti jie, nemeginau ne vieno.

 

Atnaujina, bet retokai, ten isjunge komentarus, ir zaidimus kelia pagrinde tik tie pagrindiniai bic ir ecko

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,iškarto perspėju apie konsolęs nieko neišmanau,bet norėčiau prisijungti į šias gretas.

 

 

Po biškį artėjant rudeniui vis labiau pradedu galvoti apie konsolę,ir iškilo keletą klausimų.

 

Nusipirkus pvz xbox ir jį nuflešinus(ar kaip ten rašoma) eitų žaisti visus išleidžiamus žaidimus?

 

Jei būna nulaužta konsolė apie online žaidimus pamiršti?

 

Kokią versiją ar kaip tai pavadint pirkti slim jasper kažkokie žinau,kad yra,tik nežinau tik kas geriau.

 

O gal vis dėl to geriau žvalgytis į kitą konsolę.

 

Neužpykit už kvailus klausimus tiesiog nieko nenusimanau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,iškarto perspėju apie konsolęs nieko neišmanau,bet norėčiau prisijungti į šias gretas.

 

 

Po biškį artėjant rudeniui vis labiau pradedu galvoti apie konsolę,ir iškilo keletą klausimų.

 

Nusipirkus pvz xbox ir jį nuflešinus(ar kaip ten rašoma) eitų žaisti visus išleidžiamus žaidimus?

 

Jei būna nulaužta konsolė apie online žaidimus pamiršti?

 

Kokią versiją ar kaip tai pavadint pirkti slim jasper kažkokie žinau,kad yra,tik nežinau tik kas geriau.

 

O gal vis dėl to geriau žvalgytis į kitą konsolę.

 

Neužpykit už kvailus klausimus tiesiog nieko nenusimanau.

 

Ne į temą

xbox 360 pats pigiausias variantas kas liecia konsole+flashint+kept geimus+lost online. nes nusiflashines gali lost online kai ir visi kiti. aisku reikia uz xbox online moket tiktai. kitas variantas PS3 , ji irgi gali flashint ir geimus nereiks kept i diskus o galesi pasileist is HDD. minusas ne visi nauji geimai pasileidzia su cfw.o apie ateinancius geimus isvis neaisku ar eis supatchint.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi,iškarto perspėju apie konsolęs nieko neišmanau,bet norėčiau prisijungti į šias gretas.

 

 

Po biškį artėjant rudeniui vis labiau pradedu galvoti apie konsolę,ir iškilo keletą klausimų.

 

Nusipirkus pvz xbox ir jį nuflešinus(ar kaip ten rašoma) eitų žaisti visus išleidžiamus žaidimus?

 

Jei būna nulaužta konsolė apie online žaidimus pamiršti?

 

Kokią versiją ar kaip tai pavadint pirkti slim jasper kažkokie žinau,kad yra,tik nežinau tik kas geriau.

 

O gal vis dėl to geriau žvalgytis į kitą konsolę.

 

Neužpykit už kvailus klausimus tiesiog nieko nenusimanau.

 

 

1. Pagal regiona

2. Kadanors vistiek gausi ban

3. Kaip sakei jei rudieni pirksi tj siulau slima, nes garantuotai bus nulauziami ir lietuvoj

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

xbox 360 pats pigiausias variantas kas liecia konsole+flashint+kept geimus+lost online. nes nusiflashines gali lost online kai ir visi kiti. aisku reikia uz xbox online moket tiktai. kitas variantas PS3 , ji irgi gali flashint ir geimus nereiks kept i diskus o galesi pasileist is HDD. minusas ne visi nauji geimai pasileidzia su cfw.o apie ateinancius geimus isvis neaisku ar eis supatchint.

 

 

Kiek girdėjau slimai yra jau flašinami tik brangiai kainuoja(gal kažką maišau),jei gauni baną tai nebeina žaist nieko nei online nei offline?Ir ar greit tie ban pareina?

 

Kažkur skaičiau,kad dabar ant xbox neina žaist ten kelių naujų žaidimų tai man kažkaip tas už akies užkliuvo jei taip yra tai nelabai smagu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiek girdėjau slimai yra jau flašinami tik brangiai kainuoja(gal kažką maišau),jei gauni baną tai nebeina žaist nieko nei online nei offline?Ir ar greit tie ban pareina?

 

Kažkur skaičiau,kad dabar ant xbox neina žaist ten kelių naujų žaidimų tai man kažkaip tas už akies užkliuvo jei taip yra tai nelabai smagu.

 

Dabar visu slimu po antradienio update flashinimas kainuoja 150-250lt ~ (net ir 9504) isskyrus hitachi drivus kurie dar neflashinami ir tai dabar tu detaliu negausi tai slimus dabar galima sakyt ir nenusiflashinsi.

Bano dabar nelabai gausi o jei ir gausi tai turbut visi kurie nusiflashine xboxus gaus kartu ir tu ,bet paskutini karta tai buvo gal pries 2 metus ~ .

Jei gauni bana negali zaisti online ,bet gali zaisti offline.

Del tu zaidimu tai ju gal tik 6 yra ir jie nera nauji ,bet juos zaist bus galima greit paprasceisei beveik po kekvieno updeito ju neina zaist nes ap pachai uzsiupdeitina bet juos eis zaist tik reikes vel perasyt i nauja diska.

Ir nereike cia verkt isvis dziaukites ,kad eina zaist piratiskai situos zaidimus neitu tai moketut didesnes sumas uz tuos zaidimus ir neturetut po 20-30 tu zaidimu jei ne daugiau kaip dauguma turi...

Redagavo Starscream

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na niekas neverkia tik šiaip smalsu yra.

 

Tie update yra būtinas dalykas? Ir jie galimi tik turint xbox live silver ar gold?

 

Tai,kaip supratau kad ir nusipirkčiau flašintą konsolę galėčiau pilnai žaist online su neoriginaliais diskais,ir velniai žino,kada tą ban gauti?

 

Dabar kiek žvalgiaus tai tik vien slim tematau,4gb 250 :) na dar nereikia skubėti manau tik vasaros gale bus imamas.

 

Dėkui už atsakymus į noobiškus klausimus,nors tema ir yra tokiems :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na niekas neverkia tik šiaip smalsu yra.

 

Tie update yra būtinas dalykas? Ir jie galimi tik turint xbox live silver ar gold?

 

Tai,kaip supratau kad ir nusipirkčiau flašintą konsolę galėčiau pilnai žaist online su neoriginaliais diskais,ir velniai žino,kada tą ban gauti?

 

Dabar kiek žvalgiaus tai tik vien slim tematau,4gb 250 :) na dar nereikia skubėti manau tik vasaros gale bus imamas.

 

Dėkui už atsakymus į noobiškus klausimus,nors tema ir yra tokiems :)

 

Jei nori nesukt galvos del flashinimo tai fat'a geriau imt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na niekas neverkia tik šiaip smalsu yra.

 

Tie update yra būtinas dalykas? Ir jie galimi tik turint xbox live silver ar gold?

 

Tai,kaip supratau kad ir nusipirkčiau flašintą konsolę galėčiau pilnai žaist online su neoriginaliais diskais,ir velniai žino,kada tą ban gauti?

 

Dabar kiek žvalgiaus tai tik vien slim tematau,4gb 250 :) na dar nereikia skubėti manau tik vasaros gale bus imamas.

 

Dėkui už atsakymus į noobiškus klausimus,nors tema ir yra tokiems :)

 

kaip ir staras sake jei nori lost dabar ir nieko nelaukt , imi fata kad ir elite pvz ir losi ir nesuki galvos. o cia lauksi kazko kas gali ir neateit. o kas cia kalba kad ten jau tikrai bus rudeni ar kada tai tik speliones daugiau nieko.gali pigiai ir normalu elite pasimt ir lost siandia, o ne laukt ir tiketis kad rytoj kazkas naujo pasirodys del slimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nėra skirtumo jokio slim ar ten kitoks būtų,tik aš bendrai klausimus uždaviau,man kokia ten bus elite ar slim nesvarbu, tik,kad nebūtų didelė tikimybė tą rrod ar kaip ten yra gauti.Na aš dabar kiek žiūrėjau po parduotuves tai vien tik slimai likę arba blogai žiūriu.

 

Tai,kaip dėl tų update jie yra būtini ir jei jungsiuos į live su atrištu x'u negausiu iškart ban.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nėra skirtumo jokio slim ar ten kitoks būtų,tik aš bendrai klausimus uždaviau,man kokia ten bus elite ar slim nesvarbu, tik,kad nebūtų didelė tikimybė tą rrod ar kaip ten yra gauti.Na aš dabar kiek žiūrėjau po parduotuves tai vien tik slimai likę arba blogai žiūriu.

 

Tai,kaip dėl tų update jie yra būtini ir jei jungsiuos į live su atrištu x'u negausiu iškart ban.

 

Tik slimai yra nes fat'u jau nebegamina is zmoniu ziurek skelbimuose ir ,kad butu jasperis (150w maitblokis) tai tie negauna rrod.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na man nėra skirtumo jokio slim ar ten kitoks būtų,tik aš bendrai klausimus uždaviau,man kokia ten bus elite ar slim nesvarbu, tik,kad nebūtų didelė tikimybė tą rrod ar kaip ten yra gauti.Na aš dabar kiek žiūrėjau po parduotuves tai vien tik slimai likę arba blogai žiūriu.

 

Tai,kaip dėl tų update jie yra būtini ir jei jungsiuos į live su atrištu x'u negausiu iškart ban.

 

Update yra butinas jei nori prisijungti prie LIVE ir zaisti zaidimus online arba zaisti naujausius zaidimus offline.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.